Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-24 3:00

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 203 posts ]  Go to page « 115 16 17 18 1921 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-08 16:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Simakas wrote:
Batma wrote:
Nelabai supratau kodel Warhammer kareivelio vaidmuo dideleje armijoje, o WoW super hero...
Nieko labai SuperHero tame nera, kad tu esi vienas lamukas is 9 milijonu playeriu
Na man toks įspudis susidarė, kai keitė raido narių skaičių. Vienas dalykas, kai esi tarp 40 reiderių, o kitas, kai tarp 10 ar tarp 25.
Tas salyginis skaičius žmonių reikalingas boso nudėjimu, manau apsprendžia reiderių ir boso kietumą. O be to ... che che kai nutuoki, kad WoW lvl cap'as 250, tai 60 toks niekingas lvl atrodo. O Blizzard su savo pratesimais ryžtingai iki 200 lvl manau keliaus, aišku jei beliks kas žaidžia.

O del super hero .... nu blemba ateina hunteris su šernu ir užgraužia kokia Onutę ... tokis baisusis slibinas pagal lore, o čia bičukas pabuvojęs ateivių pasauliuose ateina ir iš laser gun nudeda.... Todėl ir super DemiGod tampi senajam žemyne ir nesuradęs lygių sau keliauji koki Arthas prismeigti.
Manau perėjimas nuo 40 ant 25 labiau socialinės problemos sprendimas, kad sumažinti raiding nachlebnikų kiekį. Tai yra kiekvieno individo indėlis yra didesnis kai mažesnės grupės.

Toliau man atrodo tėra gameplay ir Lore priešprieša. Juk jau apsipratome kad tas uber bosas kurį su vargai galųtinai nudaigojame po insto reseto vėl sveikas ir gyvas. (Nors susiję q sako, kad he is dead). Kad Onutei šernas gali galva nukąsti yra grynai gameplay pergalė prieš lore (hmmm bet koks gražus vaizdelis galvoje piešiasi :D), nes negalima visų bosų pritempinėti maksimum leveliui ir net tada geared up (efektively virš max levelio) sugebės pridaryti visokių blogybių.

O vat klausimas kas yra PCiakai WoW yra visai įdomus. Mano galva nežiūrint viso krootumo atskirų individų PC-iakai tėra gruntai: Normal Unitai Warcrafto pasaulyje. Developeriai paliko užtektinai daug galimybių pasijusti herojum dėl to tokia rolė nėra akivaizdi ir smegenų negraužia, bet hetrojai vis dėl to yra vienetiniai: Pagrinde city bosai, kai kurie inst/raid bosai arba NPC.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-08 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
.... OT ....
tai, kad skaitau shita threada irodo, kaip sunku, jeigu ne neimanoma atshokt nuo wow'o... jau metai (+-) kaip nezhaidzhiu jo, o vakar nakti dar vis sapnavau ... blyn, kiek reikia valios, kad nespjaut i viska ir neusiinstalint jo vel... ale zhinau, kad prisijunges patirsiu begalini nusivylima...

tiesa pasakius geraiusi wow'o laikai man buvo 0-60 lvl.. kazhkas naujo, toks kaifas... o kai dinginau 60ta.. kazhkaip... kazhkaip leva pasidare. Nemegstu ash but guilde ir but kontroliuojamas zhaidimo (2tradieni 6tadieni visi onlaine reidinam, kas nereidina bus ishmestas ish guildo.. o nereidint negali, nes nafyk tada but guilde, jei tu busi karta per menesi reide, dkp neturesi, nieko negausi, tai nafyk reidint?) ... o zhaist solo po 60to levelio reishke 3 valandas parekaut ORG'e LFG ir daejus iki instanco ishsiskirstyt, nes tankas isheina... (nu va, noras gryzht po truputi mazheja:)
O iki 60deshimto... mmm... ir ten ir ten, ir tas nauja ir saulelydis trisfaluose kai saule uzh skarleto slepiasi (ish nugaros reikia apeit:)... ir sukos gankeriai rogue'sai... ir kai tau nei ish shio nei ish to plague batas ishmeta epika... kiek dzhiaugsmo shirdi...
o kai tarren milsuose pagaliau nustume alianca praktishkai iki ju miesto begam nuo npc tik tam, kad aliancas vel iki musishkio nustumtu.... px, kad dar net honor systemo nera, tiesiog for fun!...

ajajai...

eechhh

anyway, kad nebutu OT kuriamas wow the movie - plachiau:

http://www.games.lt/g/news.full/9053

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-08 18:28 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
Tokiu žmonių nemažai kuriems
Toxis wrote:
... geraiusi wow'o laikai buvo 0-60 lvl..
O po 60lvl pasidarai
Toxis wrote:
... kontroliuojamas zhaidimo...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-08 19:09 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Va todel expansionai, kurie level capa pakelia iki 70, po to iki 80 yra gerai :) - pailgina koses srebimo is puodo trukme. O skubeti nera kur. Is vis Wow ir panasiu dideliu zaidimu dziaugsmas, man asmeniskai, didelis ir gyvas pasaulis. Zaidi vienas 7 valanda ryto Desolace, tvarkai eilini Basiliska, idomumo delei isivedi /who desolace, pamatai, kad be taves dar vienas bahuriukas visam Desolace sedi, ir staiga matai kaip jis netoli taves prabega ir pamojuoja :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-08 19:49 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
Dox wrote:
Va todel expansionai, kurie level capa pakelia iki 70, po to iki 80 yra gerai :) - pailgina koses srebimo is puodo trukme. O skubeti nera kur. Is vis Wow ir panasiu dideliu zaidimu dziaugsmas, man asmeniskai, didelis ir gyvas pasaulis. Zaidi vienas 7 valanda ryto Desolace, tvarkai eilini Basiliska, idomumo delei isivedi /who desolace, pamatai, kad be taves dar vienas bahuriukas visam Desolace sedi, ir staiga matai kaip jis netoli taves prabega ir pamojuoja :)
O vatokiom akimirkom tiesiog lomkes norisi gryzt i WoW pasaulį :evil:

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-08 23:14 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-25 1:18
Posts: 179
Location: Vln
5is menesius nezaidziau.. vakar gryzau :/

_________________
www.kalesvaikas.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-09 9:12 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
Toxis wrote:
.... OT ....
tiesa pasakius geraiusi wow'o laikai man buvo 0-60 lvl.. kazhkas naujo, toks kaifas... o kai dinginau 60ta.. kazhkaip... kazhkaip leva pasidare. Nemegstu ash but guilde ir but kontroliuojamas zhaidimo (2tradieni 6tadieni visi onlaine reidinam, kas nereidina bus ishmestas ish guildo.. o nereidint negali, nes nafyk tada but guilde, jei tu busi karta per menesi reide, dkp neturesi, nieko negausi, tai nafyk reidint?) ... o zhaist solo po 60to levelio reishke 3 valandas parekaut ORG'e LFG ir daejus iki instanco ishsiskirstyt, nes tankas isheina... (nu va, noras gryzht po truputi mazheja:)
o kai tarren milsuose pagaliau nustume alianca praktishkai iki ju miesto begam nuo npc tik tam, kad aliancas vel iki musishkio nustumtu.... px, kad dar net honor systemo nera, tiesiog for fun!...
Na dalis tiesos yra, bet dabar tokiems solo žaidėjams lengviau. Geriau apsigearint tereikia eiti i Heroic mode dungeonus, nebereikia +19 žaidėjų, o užtenka +4, bet tik gerų, nes heroikuose nelinksma. Na o visa kita - deja wow ne single player, o multi, esi priverstas su kitais koperuotis. Svarbiausia susirasti tau tinkantį guilda, bet pripažystu, kad tai sunku padaryti.

del Taren milo, tai su 70lvl playerių pagalba jau pilnai supizdinami miesteliai, nieko nebelieka, jei kokie trys žaidėjai ateina.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-09 9:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Toxiui: Iš esmės DoX viską jau pasakė. Tik ką norėčiau pasakyti. Gali iš tiesų negryžti, o tiesiog nusipirkti expansiona ir laikyti jį atskiru žaidimu. Išnagrinėti jame tai kas tau patinka (60-70 lvl kėlimas su TBC ir 70-80 su TWoLK) ir sėkmingai vėl numesti kol kitas expansionas išeis.

Tiesa dėl to valdymo...End gamę tu įsipareigoji būtio online ne žaidimui, o krūvai visokiausių žmonių sėdinčių įvairiose pasaulio šalyse. jei aš nebūčiau casual friendly guilde mane būtų jau šimtą kartų išmetę už nelankomumą, Bo vis niekaip neišeina neskirti dėmesio ir draugei :D (Man ir taip per sąžine važiuoja tokie dalykai kaip: Tai vakar raidinote? Ne, Healerio nebuvo...).

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-09 10:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
ish dalies ash prisibijau wow'o .. tbc ash kaipir "turiu" .. kadangi savo wow'a perleidau druzhikui (su kuriuo kartu ir zhaidem seniau ant vieno akounto... t.y. ash nusipirkau, jis zhaisdavo, ka ash dirbdavau ir pan.( kai palikau wow'a jis perime pilnai ir nusipirko tbc.. taipkad daba noredamas puikiai galiu ir su tbc zhaist... ale kaip minejau, ash jo prisibijau... Zhinau,kad tik prisiloginus atgal, dar vieni metai dings ish gyvenimo mygam... o daug geimint bishki sunkoka kai esi vedes...

Anyhow, pasinaudosiu herakleito patarimu ir i ta pachia upe antra kart nebrisiu... geriau susirasiu panashia upe ir skandinsiuos joje (warhameris:)
=)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-09 11:57 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
Aivaras wrote:
...Tiesa dėl to valdymo...End gamę tu įsipareigoji būtio online ne žaidimui, o krūvai visokiausių žmonių sėdinčių įvairiose pasaulio šalyse. jei aš nebūčiau casual friendly guilde mane būtų jau šimtą kartų išmetę už nelankomumą...
Va aš šito ir nesuprantu. Tipo tas casual zaidėjes didelius nuostolius neša guildui, kad jis negali buti? Ar čia jis vietą užima ir negali priimti kitu "pasišventusiu guildui" žaidėjų. (tiesa koks limitas wow guildu narių).
O gal čia kaip ir pavydas griaužia: tipo mes "dirbam" raidinam, o tu tokiame šauniame mūsų guilde dykaduoniauji (nekeli sau didelių tikslų ir žaidi malonumui).
Tai kame šaknys, kad tie, kurie tik nori pažaiti kitaip nei dauguma guildo, iš kart atsiduria už ribos - nereikalingas guilde?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 203 posts ]  Go to page « 115 16 17 18 1921 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited