Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:17

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2008-06-29 2:11 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Naujas paforumis Konkursai pradeda veiklą nuo Fantastinės dailės konkurso LEGENDINIAI MIESTAI.

Konkursas prasidės liepos 1 d. ir tęsis tris mėnesius, jei neįvyks kokių nors nenumatytų trikdžių.

Jame dalyvauti gali kiekvienas, kas nori išgirsti ekspertų ir publikos komentarus, susirasti šalininkų, oponentų, konkurentų, užsakovų... sąrašą galite tęsti. Kadangi priimamų darbų spektras labai platus - net neketiname išskirti fantastinių žemėlapių ir kitų piešinių, nekalbant apie žanrus, tradicinio konkurso su 1, 2, 3 vietomis šįkart nebus (gal ateityje, kai nusistovės dailės konkursų rengimo ypatumai...), tačiau kita vertus, į prizą pretenduoti gali kiekvienas, jei tik kūrinys pasirodys ekspertams (ar publikai) tikrai vertas dėmesio.

Čia rasite visas taisykles: http://www.fantastika.lt/fantastines-dailes-konkursas

Jei forumo dalyviai pastebės kokį nors svarbų dalyką, kurį reiktų patikslinti taisyklėse, iki liepos 1 d. dar yra laiko, nesnauskite. O jei tiesiog norite ką nors plačiau sužinoti ir tam užtenka forumo - tam kaip tik skirta ši gija.

Keletą klausimų-atsakymų galima išvardinti jau dabar:

Kl. Aš šiaip nemoku piešti, bet labai noriu pabandyti, galima?
Ats. Galima, jei nebijote komentarų. Atvirai „abilekokios“ keverzonės kartais irgi gali smagiai nuteikti, tačiau nepiktnaudžiaukite tuo...

Kl. Ar nereikia nurodyti, kokia technika atliktas darbas?
Ats. Jūsų valia. Žinoma, aprašymo gale galite išvardinti naudotas priemones.

Kl. Ką reiškia „kūrinio pavadinimas“? O jei nesugalvosiu?..
Ats. Pavadinime nebūtinai turi būti įvardintas miestas. Gali būti ir „Naktis“ ar „Mergaitė su lazeriu“. O jei jau nesugalvosite, ką gi, tegu bus „***“.

Kl. Ar urbanistinis peizažas turi būti pirmame plane, ar galima perteikti miesto idėją kitaip?
Ats. Galima. Tikime, kad gabūs žmonės mokės susieti, pvz., arbūzą ir Romą...

Kl. Juk piešiant legendinį miestą nebūtinai turi išeiti įprastos fantastinės dailės pavyzdys... Negi turėsiu įpaišyti gnomą už akmens?
Ats. Tikrai ne. Formalių fantastiškumo apraiškų mes nereikalaujame. Rėmai šįkart tokie platūs, kad tinka ir miestai be gnomų:).

Kl. Mano legenda netelpa į žemėlapį, ar galima atskirai atsiųsti?
Ats. Galima, aišku. Įdėsime prie aprašymo.

Kl. Aš noriu šį kūrinį parduoti, ar galiu pasinaudoti šia proga?
Ats. Rašykite tokius pageidavimus forumo komentaruose ir paskui jau tarkitės asmeniniais pranešimais ar el. paštu, nedarydami turgaus. Arba naudokitės „Skelbimų lentos“ paforumiu.

Kl. Nesu koks žinovas, bet man irgi norisi pakomentuoti kūrinį.
Ats. Na tai komentuokit į sveikatą:). Jei norite pasakyti tik „Gerulis“ arba „Kažko man čia trūksta“, tebūnie, bet dalyviams visada būtų įdomiau sužinoti, kas konkrečiai geruliško arba ko trūksta. Negailėkit įspūdžių!

Kl. Pažįstu dailininkų, kurie ne fantastai, bet gal visai norėtų dalyvauti, ar galima pakviesti?
Ats. Ne tik galima, bet ir reikia: kuo daugiau dalyvių, tuo visiems įdomiau. Žodžiu, reklama nepakenks. Tik perspėkit, kad forumai čia moderuojami, t.y., art.scenes tradicijos nepageidaujamos:]

Kl. Mano tinklapyje šis piešinys įdėtas dar didesnės rezoliucijos, negu nustatytos ribos fantastikoj.lt, ką daryti?
Ats. Galite duoti nuorodą, ji bus įdėta prie aprašymo, kas norės, pasižiūrės.

Kl. Man nepatinka šitas ekspertas, galima paprašyti, kad jis nekomentuotų?
Ats. Ne:P

_________________
Dixi.


Last edited by koord. on 2009-03-01 19:47, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-04 23:12 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Pranešu, jog mus susirado el.knygynas "Mano knyga" ir pasiūlė 80 Lt vertės dovanų čekį vienam iš konkurso nugalėtojų. Man rodos, tai dar vienas geras stimulas pasistengti!
Dėkojame netikėtiems sponsoriams:)

_________________
Dixi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-23 23:17 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Praėjo beveik du trečdaliai konkursui skirto laiko. Laukiame daugiau darbų! Negi niekam daugiau nereikia prizų ir dėmesio?..
Kartografai, nesidrovėkite, pateikite davo darbus publikai!

_________________
Dixi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-09 21:39 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Taip, pasijauskit kaip Baikonūre/Kanaveralo kyšuly: atbulinis skaičiavimas prasideda:)

Liko 21 diena iki konkurso pabaigos.

Ne, nebijokit, kasdien neflūdinsiu:)

_________________
Dixi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-17 22:37 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
dvi savaitės.

_________________
Dixi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-30 19:15 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
paskutinė diena. iki vidurnakčio.

_________________
Dixi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-08 23:42 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Skelbiame rezultatus.

Susumavus ekspertų balus, nugalėtoju skelbiame Karolį Remeiką (kūrinys "Menzobarranzan"), vienu tašku mažiau surinko Lord Sauron ("Vertikalus pasaulis"). Pirma ir antra vieta pasidalija po 40 Lt čekį iš ManoKnyga.lt (t.y., gauna į paštą nuo koordinatoriaus virtualų čekį su autentiškais numeriukais ir toliau užsiima elektronine prekyba savarankiškai:)).

Trečioje ir trečioje vietoje - Youngmoons ("Praeities alsavimas") bei Kira ("Miestas 3000") - 29,5 taško, ketvirtoje - Ami su "Tzara" - 29.

Jus visus penkis - jei susidomėsit ir priminsit iš anksto tuo emeilu, kuriuo siuntėt kūrinius, arba koord. PM'u - kviečiame į XX Lituaniconą kaip svečius. Bet tai bus kitų metų gegužę...

Bendrą lentelę galite pamatyti čia:

[ img ]

Deja, vienas autorius darbus nutarė atsiimti, bet visai iš lentelės nesinorėtų išbraukti - juk argi ne įdomu palyginti?.. (Nebent labai užprotestuosite, ryt pataisysiu.)

Labai ačiū visiems dalyviams, kad nepatingėjo ir atsiuntė kūrinius, - kas surado tinkančius temai, kas sėdo ir sukūrė jos įkvėptas... kaip pirmam dailės konkursui šiame tinklapyje, manau, visai neblogai sekėsi:) Beje, jei netingite, parašykit šioje gijoje, iš kur sužinojote apie konkursą. Taip sakant, nereprezentatyvi apklausa:) Baneris? Draugai? Forumas? Kita?

Žinoma, padėkos reveransas ekspertų pusėn - kad prisiėmė tą naštą ir atsakomybę ir nepatingėjo savo nuomonių išdėstyti.

Mieli forumo lankytojai - galite komentuoti ir dabar, kai jau vietos paskirstytos:)

(Tiesa, prisimenant vieną iš taisyklių punktų - tikiuosi, godotini autoriai, nepagailėsit savo kūrinių, jei jie tiks "kaip čia buvę" į konvento reklaminę medžiagą?;) Susisieksim!)

_________________
Dixi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-09 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Dėkui organizatoriams, vertintojams ir kitiems dalyviams :) Šiek tiek gaila, kad vienintelis atsiunčiau žemėlapį, nors buvo gana aiškiai parašyta, kad tą daryti galima... Tikiuosi, kad panašių konkursų, kur galės pasireikšti gykai kartografai, bus ir daugiau.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-10 11:09 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 19:46
Posts: 190
Location: Vilnius
Sveikinu nugalėtojus ir taip pat apgailestauju, kad sulaukėme tik vieno kartografijos darbo.

_________________
http://cathy.elf.lt/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-23 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 2005-12-23 12:44
Posts: 171
Location: Vilnius - Utena
Labai ačiū už tokį aukštą mano paišalionių įvertinimą :oops:
Prizą jau "suvalgiau" (glosto knygą J.R.R. Tolkien "Hurino Vaikai") :prizas:
Konkurso metu, pamatęs kolegų darbus jau nemaniau bent ką laimėsiąs - beveik visi konkurso darbai man atrodė geresni nei mano. :)
:garbinti: Ačiū mūsų ekspertams ir kolegoms menininkams


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited