Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 12:30

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 111 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 812 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-10 15:14 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Rodos žmonės nepagauna kampo kam šita skiltis realiai tarnauja. Jei geriausių knygų skiltys tegali atnešti informaciją apie vyraujančius panašumus tarp skaitančių. tai ši atneša informaciją apie skirtumus.
Vertė nėra didesnė ar mažesnė negu visų tų "top 20 geriausios knygos" skilčių.

Diskusijos apie tai KODĖL knyga įrašyta čia yra geriausias dalykas :D.

Dėl Harrio Potterio: Aš kaip giliai šališkas žmogysta (nežinau kiek laiko sėdžių HP fanų forumuose), galiu atnešti truputėlį šviesos. Serija yra iš esmės vienas kūrinys: nebuvo sugalvota parašyti pirmą knygą ir po to pasidaryti bapkių iš sėkmės. Nuo pat idėjos gimimo buvo suplanuota 7 dalių serija. Reklama aišku yra ir komercija tikrai neprasta, bet kaip ten sakoma Paklausa kuria Pasiūlą. Nu ir mano asmeniniu požiūrių vėlesnės HP knygos tik gerėjo, gal jums kliūna, kad kuo toliau tuo mažiau jos vaikams skirtos?

Iš "blogų" knygų: S. Lemo "Futurologų kongresą" skaitant užmigau nepamatuotai daugiau kartų negu Nomadas skaitydamas Hessę. Nežinau kodėl, bet "Piloto Pirxo nuotykiai" skaitėsi daug geriau.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-10 22:39 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Aivaras wrote:
Iš "blogų" knygų: S. Lemo "Futurologų kongresą" skaitant užmigau nepamatuotai daugiau kartų negu Nomadas skaitydamas Hessę.
Na va, o aš juokiausi daugiau, nei skaitydamas "Keliautojo kosmostopu gidą", kuris man labai patiko. Tiesa, paskutinė iš penkių "Gido" knygų jau nusivažiavusi, tiesiog tos nesąmonės pasidarė nebe tokios taiklios, kaip ankstesnėse.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-11 3:27 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
Aivaras wrote:

Iš "blogų" knygų: S. Lemo "Futurologų kongresą" skaitant užmigau nepamatuotai daugiau kartų negu Nomadas skaitydamas Hessę.
prisipazystu irgi uzmigau paskaicius pradzia "Futurologu kongreso", taip ir neprisiverciau pabaigti skaityt, tik perziurejau iliustracijas :roll:

_________________
dyvu dyvai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-12 10:16 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 10:38
Posts: 282
Location: Kaunas
Nevarykit ant "Futurologų kongreso" :) Faina knyga.

_________________
Politikus, kaip ir vystyklus, reikia keisti dažnai. Ir dėl tos pačios priežasties (Agata Kristi)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-14 17:59 
Offline

Joined: 2007-01-02 20:49
Posts: 204
Location: Kaunas
dywa wrote:
Aivaras wrote:

Iš "blogų" knygų: S. Lemo "Futurologų kongresą" skaitant užmigau nepamatuotai daugiau kartų negu Nomadas skaitydamas Hessę.
prisipazystu irgi uzmigau paskaicius pradzia "Futurologu kongreso", taip ir neprisiverciau pabaigti skaityt, tik perziurejau iliustracijas :roll:
Oi kokie Jus neteisus... net baisu...

Is mano asmenines patirties - Futurologu kogresa skaiciau tuo metu, kada Eridanas rinko geriausias ir blogiausias knygas (atrodo kazkur kai leido 100-taja), reikejo laiskus rasyti... Neatsimenu ka irasiau i geriausias, bet kadangi buvau perskaites tik puse knygos, nusprendziau kad be konkurencijos blogiausia (tuo metu jau buvau skaites tokius absurdus kaip "erdves masina" ir "drakono akis" :)) - taip parasiau ir issiunciau.
Kai perkaiciau iki galo - vos nagu nenusigriauziau - is paskutines vietos i pirma 10-ka. Knyga nerealiai gera, tik pradzia reikia iskenteti...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-23 13:43 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
ghoul wrote:
Nuo savęs į sąrašą dedu P. Coelho. Skaičiau tik jo „Alchemiką“, bet to užteko, kad vien pagalvojus apie galimybę paimti į rankas bet kurią kitą jo knygą man prasidėtu ūmi alergija, isterijos bei vėmimo priepuoliai ir epileptiniai traukuliai.
Šleikščiai saldus „dvasinis“ bullshit, „amžinosios tiesos“, „gilios“ alegorijos... Viskas, nebegaliu toliau rašyti, apvėmiau klaviatūrą.
Papildysiu dėl "Alchremiko" - visa knyga iš esmės yra ne kas kita, kaip pagražintas plagiatas nuo "1001 nakties" pasakos "Vieno vargšo sapnas" (bent jau taip ši pasaka vadinasi mano turimame sename leidime). Paskaitykit ir suraskit 10 skirtumų :roll:

O šiaip, nežinau kokia situacija užsienyje, tačiau Lietuvoje ši knyga yra taipogi gerai "išmarketinta" kaiip ir Haris Puodžius :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-08 23:49 
Offline

Joined: 2008-02-08 23:36
Posts: 3
"futurologu kongresas" - l.gera knyga, tik ja skaityt ir suprast atitinkamai reikia - tai juk juodas jumoras, parodija, rimta parodija, su mintim. Kas istrigo labiausiai nors jau seniai skaiciau, tai aprasytas "pasaulio sutverimas" :D

O blogiausios knygos: H.Harison "ziurkes" "mirties ir kt. planetos" ir kt. Vienintele kuri patiko - "Vikingas kolumbas" , bet cia irgi seniai buvo, dar Zenito serija, dbar gal ir nepatiktu :?

ne bloagiausios, bet nesupratau :? :? :? : broliu Strugackiu paskutiniai romanai "Vabalas skruzdelyne" ir "B.S.V" - kazkaip neidomu buvo. to pacio Zenito "Piknikas Salikeleje" labai veze : ir veiksmas idomus ir mintys ir idejos geros ir aiskiai isreikstos


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-08 23:52 
Offline

Joined: 2008-02-08 23:36
Posts: 3
nadyras wrote:
C. J. Cherryh "Goblinu veidrodis" Viena is retu knygu, kuriu nesugebejau iveikti. Nebelabai pamenu del ko (seniai buvo), bet iki siol atsimenu, kad tikrai neverta...
o man visai nieko (nors irgi nebaigiau, bet cia del kitu priezasciu)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-08 23:58 
Offline

Joined: 2008-02-08 23:36
Posts: 3
Toxis wrote:
Pirmas i sarasha:
Jadrien Bell - A.D. 999
Nepatiko nes - prasta istorija, "nekabina"... skystoki personazhai... Nesiulychiau niekam.
gan rimtai priestrauju. man patiko: siuzetas kaip siuzetas, bet labiuasiai pritrauke skandinavu panteono legendos


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-02-25 17:11 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-14 22:57
Posts: 54
Location: Kaunas
Mane gasdina PFAF16 - Stanislawo Lemo "Setauro Medžioklė" (tiksliau "Nenugalimasis", nes ta setauro medzioklė tai tik trumpas apsakymas knygos pradžioj.. :/ ) O reikalas tame kad bandžiau tris kartus perskaityti ir niekaip neįveikiau.. Gal todėl ir vadinasi "Nenugalimasis"? :/

_________________
We are an impossibility in an impossible universe.
[Ray Bradbury]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 111 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 812 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited