Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 0:04

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-25 21:00 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
zhukaSS wrote:
Kad uz terrana net nezaidziau :lol: Na ir nafig man ta archona statytis jeigu zealotai ir goonai rulzzz :-P
Tai ką aš ir sakau - niekam tikęs tas battlecruiseris. Tiesa, aš pilnai tikiu, kad pajėgtum mane nunešti cruiseriais ar net išsidirbinėti su dark archonais - tik prieš tai turėtum damušti iki tokio lygio, kad jau ir be jokių cruiserių ar dark archonų pribaigtum. Kaip kad sarua ir minėjo, šie unitai naudojami arba kai gerokai stipresnis išsidirbinėja iš gerokai silpnesnio, arba kai du LAN'o profai pradeda žaidimą šimto bokštelių statyba... ;)
Quote:
O siaip visus labai kvieciame prisijungti
O ypač kviečiu gre, pas kurį dar mėtosi antra mano pirštinė. Tikiuosi šį kartą man bus deramai parodytas Battlecruiseris, lakstantis po mapą su dešimt remontuojančių darbininkų iš paskos :roll:

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-28 11:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
O už kokią rasę žaidė Nomad? Kiek laiko truko partija apytiksliai? Vien žo, jei galima, šiek tiek statistikos... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-28 12:32 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
O už kokią rasę žaidė Nomad? Kiek laiko truko partija apytiksliai? Vien žo, jei galima, šiek tiek statistikos... :)
O tai gal Davai naują temą pavadinimu "LAN'o linksmumai", kurioje žmonės kalbės apie visokias su žaidimais susijusias temas, kurios būtų sprendžiamos LAN'o dvikovų pagalba? Prisiminus diskusijas apie HM&M panašu, kad gali būti naudingas toks mini projektuks.
Nu ir ten aišku atsakykite į Pjovėjo klausimus :D.

In topic. Pažiūrėjau demkę kurioje buvo pristatyti Protosai:
Ganėtinai piktas rasės peržiūrėjimas IMHO iš pirmo žvilgsnio panašųs, bet išplėtotas teleporatcijų mechanizmas gali padaryti gana nemenką kiekį naujų startegijų (Įmesti armiją į "saugią" zoną ir užpulti netikėtai).
Toliau Uber unito conceptas: Nežinau ant kiek tai bus naudinga realiame multike (kampanijoje kai gausi tai ir naudosi), bet tai IMHO bus one shot unitas (viena kartą atvaro bum special abilką ir tada jau jam ragas nes nuneš. Čia aišku jei jam nepakanka energijos Skylei ir žemės deginimui/ time bombai paleisti vienam po kito), Jei jo kaina bus pernelyg didelė juos nežais... Tiesa aš čia manau jog Teranai ir Zergai turės svo atitikmenis tokių uber unitų (one on the whole map).

Dar pastebėjau papildomą Rock/Paper/Scisors versija (bent pagal protosus), kai vieni unitai yra efektyvesni prieš swarmus, kiti prieš heavy hitterius (papildoma vieta pasišikti jei oponentas atspės kokia tavo puolamosios armijos pagrindinė jėga ir priešpastatys atitinkamus unitus, kaip atsvara tiesiog geriausiems/pigiausiems).

Ir, bent jau man susidarė toks įspudis, kad geime pasirūpinta galimybėmis dinamiškai integruoti istoriją į misiją (pagal langelius su komanderiais ir scripted įvykius parodytus demkėje). šitoje vietoje tegaliu pasakyti: :garbinti:

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-28 14:39 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejau,

pirmą partiją žaidžiau terranu prieš jį zergą, truko neilgai, bet prieš mirdamas dar spėjau nunešti jo antrą bazę. Pagrindinės mano pralaimėjimo priežastys buvo unitų nesuvaldymas (keturis ar penkeris metus praktikos neturėjau) ir žioplinėjimas (prieš paskutinę ataką turėjau bent 1500 mineralų, jei gerai pamenu - puikus savižudybės receptas tokiu metu). Turiu replay, 1.15v.

antrąją partiją terranu prieš protosą pralaimėjau todėl, kad visada pralaimiu terranu prieš protosą, jei tik oponentas apskritai ko nors vertas. Čia mano pati prasčiausia kombinacija. Čia daug pasakoti nėra ką, buvo vieni vartai. Net replay neišsaugojau. On a good side, pabrėžiu, Dark Archonų ir Scoutų nemačiau 8) Buvau dorojamas konvenciniais Dragoonais ir Zealotais.

Abu kartus abu rases ėmėme random.

Kas dėl atskiros temos, tai galbūt moderatoriai galėtų iškelti kelias paskutines žinutes ir turėsim atskirą temą :) Bet tikiuosi, kad ta tema netaps Nomad ir zhukaSS partijų apžvalga, t.y. prisijunkite ir kiti pažaisti :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-28 15:06 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
me siuncia iš emules ryt poryt tures labai jau didelis suaktivejimas:]

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-28 15:49 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
Nomad wrote:
Bet tikiuosi, kad ta tema netaps Nomad ir zhukaSS partijų apžvalga, t.y. prisijunkite ir kiti pažaisti :)
O kad ir taps... tai nera blogai :wink: Apskritai lietuvos zemej nera labai apstu tokio pobudzio pasiskaitymu.

Bandau prisiminti kas su kuo valgomas SC. Tureciau ir as greitu laiku pasirodyti.

P.S. o kaip faina vel perzaisti campain, bet ne lekti skipp skipp dialog, o kiekviena zodi perklausyt, isigilinti. visai kitas zaidimas gaunasi :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-28 15:51 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Tai ką aš ir sakau - niekam tikęs tas battlecruiseris. Tiesa, aš pilnai tikiu, kad pajėgtum mane nunešti cruiseriais ar net išsidirbinėti su dark archonais - tik prieš tai turėtum damušti iki tokio lygio, kad jau ir be jokių cruiserių ar dark archonų pribaigtum. Kaip kad sarua ir minėjo, šie unitai naudojami arba kai gerokai stipresnis išsidirbinėja iš gerokai silpnesnio, arba kai du LAN'o profai pradeda žaidimą šimto bokštelių statyba... ;)
heh, pamenu gudziais laikais loshem 2x2 pries pro ir lama, tai lama ishneshe gavom nuo pro, kuris game gale vidury LT map sugebejo parasyti LOL su pylonais :lol:

O del tu battlecruiseriu, butum states carrier ar dar kokius sudus su dideliu armoru, buciau pasistates tu battlecruiseriu :P Tiesiog tam tikroj situacijoj galima atmesti labai daug unitu, pvz dark templarai labai netike priesh zerga ar koki paranojika su milijonu observeriu. Corsairai netike pries battlecruiserius arba carrierus. Battlecruiseriai netike priesh dagoonus ar tuos pacius scoutus. Zealotai netike pries vulturus. Vulturai netike pries hydraliskus. Ir taip toliau ir panasiai. Bet as pasilieku prie nuomones kad sc:bw yra vienas labiausiai subalansuotu RTS.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-28 16:08 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
heh, pamenu gudziais laikais loshem 2x2 pries pro ir lama, tai lama ishneshe gavom nuo pro, kuris game gale vidury LT map sugebejo parasyti LOL su pylonais
Senas išsidirbinėjimas, tik mes paprastai rašydavome klano santrumpą ;)
Quote:
O del tu battlecruiseriu, butum states carrier ar dar kokius sudus su dideliu armoru, buciau pasistates tu battlecruiseriu
O valkirijų + wrightų nebūtų užtekę? Ir tai čia tik atvejams, kai Carrieriai sustatyti kur nors už gaso ar virš rampos ar kitose patogiose vietose, kur sunkiau prieina Goliathai. O jei koks genijus paleistų Carrierius "na ūra" per mūšio lauką, it's only a matter of seconds kai Goliatai pastatytų į vietą.
Quote:
Tiesiog tam tikroj situacijoj galima atmesti labai daug unitu, pvz dark templarai labai netike priesh zerga ar koki paranojika su milijonu observeriu. Corsairai netike pries battlecruiserius arba carrierus. Battlecruiseriai netike priesh dagoonus ar tuos pacius scoutus. Zealotai netike pries vulturus. Vulturai netike pries hydraliskus. Ir taip toliau ir panasiai. Bet as pasilieku prie nuomones kad sc:bw yra vienas labiausiai subalansuotu RTS.
Taip, bet vieni unitai turi mažesnes panaudojimo galimybes, kiti didesnes. Trys mūsų aptariamieji patenka į "beveik nepanaudojamų" kategoriją. Neginčyju, kad SC yra vienas labiausiai subalansuotų, tačiau ir jam dar yra erdvės tobulėti :) Beje, vienas kitas Dark Templaras visai gerai sueina prieš zergą iš pradžių, ypač jei overlordus pavaikai su Corsairais. Bent jau mačiau replayjuose kad daug kas taip daro. Tik pačiam iki šiol atsiginti nuo tokios taktikos nebūdavo problemų, o žaisdamas už tossą prieš zergą verčiau gaminuosi įprastus templarus.
aivaras wrote:
Dar pastebėjau papildomą Rock/Paper/Scisors versija (bent pagal protosus), kai vieni unitai yra efektyvesni prieš swarmus, kiti prieš heavy hitterius (papildoma vieta pasišikti jei oponentas atspės kokia tavo puolamosios armijos pagrindinė jėga ir priešpastatys atitinkamus unitus, kaip atsvara tiesiog geriausiems/pigiausiems).
Kad nematau čia kažko ubernaujo, greičiausiai abu gaminsis miksą iš kelių unitų. Kaip ir dabartiniame starcrafte - jei terranas štampuoja tankus, tossas zealotus. Jei terranas vultures, tossas dragoonus. Rezultate abu štampuoja mišinį.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-28 19:02 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
negaliu nepasakyti

VALIOOOOO

:)

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-29 15:38 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Aivaras wrote:
Toliau Uber unito conceptas: Nežinau ant kiek tai bus naudinga realiame multike (kampanijoje kai gausi tai ir naudosi), bet tai IMHO bus one shot unitas (viena kartą atvaro bum special abilką ir tada jau jam ragas nes nuneš. Čia aišku jei jam nepakanka energijos Skylei ir žemės deginimui/ time bombai paleisti vienam po kito), Jei jo kaina bus pernelyg didelė juos nežais... Tiesa aš čia manau jog Teranai ir Zergai turės svo atitikmenis tokių uber unitų (one on the whole map).
Kazhkuriam tai interviu berods buvo pasakyt, kad nei zergai nei terranai tokio tipo unitu netures, taipogi toks "balansavimas" butu "cheap", o SC tuom ir ishsiskiria- nera pigaus balanso aka visu rasiu unitai vienodi. Ir sheip pazhiurejus gameplay video atrodo, kad terranai gales counterinti su nuclear strike :lol: MP geime tokiu dalyku kogero apskritai neishvysim.

_________________
bu


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 114 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited