Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 19:34

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2008-08-01 8:18 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Kitoje temoje kažkas wrote:
Aš kažkada kritikavau blizard, kad jų tęsiniai nuspėjami ir nieko radikaliai naujo neatnešantys, tačiau po fallout3 istorijos tenka pripažinti, kad kokybiškus ir gilius tęsinius gamina gal būt vieninteliai blizzard.
Bet juk Bethesdos Fallout3 yra pakankamai nenuspėjamas ir jau tikrai atnešęs daug radikaliai naujo. Ką, vis tiek blogai? :(

Mano požiūriu tęsinys (sequel) ir turi būti nuspėjamas ir nieko radikaliai naujo neatnešantis. Geresnė grafika, patobulintas valdymo patogumas ir gameplay, pridėta daugiau featurų; „more of the same“.

Idealūs, mano supratimu, tęsiniai yra Starcraft II (net naujų rasių nepridėjo), Heroes V, visos Sid Meier'io Civilizacijos (nors pastarosiose ir būna radikalių pakeitimų bet dauguma jų vis tiek iš more of the same operos, kadangi tas „the same“ ten ypač platu :)).

Radikalius pakeitimus suprantu tik besikeičiant technologijoms ar madai, t.y. a la perėjimas nuo spraitų prie 3D, nuo isometric view prie FP...

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 11:14 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
tai va Nomad aš ir pripažystu savo klaida anksčiau ;) nieko gero iš to radikalumo jei viskas susi***ma.
"Fallout3" (kabutėse nes ji vistiek kažkaip reikia vadinti) butu, geras, galbūt novatoriškas įdomus žaidimas, jei jis nebūtų skelbiamas kaip fallout2 tesiniu.
čia buvo minčių apie warhamer ir kitu francizių žaidimus, bet jie nėra vienas kito tęsiniai . tai atskiri žaidimai kurie naudoja ta pačią istoriją ir visatą.
Tegul jis buna Fallout: forever, Fallout: new start ar dar bala žino kaip ir bus gerai, bet tai NĖRA Fallout3.

O Blizzard žaidimai - nori tęsinio, seno gero Diablo ir še tau. Naujas puikus, blizgantis, neatsiliekantis nuo vaizdo mados - Diablo 3. Ko dar galima norėti?


Last edited by Salemas on 2008-08-01 14:05, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 13:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-11 1:15
Posts: 115
Location: Vilnius
Kilo klausimas o kaip tada vadinti Final Fantasy zaidimus, kai viena nuo kito skiria ne tik kad zaidimo mechanikos skirtumai bet ir storyline/world


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 13:38 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
O man sequele svarbiausia žaidimo atpažįstamas pasaulis ir atmosfera. Dėl manęs, iš RPG gali tapti 3D shooteriu, iš questo - turn-based strategija, svarbu, kad jausutmeisi, jog esi tame pačiame, arba nuosekliai (o ne "o va pabandom vietoj fantasy padaryt postapocalypse?") pasikeitusiame pasaulyje.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 14:02 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Adis wrote:
O man sequele svarbiausia žaidimo atpažįstamas pasaulis ir atmosfera. Dėl manęs, iš RPG gali tapti 3D shooteriu, iš questo - turn-based strategija, svarbu, kad jausutmeisi, jog esi tame pačiame, arba nuosekliai (o ne "o va pabandom vietoj fantasy padaryt postapocalypse?") pasikeitusiame pasaulyje.
:garbinti: QFT.

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 14:03 
Offline
User avatar

Joined: 2006-01-11 1:24
Posts: 39
Location: Kaunas
Na mano manymo nera tiklsios formuluotes ka galetumem vadinti geru tesiniu. Svarbiausia zaidimas butu idomus, itraukiantis, siek tiek seno, daug naujo (su saiku), game play daugmaz panasus i senaji, bet su atsinaujinimais (ne radikaliais), na ir dar karta - idomus ir itraukiantis, negalvojant, kad jei tai gero zaidimo tesinis, tai todel visi ji ir megs.

P.S. O del FF tai manau kruva skirtingu zaidimu su siek tiek skirtingais pasauliais skirtinga mechanika. O sieja juos gamintojas, pavadinimas ir ta pati zaidimo dvasia :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
nesutinku su tavim Adi. sequel turi buti sequel. didesni pasaulis, daugiau navarotu, geresnis AI ir pan. o ne is strategy daryti FPS.

mano galva geriausiai pasauli isnaudojo New World Computing suderinusi HoMM3 ir MM6-7 serijas. tas pats pasaulis, bet visiskai skirtingi gameplay ir is abieju patyriau pakankamai daug malonumo. Nors MM serijos nebuciau zaides, jei ne HoMM pasaulis. :)

_________________
Exposed, maybe, to a little Communist Propaganda. Briefly.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Sutinku su jauja. Bent jau pagrindinis reikalavimas, jei zaidima pavadini tuo paciu pavadinimu (N+1), tai kad jis turi islaikyti ta pati zanra. Toliau yra istaisomos nesamones praeito zaidimo (ale pagerinamas funkcionalumas), pridedama naujoviu (galimybiu, apskritai praturtinamas zaidimas daktais, slamstu, naujomis galvomis, cia jau bet kas sueina) ir pratesiama istorija ARBA sukuriama nauja tame paciame pasaulyje.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Adis wrote:
O man sequele svarbiausia žaidimo atpažįstamas pasaulis ir atmosfera. Dėl manęs, iš RPG gali tapti 3D shooteriu, iš questo - turn-based strategija, svarbu, kad jausutmeisi, jog esi tame pačiame, arba nuosekliai (o ne "o va pabandom vietoj fantasy padaryt postapocalypse?") pasikeitusiame pasaulyje.
Tai nebus tęsinys. Tai bus tiesiog žaidimas tame pačiame pasaulyje. WoW nėra „Warcraft: Humans and Orcs“ tęsinys. O štai „Warcraft III“ – yra.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 18:25 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
WoW nėra „Warcraft: Humans and Orcs“ tęsinys. O štai „Warcraft III“ – yra.
Taip, bet WoW yra natūrali WC tąsa, ir man to užtenka. Dėl manęs WoW galėtų vadintis ir WarCraft IV, ir WarCraft: Tactis, ir dar bet kaip. Tęstinumas yra pasaulio/istorijos evoliucijos prasme, kas man asmeniškai ir yra svarbiausia. Ir vienas didžiausių malonumų man yra palakstyti po tas pačias teritorijas pakaitom abiejuose žaidimuose ;)

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited