Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 15:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 116 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 12 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 13:02 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
kuo tau Oblivionas geresnis už Morrowindą?
Kas man patiko labiausiai - mažiau blaškymosi. Visada aišku, kur eiti, ką daryti. Eini atsipalaidavęs, explorini savo malonumui.

Man geimas turi būti pramoga, atsipalaidavimas, o ne iššūkis. Iššūkių realiam gyvenime pakanka :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 13:39 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
EdHeaD wrote:
O ne! Už transportą reikia mokėti! Kur tai matyta! :shock:

Na, jei žmogui visą žaidimą gali sugadinti tai, kad į nežinomas vietas reikia keliauti iki 15 minučių, tai niekuo negaliu padėt :)

Man Morrowindas ne dėl kelionės būdų patinka, o dėl to, kad tas žaidimas nėra tiek dumbed down kiek Oblivionas. Pagrindinis Morrowindo pliusas, imho, yra Dunmer, kurie kaip savita kultūra yra išdirbti geriausiai, kiek man teko matyti bet kokiame žaidime. Iš antropologinės pusės, man Morrowindas yra nepakartojamas, todėl pasaulio explorinimas (visiškai alien architektūra, gyventojai ir gamta, kurie skiriasi su kiekvienu miestu) yra žymiai įdomesnis nei Oblivione, kuriame šmėkščioja jau tūkstantį kartų matyti generic fantasy settingo vaizdai. + galimybė kurti savo nuosavus spellus ir enchantinti daiktus yra super.
Transporto mokamumas ir pan. man nėra esmminis dalykas, paminėjau tik tarp kitko
+
Siūlau atidžiau skaityti ir mano postus: visur parašyta, kad ir oblivione nežinomą vietą reikia iš pradžių apžiūrėt normaliai pėstute, o tik po to įsijungia autokelionės į tą vietą galimybė. Ar reikės dar 10 kartų tą parašyti?
+
Oblivione irgi galima kurti savo spelus ir enchantinti savo ginklus. Tik asmeniškai aš dar nesu tiek išlavinęs savo magiškų gabumų, ir nepakankamai pasiekęs magų gildijoje, tai praktiškai dar nesusidūriau.
Taip, kad prašom neskleist erezijų.
Vo, biškį piktai, ale pasijutau, kad diskutuoju su siena.

EDIT moderui žemiau: prašau bent jau neištrinti esamų postų, bo viskas išsirutuliojio iš klausimėlių kaip kažką daryti žaidime ir ar verta pradėti žaisti šio žaidimo vyresnį giminaitį. Plius žmonėms dar nežaidusiems Obliviono gal bus naudinga žinoti apie tam tikras čia minėtas funkcijas.

EDIT2: ir dar jei padės toks argumentas, tai Obliviono dialoguose nuolat išlenda frazės apie kažkur esantį Morrowind kraštą :) taip, kad techniškai tai nėra atskiri pasauliai :wink:


Last edited by Pjovejas on 2008-04-23 13:50, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 13:45 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
siulau trys variantus:
1) rakinu tema uz offtopa
2) baigiat offtopint
3) atidarot nauja tema gynciams kas yra geriau Oblivion arba Morrowind.

aciu uz supratinguma.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 13:55 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Paciam uzenchantinti daikta yra visai nesudetinga ir nelabai brangu, tereikia tapti mage guildo nariu. Didesne beda, kad pvz ginklu enchantai turi uztaisus, kuriuos kolkas tesiule atstatyt tik vienas magas kazkuriam pakrascio mieste, ir norejo uz tai nuplest DIDELIUS pinigus. Nezinau ka ir reiks daryt, kai savo lazdos uztaisus issaudysiu :)
Dar vienas klausimas kyla: kazkaip mano nuomone labai nesveikai daug manos biski galingesni kerai kainuoja. weak fireball 10 dmg ~19, stipresne versija 20 dmg ~45. Esu 12 lvl, ir galiu issauti tik du stipresnius kerus iki priesininkas priarteja del to, kad mana nespeja atsistatyt. O su dar stipresnem versijom gal jau nebe tokie vejai darosi? Iki siol meginau kelt maga-lankininka, bet vis dazniau tenka mosikuotis su katana, nes tiek streles, tiek magija mazai veiksmingi.

EDIT: techniskai morrowind yra kita to pasaulio provincija.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 14:38 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
5raz wrote:
....
enchantintų daiktų įkrovimas vykdomas dviem būdais -

1.pinigingasis - už pinigus. Yra berods du, gal trys žmogeliai kurie tuo užsiima už velniškus pinigus.

2.savarankiškas - yra toks dalykas kaip "saul gems" ir burtas "soul trap" juos kombinuojant gaunami pakrauti saul gems kuriuos galima naudoti dvejopai - prie enchanting altar kuriant naujus magic daiktus arba šiaip belekur aktyvavus pakrauti turimiems.
Čia dar yra įvairūs tipsai, povz pasidaryt enchanted lanką kuris turi efektą "soult trap 1s" ir nereikės naudoti burto. Internete plaukantys geriausiųjų custom made ginklų enchantmentai dažnai turi papildomą soul trap efektą, siekiant jog ginklas "in the long run" save atstatytu ir nekainuotų per daug. Be to kažkuris iš daedric shrines kaip rewardą duoda krūtą saulg gem, kuris nedingsta po panaudojimo. Ir nuo savęs rekomenduočiau sielas rinkti black soul gem'uose - ten telpa ir NPC sielos. Kaip juos pasidaryti magų gildijos questai pusiau išmokina.

Dėl burtų pigumo.
Ten keista kainos sistema, iš principo yra burtų kurių neįmanoma panaudoti praktiškai dėl per didelių manos sanaudų.
Iš principo vienintelis dalykas kuris juos pigina magiškosios energijos atžvilgiu - atitinkamo skill kėlimas ir jei tas burtas custom made - duration ištempimas vietoje efekto. (3dmg 10s bus pigesnis nei 30dmg 1s)
-----------

Realiai (kiek praktiškai žiūrėjau) kuo vėlesnis lygis tuo sunkiau pereitį main questą su stealth ir magic veikėjais, nes pats main questas išsstato į atvirą kovą (kas labai nepatinka stealth veikėjams) ir įtraukia nervinančių aukšto lygio monstų su dideliu dmg (kas nepatinka magic veikėjam).
Sudetingumą vos vos numuša Alchemija. Nuodai ir pasisitiprinimai sau padeda jei naudojami didelias kiekiais.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 14:58 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
5rui: aš kol kas dar tik kandidatas į magų gildiją, bet jau ar tik ne dviejose magų gildijose radau po žmogelį, kuris gali įkrauti magiškus daiktus. Tiesa, praktiškai dar nebandžiau, nes mano kukliam 8 lygiui kol kas visai gerai eina senas geras ilgas gnomų kardas :) O kadangi dauguma susidūrimų su priešiškai nusiteikusiais veikėjais baigdavau būtent kardo pagalba, tai atitinkamas skilas pakankamai išlavėjęs, kad puolimas stačia galva mosuojant kardu laikinai nuginkluoja priešininką.

Dėl burtų pigumo tai ir su healinimu tas pats. paprastesnė versija išgydo tiek pat HP už maždaug 1,5 karto mažiau manos.

EDIT: įdomu pasidarė dėl vieno questo. Čia jau minėtas paranojikas vienam mieste :) Kas būna, kai pabandai jo užsakymą įvykdyti? Turiu omenyje ne sekiojimą, o tą, kurį jis duoda po to (nenoriu rašyt atvirai, kad kam netyčia malonumo nesugadinčiau). Gal paranojikas kažką super duoda? Kadangi aš tvarkingai bandžiau būti paladinas iki galo ir nesivelti į kažkokius neaiškius reikalus, o "pranešiau kur reikia" :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 22:02 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
nesvarbu kiek užmuši iš trijų žmonių (jei sakai jog kaltas kuris nors vienas tereikia vieną) - gauni 1000 aukso monetų, rodos uždarbis nekinta nuo lvl. Ir matyt pakvietimą į dark brotherhood už žmogžudystę.
Bet tas 1000 rodos jo namuose randamas. Kai jį užmuša sargyba lieka raktas... o toliau patys suprantat....

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-24 8:49 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
<moderated by Narfuin. offtopic>

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-24 12:02 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Kaip as numiriau Morowinde:

ten pacioj pradzioj yra toks magas ir sargybinis
as nusprendziau pajuokauti
kepstelejau ranka sargybiniui ir mikliai pasislepiau uz mago
ir galvoju ka sargybinis darys

staiga matau kaip is mago nugaros lenda kalavijas ir susminga man i pilva
kaip sakoma vienu smugiu du zuikiai :)

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-24 14:01 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Narfuin wrote:
siulau trys variantus:
1) rakinu tema uz offtopa
2) baigiat offtopint
3) atidarot nauja tema gynciams kas yra geriau Oblivion arba Morrowind.

aciu uz supratinguma.
Sakyčiau, pacituota žinutė yra pats didžiausias offtopicas visoje temoje. Nėra nei vienos žinutės, kuri būtų labiau ne į temą. Baisu :evil: Išskyrus, žinoma, šią, dabartinę.

Ankstesnė išmoderuota žinutė, kurioje korektiškai stebėjausi kad oblivion lyginimas su morrowind OBLIVION TEMOJE laikomas offtopicu irgi nebuvo offtopicas.

Ech. /me atsikemša spirito ir su vata nuvalo kelis html tagus, kad forumas neprarastų sterilumo.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 116 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 12 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited