Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 15:34

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 116 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 912 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-17 20:48 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
man problema tame, kad as gan greit keliu leveli, ir kuo toliau, tuo sunkiau man darosi zaist. Gal cia skilus reik uzmaxint kiek imanoma, ar kaip elgtis....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-17 20:59 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
5raz wrote:
As trolius gan lengvai sulesiau su lanku. Reikia atrast akmenu sangruda ( a la ola) i kuria jie negali ilysti. tada atvilioji po viena ir susaudai.
Žavu, reiks išbandyt :)
O dėl levelinimosi. Kiek supratau iš prie kompakto pridėto manualo, tai levelis eina už 10 pagrindinių skilų tobulinimą (berods į tuos 10 skilų įeina atletika, vikrumas, galėsiu pasitikslinti). Kitų skilų kėlimas tavo levelio nedidina. Jei aš supratau teisingai, tai galima specialiai tobulint kokį kardų naudojimo skilą (kuris lyg ir nėra iš pagrindinių). Ir tau kautis bus lengviau ir levelis išliks gan žemas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-18 11:34 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
5raz wrote:
As trolius gan lengvai sulesiau su lanku. Reikia atrast akmenu sangruda ( a la ola) i kuria jie negali ilysti. tada atvilioji po viena ir susaudai.
tai vat kad visas zaidimas paskui pradeda daryti exploitu paieska, kad lengviau butu: uzlipi ten kur npc nesugalvoja uzlipti, nos laiptai yra. Randi vieta prie sienos kur npc prilimpa ir t.t. Ieskai skyliu AI ir jomis naudojies. Bet cia ne zaidimo geimplejus, o tiesiog zaidimu trukumu isnaudojimas ,kad pasistumetum dar kazkiek. Ir blem jei uzsimanysi neskubant pasimegaudamas pirmuose lvl padaryti kiek daugiau prieinamu salutiniu questu, patyrineti pasauli, urvus.... veliau vargas tau...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-18 12:15 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
O man toks "skylių" išnaudojimas kaip tik labiau patinka ir į realų pasaulį neša. Gi kokia prasmė dubasint kokį milžiną savo kardeliu, kai gali saugiai užlindęs kokioje jam neprieinamoje vietoje susidorot su juo?
Ar visi fantastinio pasaulio gyventojai turi būti idiotai faiteriai? :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-19 2:51 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Logiski pranasumai suteikia realistiskumo, kaip kad didelis trolis negales isispraust paskui maza zmogeli :)
O del levelinimosi, non basic skilai imho irgi daro itaka. gal tik ant to, kiek pakyla atributas pasilevelinus? Juk buna +2 +3 +2 +5 +2 ir pan.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-20 23:14 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Geriausiai vius chalenge nuima ingame cheating.
Atliekami visi magų gildijos questai, susiveikiami 5 geriausi soul konteineriai (grand soul something), susiveikiamas chameleon spell ir penki pecies of master equipment. Na ir tada uženchantinam tokį equipmentą, kuris duoda 100% chameleon. Niekas nemato ir neranda. Chalengeless game pasidaro.

O šiaip labai daug visko atsako visokie google ir Oblivionwiki ;p

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-21 20:16 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
XXIcentury wrote:
Geriausiai vius chalenge nuima ingame cheating.
Atliekami visi magų gildijos questai, susiveikiami 5 geriausi soul konteineriai (grand soul something), susiveikiamas chameleon spell ir penki pecies of master equipment. Na ir tada uženchantinam tokį equipmentą, kuris duoda 100% chameleon. Niekas nemato ir neranda. Chalengeless game pasidaro.

O šiaip labai daug visko atsako visokie google ir Oblivionwiki ;p
Nueinam į kambarį po dešine, pasiimam mega armorą. Užlipam laipteliais, pasiimam railguną ir šovinius. Nušokam nuo pakylos, pasiimam rocket launcherį ir quad damage. Liftu pakylam į viršų, ištaškom pagrindinį monstrą. Pereinam į kitą lygį.

Kodėl tiek daug žmonių cRPG žaidžia kaip FP shooterį? :( Negi tikrai kažkokių monstriukų įveikimas yra vienintelis ar bent įdomiausias challenge? Kiek galiu pasakyti iš patirties, cRPG žaidimai šiuo ir įvairiais kitais atžvilgiais tampa challengeless kai juos eini ~7+ kartą. Tačiau man įdomumo tada būna mažiau tik todėl, kad žinau labai daug į priekį. Ne todėl, kad nebėra „iššūkių“. Gal kažką ne taip darau :) bet man ten pagrindinis malonumas yra atmosfera, istorija-siužetas, roleplayinimas, įsijautimas į kitą pasaulį... kitaip tariant, RPG žanrui būdingi atributai :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-21 22:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Kodėl tiek daug žmonių cRPG žaidžia kaip FP shooterį? :( Negi tikrai kažkokių monstriukų įveikimas yra vienintelis ar bent įdomiausias challenge?
Na nezinau kaip kitiems, bet man kazkokiu monstriuku iveikimas vykdant kvesta kuri pagal lvl/sharvus tu lyg ir neturetum vykdyt yra didziausias fun ;) Berods paskutinis kartas kai perejau fallout2 buvo su 17lvl(ar panasus "per mazas"), ui gerai kad speech pas mane buvo uzkeltas ir xebra buvo itikinta nuversti piktaji diktatoriu :)
Net nekalbant apie tokius dalykus kad per tbs rpg tu gali nueiti sau ramiai iki shaldytuvo, pasiimti alaus, ir tik tada pabandyti pataikyti priesui i "eyes" ;) good old times :(
speju ne cia reikejo rasyt, bet kazkaip mirorinasi abu thread ;)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-21 23:19 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
na, gal buvau negerai suprastas. nors nevisai taip kaip galvojau būsiu.

Pats paskutiniu metu vėl pradėjau žaist oblivion ir, tiesą pasakius, malonumas po truputi blėsta.

Tiesiog vienu metu buvau susidomėjęs ką ten tam oblivione galima rast ir landžiodamas po visokius daiktus aptikau obliwion wiki (į kurį patenku google laukelyje naršyklės viršuje ir suvedęs Oblivon wiki) ir ten prisiskaičiau kaip iš obliviono pasidaryti FPS - ten prie efficien leveling (tipsai, kaip levelintis, kad visada maksimaliai kiltų statsai) ir t.t.
Na fokusas su 100% chameleon įdomus tuo jog jį pasidaryti - atskiras questas. Nes ir vogt ir ieškot ir knistis.
Esu pribandęs daiktų dublikavimus, visus šimtinius statsus, 240 speeda, ir šiaip visko po truputį*, bet aš manau, jog žaidžiu oblivioną ne tam ,o todėl jog man malonu.
Pavyzdžiui su visais veikėjas be išimties, jeigu atlieku nors porą qestų, tai pradedu atlikinėti vagių gildijos užduotis ir visada prisibaigiu krūvą laiko.
Bet tiesą pasakius visaip įdomu. Ir cheatinant ir ne ir matomam ir ne.
*vampyrizmo questas bugovas - galima krūvą pinigų prisirinkt ;).

Jokio skirtumo kaip žaisi tą rpg, kaip MMORPG(a.k.a. dirbdamas) ar kaip RPG, bet svarbiausia havinti funa vistiek.
Ir negalima pasakyt, manau jog "žaidžiu oblivioną kaip FPS". Nors, kai kokiam dungeone iš nugaros strėlę į skeletą paleidį, tai gal kiek ir panašu..

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-21 23:39 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
XXIcentury wrote:
Jokio skirtumo kaip žaisi tą rpg, kaip MMORPG(a.k.a. dirbdamas) ar kaip RPG, bet svarbiausia havinti funa vistiek.
Taip, skonio reikalas, nieko nesakau :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 116 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 912 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited