Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 12:53

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
 Post subject: Tekstinis RP zaidimas
PostPosted: 2007-12-27 1:09 
Offline

Joined: 2007-12-27 0:36
Posts: 8
Location: Kaunas
Cantr II yra internetinis vaidmenų žaidimas, kuriame daug žaidėjų valdo po keletą veikėjų, kurie visi kartu sudaro įvarias visuomenes virtualiame pasaulyje. Egzituoja įvairių kalbų visuomenės, ir visos jos yra tame pačiame virtualiame pasaulyje.

Žaisdami iš kiekvieno veikėjo individualios perspektyvos, jūs galite žaisti už žymiausią pasaulio politiką, baisiausią nusikaltėlį, sumaniausią karo vadą, turtingiausią pirklį ar mylimiausią kaimo kvailį. Šiame žaidime jūs galite žaisti už bet kokį vaidmenį kokį tik jūs gali įsivaizduoti, ir iššūkis yra žaisti nuosekliai, siekiant veikėjui nustatytų tikslų.

Cantr II yra lėtas žaidimas. Daug žaidėjų per dieną žaidžia vos kelias minutes su kiekvienu personažu, ir viena diskusija gali užtrukti savaitę. Šis žaidimas yra sukurtas tiems, kurie nori kažko daugiau, nei tiesiog žaidimas. Tačiau jūs galite sukurti iki penkiolikos personažų ir kai jie visi bus labai įsitraukę į savo bendruomenes, jie jums duos pakankamai darbo visai dienai! Įspėjame: daug žaidėjų pastebėjo, kad Cantr II yra labai užkrečiamas! ;)

Nors reikia žinoti kalbą, kuria ruošiatės sukurti veikėją, bet žaidimas gali būti naudojamas negimtosios kalbos mokymuisi. Tiesiog sukurkite porą žaidėjų negimtąja kalba ir jūs būsite apsupti žmonėmis kalbančiais kalba, kurios jūs mokotės. Arba jūs galite valdyti veikėją ir po kurio laiko peržiūrėti praeitį ir patyrinėti visuomenės formavimąsi, kas gali būti labai naudinga išsilavinimui.

Nepamirškite, kad mes verčiame svetainę į įvairias kalbas. Jeigu jūs nustatėte kitą svetainės kalbą negu anglų, jūs vistiek tikriausiai susidursite su daugeliu angliškų žodžių.


Žaidimo meistras


www.cantr.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-30 0:07 
Offline

Joined: 2007-12-27 0:36
Posts: 8
Location: Kaunas
Yra losianciu?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-30 1:27 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-18 1:13
Posts: 330
Location: Kaunas
Taip, aš žaidžiu jau trečius metus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-30 16:48 
Offline

Joined: 2007-12-27 0:36
Posts: 8
Location: Kaunas
Laiswas wrote:
Taip, aš žaidžiu jau trečius metus.
O,wejdas,malonu :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-04 16:41 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-02 17:08
Posts: 67
Location: Vilnius, Anyksciai
Žaidžiu jau 9 mėn. esu sužavėtas žaidimu - analogų neturintis tai tikrai! Puikus socialinis simuliatorius, pilna vietos RP'inimu užsiimti, galimybė turėti net 15 veikėjų, bet čia nereikia su jais lakstyti ir mobus galabyti, xp rinktis ir gp kaupti - visiškai kitokia sistema. Ypatingai sužavėjo mikrokompleksinė ekonomika - nori pasigaminti kaulinę ietį? Reikia sumedžioti gyvūną (jei vienas medžiosi tik kumščiu užtruksi kelias dienas, realiai ir tai priklauso nuo medžiojimo įgūdžio ir tavo jėgos), kad gautum smulkiu kaulų, iš jų pasidarai kaulinį peilį, su juo iš smulkių kaulų išdroži kaulinį ieties antgalį. Toliau reikia medienos kotui (mediena toli gražu ne bet kur randama) ir plaktuko kad sukaltum iki galo ietį - plaktukui reikia medienos ir akmens. Visa ši ekonominė sistema riekalauja bendradarbiavimo su kitais veikėjais, kadangi vienam viską daryti reikia labai daug laiko (vien jau faktas, kad čia reikia ir valgyti, kitaip iš bado mirsi) ir nuobodu. Čia esi priverstas bendrauti su kitais, o kiti su tavimi (ne koks eilinis MMORPG - kur galima su nieko nebendrauti, na geriausiu atveju su kokiu savo klanu). Be to adminai pastoviai prižiūri, kad visada liktumėme in character.
Jei dar neišbandėte tai kuo freičiau išbandykite, pradžia sunki ir neaiški, kadangi niekad neteko nieko pan. žaisti, bet kai jau įsižaidi tai sunku atsiplėšti... Priedo visiškai nemokamas, remėjai negauna jokių bonusų (kas man nepatinka daugelyje žaidimų, kai mokėtojai gauna akivaizdų pranašumą).

www.cantr.net

_________________
Padėkite mano miestui:

Atkelkite naują gyventoją:
http://jexteria.myminicity.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-05 12:56 
Offline

Joined: 2007-12-27 0:36
Posts: 8
Location: Kaunas
Jexter wrote:
Žaidžiu jau 9 mėn. esu sužavėtas žaidimu - analogų neturintis tai tikrai! Puikus socialinis simuliatorius, pilna vietos RP'inimu užsiimti, galimybė turėti net 15 veikėjų, bet čia nereikia su jais lakstyti ir mobus galabyti, xp rinktis ir gp kaupti - visiškai kitokia sistema. Ypatingai sužavėjo mikrokompleksinė ekonomika - nori pasigaminti kaulinę ietį? Reikia sumedžioti gyvūną (jei vienas medžiosi tik kumščiu užtruksi kelias dienas, realiai ir tai priklauso nuo medžiojimo įgūdžio ir tavo jėgos), kad gautum smulkiu kaulų, iš jų pasidarai kaulinį peilį, su juo iš smulkių kaulų išdroži kaulinį ieties antgalį. Toliau reikia medienos kotui (mediena toli gražu ne bet kur randama) ir plaktuko kad sukaltum iki galo ietį - plaktukui reikia medienos ir akmens. Visa ši ekonominė sistema riekalauja bendradarbiavimo su kitais veikėjais, kadangi vienam viską daryti reikia labai daug laiko (vien jau faktas, kad čia reikia ir valgyti, kitaip iš bado mirsi) ir nuobodu. Čia esi priverstas bendrauti su kitais, o kiti su tavimi (ne koks eilinis MMORPG - kur galima su nieko nebendrauti, na geriausiu atveju su kokiu savo klanu). Be to adminai pastoviai prižiūri, kad visada liktumėme in character.
Jei dar neišbandėte tai kuo freičiau išbandykite, pradžia sunki ir neaiški, kadangi niekad neteko nieko pan. žaisti, bet kai jau įsižaidi tai sunku atsiplėšti... Priedo visiškai nemokamas, remėjai negauna jokių bonusų (kas man nepatinka daugelyje žaidimų, kai mokėtojai gauna akivaizdų pranašumą).

www.cantr.net
Gera kalba kolega,mane ypac zavi tame zaidime tai bendruomeniu kurimasis bei jos santykiai su kitomis bendruomenemis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-05 14:22 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-02 17:08
Posts: 67
Location: Vilnius, Anyksciai
Ačiū už gerus žodžius, bet čia net % nėra ką galėčiau pasakyti apie žaidimą :)

Keista visgi, kad pakankamai nedaug jį žaidžiančių yra, juolab, kad RPG'istų ant svieto rods nestingam :?

_________________
Padėkite mano miestui:

Atkelkite naują gyventoją:
http://jexteria.myminicity.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-07 12:44 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-20 14:03
Posts: 172
Location: Kaunas
Na as jau ir apytiksliai 3 metus sedziu ant sio zaidimelio :) Nuostabus dalykas. Jei turi laisva minute ir esi RP fanatas gali drasiai sest prie jo. Cia nereik kiaura diena priziuret ka veikt ir pan. Jei laiko ner daug, tai pakaks ir vieno ar dvieju veikeju. Tiesiog, bent karta pasijungi ir priziuri savo veikeja. Cia jau kaip minejo, visi darbai vykdomi gan letai. Tad veikejas darbuojasi net paciam neprisijungus. Zodziu rekomenduoju. Net jei tai butu ir mokamas zaidimas, tai manau uz toki verta butu moket. Bet labai gerai, kad nemokamas :D

_________________
And so it begins...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-07 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-02 17:08
Posts: 67
Location: Vilnius, Anyksciai
Nemokamas, bet jo islaikymas kazkam kainuoja (pats turiu puslapi tai zinau ka tai esikia, juolab kad su pigiausiu planu jau ir nebeissiverstume niekaip). Is sipo menesio algos paaukosiu bent 10$. Tokiam zaidimui tikrai negaila :)

_________________
Padėkite mano miestui:

Atkelkite naują gyventoją:
http://jexteria.myminicity.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-07 17:53 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-20 14:03
Posts: 172
Location: Kaunas
Man ir negaila. Viena beda. Tingiu kurtis ten ta ebay kortele ar kaip ten ji. Beja. dar norejau pridurt, kad kiti nepamanytu, jog tik keli zaidziam si zaidima. Pagal statistika lietuviu zaidzianciu si aidima yra kazkas apie 60. Lietuviu personazu yra virs 500. Na o palyginimui angliskai kalbanciu man rodos yra kazkas apie 500 paciu zaideju o veikeju virs keliu tukstanciu. Manau galima bus idet ta statistika ir cia.

_________________
And so it begins...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited