Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 23:47

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-26 12:52 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
aivarai, jauchiu uzh tokius zhodzhius ne tik kad praktishkai 15 sveiku mariju neuzhteks, ale ir keliais aplink bazhnychia laxtydamas nebepades... degsi pragare uzh shiuos bedievishkus zhodzhius! :)

doa4 kicks ass, kodel? ogi todel kad jis visishkai paprastas ir lengvai zhaidzhiamas net pirma karta prie konsoles prisedusiam zhmogui (aishku jago nori valdyt, rajkia pastangu (haybusa ftw!!!) )... jis paprastas, grazhus (grafikos prasme)... ir uber greitas...
virtualas irgi nera blogas, ale musishkiai, priprate prie doa virtuala nurashe...

taigis chia gaunas religinis klausimas, ko pasekoje burnodamas priesh religija, aivarai, uzhrustinai doa dievus ;)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-26 20:16 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Aivaras wrote:
O kaip rimtai tuo užsiimama? Daromi turnyrai. Pasižiūrėk Youtube "Street Fighter tournament" arba, bet kurį kitą populiarų fightingą. Taigi Fightingais kiek mačiau žmonės užsiima gerokai labiau negi kitos rūšies gamais, nes tao tampa praktiškai sportu.
http://youtube.com/watch?v=XeM0rH_4ung
Kad ieshkot nereiketu :wink: trumpas ir gan imho gerai parodantis kas ten vyksta.
Toxis wrote:
jis visishkai paprastas ir lengvai zhaidzhiamas net pirma karta prie konsoles prisedusiam zhmogui
O koks Tekken 5 ne?

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-27 10:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Toxis wrote:
Taigis chia gaunas religinis klausimas, ko pasekoje burnodamas priesh religija, aivarai, uzhrustinai doa dievus ;)
Iš esmės labai teisingas argumentas. Daugelis didžiūjų fightingų turi pasekėjų grupes.

Dabar gal nuskambėsiu kaip snobas (dievaži gal toks ir esu :)). Bet fightingo lengvumas man yra didesnis minusas negu pliusas. Tai padaro geimą kurį gali prisėsti draugelis gyvenime nežaidęs fightingų ir pridaužyti žaidėją praleidusį prie fightingų mėnesius žaidimo laiko (Nors tai buvo seniai. Tikrai manjakiškai mačiau, kad buvo žaidžiami: Mortal Kombat 2, Tekken 2 ir 3, King of Fighters 98'). Tiesa visus juos galima buvo tiesiog imti ir žaisti, bet apsiginti prieš tikrai gerus žaidėjus buvo mažai šansų.

Na ir tiesa visai gali būti, kad man DoA nepatinka dar ir dėl to, kad "Liūliuojantys papai" yra vienas iš jo main selling pointų...

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-27 12:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
:) o man papai nemaisho
ir tas, kad kiekvienas gali zhaist ir net laimet imho yra pliusas (nes fighting geimai man yra tokia drinking pramoga.. ir neskaitant guitar hero ir raymano - vieninteliai geimai, i kuriuos galiu itraukt ir zhmona;)

Anyway, chia turbut panashi diskusija, kas geriau might and magic'as ar baldurs gate'as... man - be kalbu might and magic'as ;)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-27 13:17 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Toxis wrote:
:) o man papai nemaisho
ir tas, kad kiekvienas gali zhaist ir net laimet imho yra pliusas (nes fighting geimai man yra tokia drinking pramoga.. ir neskaitant guitar hero ir raymano - vieninteliai geimai, i kuriuos galiu itraukt ir zhmona;)

Anyway, chia turbut panashi diskusija, kas geriau might and magic'as ar baldurs gate'as... man - be kalbu might and magic'as ;)
Temos pavadinimas įpareigoja pasimušti :D.

Šiaip kaip party gamai fightingai yra beveik idealu: Tinka praktiškai bet kokiam kiekiui žaidėjų, trumpi ir visiems kitiems yra už ką pasirgti ir neužsiparinti laukiant eilės.

Tik vat nelabai galiu to pavadinti Fightingų žaidimu... Negi pasakysi jog esi Raving Rabidds (Bwaaaaaaaaaaaaargh!!!!) žaidėjas?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-27 13:43 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Raving rabbits, cia tas kur kiskiai pasauli uzkariaut bando?
Sitas geras =)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-27 16:20 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Aivaras wrote:
Dabar gal nuskambėsiu kaip snobas (dievaži gal toks ir esu :)). Bet fightingo lengvumas man yra didesnis minusas negu pliusas. Tai padaro geimą kurį gali prisėsti draugelis gyvenime nežaidęs fightingų ir pridaužyti žaidėją praleidusį prie fightingų mėnesius žaidimo laiko
Nereikia lia lia. Aishku tarp experto ir noobo yra mazhesnis tarpas negu kokiam SF/KoF, bet minetas bairis pasitaiko itin retai.
Toxis wrote:
ir tas, kad kiekvienas gali zhaist ir net laimet imho yra pliusas (nes fighting geimai man yra tokia drinking pramoga.. ir neskaitant guitar hero ir raymano - vieninteliai geimai, i kuriuos galiu itraukt ir zhmona;)
Jeigu labai itraukti nori tai galima ir nezhaisti priesh ta zhmogu "rimtai" kol jis apsipras :)

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-28 12:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
Aivaras wrote:
Temos pavadinimas įpareigoja pasimušti :D.

Šiaip kaip party gamai fightingai yra beveik idealu: Tinka praktiškai bet kokiam kiekiui žaidėjų, trumpi ir visiems kitiems yra už ką pasirgti ir neužsiparinti laukiant eilės.

Tik vat nelabai galiu to pavadinti Fightingų žaidimu... Negi pasakysi jog esi Raving Rabidds (Bwaaaaaaaaaaaaargh!!!!) žaidėjas?
;)
agha.. mes ana zhiema su turnyrinem lentelem zhaidavom, tashkais skaichiuodavomes.. vienok fun;)

o raving rabbids vienas fainesniu party geimu ant x360 .. gaila, kad naujausia dalis tik ant wii.. ale manau rajx prigriebt ir shita geri:)
man vien ju treileriai ko verti...
labai nusisekes, linksmas ir paprastas zhaidimukas... kai pirma kart uzhsukau, per kazhkokia tusofke, visi raukesi, ka chia per vaikishkus zhaidimus turiu.. paskui neimanoma pulto buvo atimt;)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-28 12:37 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
sarua wrote:
Jeigu labai itraukti nori tai galima ir nezhaisti priesh ta zhmogu "rimtai" kol jis apsipras :)
Nius yra dar toks rodiklis, kaip fighting geimu ir apskritai pulto ivaldymas... mokantis kelis fightingus ir geriau valdantis pulta beveik visada laimes, kad ir kiek duotu pasipraktikuot kitam... o shtai doa, jame gali laimet praktishkai betkas.. tiesa su hayabusa (ninzius) nugaliu beveik visus, ale jau reikia susikaupt ir isivelt i rimtesni zhaidima..

anyway, dar uber dalykas kuri turi doa4 - yra pilnas randomas -t.y. pasirenki su abiem playeriais random charus ir random vieta ir visalaik charai ir vietos keichiasi, nereikia grizht i pagrindini meniu ir gaisht laiko loadams (shito neturi virtual fighter 5 ir tas labai labai nervina:)... vienu zhodzhiu <-LT +a hehheheh ;)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-13 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Kadangi tema jau yra galima ir plėtoti :).

Kurį laiką sukeltas Hype vienu Mažučiu treileriu.

Nu ir galų gale vakar atradau dar vieno žaidimuko pristatymą kuris sukėlė labai nostalgiškus jausmus: nostalgija remade.

Dar kokių naujienų kas žino?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited