Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 0:06

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1012 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 14:08 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Nu aš, aišku, lameris, palyginus su dauguma čia diskutuojančių. Žaidžiau tik kampanijas ir tai nesiekdamas meno aukštumų. Tai bent jau ten battlecruiserių laivynas visai smagiai naikindavo visokius blogiečius...
Again and again: kalbate apie visiškai skirtingus žaidimo stilius. Kaip analoga galiu paimti MtG (žinau ka ne visi čia juo domisi, bet...): Tai tarytum ginčytumėtės tarp casual kaladžių ir tuornament lygio kaladžių. Skirtumas didžiulis, atskirų unitų vertinimas absoliučiai skiriasi. Nomadas pasikaustęs būtent turnyriniame SC ir ten tie unitai tikrai gerokai mažiau naudingi (battlecruiserio blogums jo labai didelė kaina) ir jis savo galia ir sugebėjimu išgyventi neatstoja to kiekio elementarių marinų kuriuos tu už tuos resursus gali sukurpti.

Tiesa panašius argumentus girdėjau ir apie WC3 stipriausius Unitus. Gal tai universalus principas ne? (MtG irgi brangųs dalykai turi būti abubennai stiprųs, kad juos kas žaistų :D, pasiklauskite to pačio Nomad :D)

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 14:28 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nu tai atsiprašau, kad lendu čia su savo casual požiūriu :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 14:38 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Tiesa panašius argumentus girdėjau ir apie WC3 stipriausius Unitus. Gal tai universalus principas ne?
Principas yra paprastas - unitas turi pateisinti į jį investuotus resursus. Į resursus įeina ir laikas, reikalingas vystymuisi iki jo, ir pylonų/overių/depotų kiekis ir taip toliau. Ir battlecruiserio investicijų/naudingumo balansas yra toks, kad jis gali būti naudojamas nebent išsidirbinėjimui. Šioje srity visi unitai naudingi ;) Pvz., žaidžiant vienas prieš vieną su kompiuteriu drąsiai galima gamintis vien tik scoutus be jokių kitų kovinių unitų ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 14:54 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Nu Nomad tu ir kaimietis geimuose... BC nenaudingas? O tai, kad jis turi daug hp ir yra repairinamas su 5 peshkom kurios visad velkasi paskui... Taip jis bragus, bet tu gali prarasti 10 buriu peshku o cruizai tie patys daro darba visam mape... O kur dar yamato gunas....
Starcrafte svarbu ne kaip tu kariauji, bet kaip peshkas siuntineji ir ka su jom darai... kol tavo unitai bega per atacka i kazkokia vieta mape... Esu mates 100 strategu kurie ziuri ishsizioje i savo buri marynu ir kaip jie saudo priesha, kai pas juos jau seniai nera suply depotu ir babkiu 2k...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 14:59 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
gre wrote:
Nu Nomad tu ir kaimietis geimuose... BC nenaudingas? O tai, kad jis turi daug hp ir yra repairinamas su 5 peshkom kurios visad velkasi paskui... Taip jis bragus, bet tu gali prarasti 10 buriu peshku o cruizai tie patys daro darba visam mape... O kur dar yamato gunas....
Starcrafte svarbu ne kaip tu kariauji, bet kaip peshkas siuntineji ir ka su jom darai... kol tavo unitai bega per atacka i kazkokia vieta mape... Esu mates 100 strategu kurie ziuri ishsizioje i savo buri marynu ir kaip jie saudo priesha, kai pas juos jau seniai nera suply depotu ir babkiu 2k...
Aš didžiai gerbiu ir vertinu tavo pamokymus ir neabejoju, kad neatsisakytum parodyti man praktikoje battlecruiserių efektyvumą. Vieną pirštinę mečiau žukui bet viena dar liko kaip tik tau :) Nes tuščiai aušinti burną aiškinantis teoriškai kuris unitas geresnis o kuris blogesnis mažai prasmės.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Tai tipo pribrendo? :wink:
Bus didelius duelius?
As irgi prisijungciau :)
Su savo megstama strategija "dig in and wait" :lol: Buciau kaip koks viesai zinomas X faktorius: they come after the battle... these scavengers.

Truksta tik 4 PC tinkle ir paties Starcrafft'o :wink:

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 15:55 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Nomad wrote:
Defiler labai puikus unitas su savo Swarmu ar kaip ten vadinasi ta savybė. O Queen hm daugiau paišsidirbinėjimui, bet iš bėdos naudingos visos savybės: instant tanko sunaikinimas, priešo bazės stebėjimas ir nugi ensnare unitų sulėtinimui.
Jep, apie slowa uzhmirshau rashydamas, o swarmas man neipatingai, galima prisizhaist su savais hydraliskais :) nors aishku patyrusiam sc`eriui kogero nebutu dideles bedos suvaldyt pulkus zergu tinkamai shitokioje situacijoje arba naudot tik melee unitus.
zhukaSS wrote:
battlecruiser nepanaudojamas? Neutral praktiskai galingiausias karinis vienetas visame starcrafte nepanaudojamas? nu tu duodi.. O bc yra naudojami tada kai nepavyksta su casual taktikom isnesti priesininko, o pinigu yra Razz
Tai chia speju tokiu atveju kai prieshininkas, kurio neina ishnesht, isikases giliai i apkasus ir apie puolima net negalvoja ir nezhada galvot? Ir ka gali BC ko negali padaryt siege tankai su atitinkamu supportu? Kiek ash zhaidzhiau sc(o zhaidzhiau gan silpnokai, bet nemazhai) tai BC in action matchiau tik kai noob vs noob no rush arba koks patyres geimeris ish noobo shaiposi. Tas pats su dark archon, matchiau in action tik viena karta, kai sumaste zhmogus pasivokt terranu workeri ir prisistatyt dafiga BC. Kodel jis tai dare? Tikrai ne delto, kad tai kazhko verta taktika.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote:
zhukaSS, dėkui už puikius pamokymus, jaučiu, kad mano akiratis starcrafte gerokai prasiplėtė. Bet ar sutiktum įrodyti savo žodžius praktikoje? Jei gerai pamenu, ten starcrafte turėtų būti būdas žaisti per internetą, o aš dar kažkur turiu CD. Gaudyk pirštinę ;)
gaudau
pasipasakok kaip tave butu galima kontaktuot ;)
sarua wrote:
Tai chia speju tokiu atveju kai prieshininkas, kurio neina ishnesht, isikases giliai i apkasus ir apie puolima net negalvoja ir nezhada galvot? Ir ka gali BC ko negali padaryt siege tankai su atitinkamu supportu? Kiek ash zhaidzhiau sc(o zhaidzhiau gan silpnokai, bet nemazhai) tai BC in action matchiau tik kai noob vs noob no rush arba koks patyres geimeris ish noobo shaiposi. Tas pats su dark archon, matchiau in action tik viena karta, kai sumaste zhmogus pasivokt terranu workeri ir prisistatyt dafiga BC. Kodel jis tai dare? Tikrai ne delto, kad tai kazhko verta taktika.
ehm nu :)
chia nesenai vienas irgi mete pirstine man :) Situacija terran(ash) vs toss(jis). Mano early dropas nepavyko, tai pasidariau tolima expansion. Po kurio laiko toss pradejo spaust, goliothai su tankais sunkiai vartesi pries zealotus ir goonus(daugiausia del ju kiekybinio pranasumo), na ka pasidariau dar viena expansion ir ten pradejau gamint keleta stargates :lol: . O as primary bazes griuvesiuosia toliau efektyviai gyniausi(teranai turi viena geriausiu gynybos systemu imho), vienas bunkeris, pastovus vulture/golioth/tank papildymas priverte ji pasukt carrier'u link. Na ir kai atskrido berods ~5 carrierai, as jau turejau buri bc, su dar keliais statomais. Verta sakyt kas laimejo? ;) truko tai ~25min, kai jis quitino pasakes "o as galvojau jau laimesiu" turejau 1.5 burio bc. Va tau ir nenaudingas unitas.

O apie gosu games tai as nekalbu, lietuvoj tokiu is vis nerasta.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 18:52 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Koki mapa zhaidet?

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-24 20:04 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Bungalo wrote:
As irgi prisijungciau :)
Su savo megstama strategija "dig in and wait" :lol: Buciau kaip koks viesai zinomas X faktorius: they come after the battle... these scavengers.

Truksta tik 4 PC tinkle ir paties Starcrafft'o :wink:
count me in too. jei dar pasakytumet kur pati SC ar BW rasti (padlos Blizzarrdai i Lietuva neparduoda :evil:)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1012 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited