Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 3:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-28 20:39 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Bet pripažink - praėjus dešimčiai metų, žymiai patobulėjus technologijoms bei galimybėms ir žvelgiant iš pirmojo asmens perspektyvos tai atrodo ganėtinai tragiškai
Pripažįstu ;) Mano dabartiniame mėgstamiausiame žaisliuke – STALKER – tik labai, labai dideliems vierchams (read: power armoras and above) prireikia antro šūvio į galvą. Paprastai visi užsilenkia po pirmo. Ir čia kalba eina apie šūvius iš toli, kovos metu, paprastu dvivamzdžiu, kurių taiklumas toks +-. Priėjus per metrą ir įrėmus vamzdį į kaktą, užsilenkia visi :)

Don't get me wrong: man Fallout 3 labai daug kas nepatinka. Bet ta visuotinė antifalloutinė isterija kiek primena Pakso ir Zuoko skandalus, kai į pabaigą nuo tų geriečių vemti vertė žymiai labiau negu nuo demaskuojamų blogiečių. Look, kokios spalvos pas jį kelnės! Fallout 2 tokios spalvos kelnių nebūdavo :evil:

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-28 22:03 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
Pripažįstu Mano dabartiniame mėgstamiausiame žaisliuke – STALKER – tik labai, labai dideliems vierchams (read: power armoras and above) prireikia antro šūvio į galvą. Paprastai visi užsilenkia po pirmo. Ir čia kalba eina apie šūvius iš toli, kovos metu, paprastu dvivamzdžiu, kurių taiklumas toks +-. Priėjus per metrą ir įrėmus vamzdį į kaktą, užsilenkia visi
Bishki offtopicas. Antras Stalkeris? Nesibugina? Kambariokas zhaide tai du kartus, skirtingose vietose pasigavo bugus del kuriu negalejo testi/baigti zhaidimo.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-29 2:34 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Bishki offtopicas. Antras Stalkeris? Nesibugina? Kambariokas zhaide tai du kartus, skirtingose vietose pasigavo bugus del kuriu negalejo testi/baigti zhaidimo.
Pirmas. Irgi labai bugina, deja, šią savybę turi beveik visi mano mėgstami žaidimai. Vietomis neįmanoma žaisti, didelės dalies side questų neįmanoma įvykdyti, bet pereiti įmanoma, jau buvau. Antras stalkeris man nepatiko :(

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-29 3:16 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Beholder wrote:
monolito su nupjautavamzdžiu tikrai neužlenktum ir iš metro :)
Gal jau reikėtų stalkeriui sukurti atskirą temą...


Kad aš su juo net nekovojau, ten kažkaip pabaigiau taikiai. Šiaip ar taip tai nėra žmogus, niekas nesikabinėtų jei Falloute po 32 šūvių į galvą neužsilenktų robotas, kurio galva gal išvis tuščia skarbonkė pridėta dėl grožio.

Beje, STALKER pabaiga čiulpia kaip už tėvynę, net supykau kad tokio gero žaidimo tokia apgailėtina banali pabaiga.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-31 22:49 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-29 23:30
Posts: 192
Location: Kaunas
atsiprašau už OT, bet...
Nomad, įdomu, kurią STALKER pabaigą matei? :) jų ten juk ne viena.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-02 18:08 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Kad aš su juo net nekovojau, ten kažkaip pabaigiau taikiai. Šiaip ar taip tai nėra žmogus
Į OT toliau gilinantis – kaip tai nekovojai? Su Monolitu taikiai susitarti jokių galimybių nėra, AFAIK. Ir, beje, jie yra žmonės :)
(Ar šitame forume nėra temos Stalkeriui? Jei yra, tai gal kas permestų OT ten?)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-02 18:17 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
[OT]
Jūs gal kalbat apie tą monolito fanklubo draugiją? Su anais aišku kovojau, sėkmingai guldžiau šūviais į galvas. O nekovojau turiu omeny štai ką:


When Strelok eventually confronts the C-Consciousness, he is faced with a choice of merging with it and attempting to repair the Zone and bring about world peace, or trying to stop the C-Consciousness from continuing its experiments. If the player chooses not to join the C-Consciousness, he is forced to battle heavily armed members of the Monolith faction. When they are defeated, he destroys the equipment that sustains the C-Consciousness. Strelok is then seen standing in a grassy field, the Zone seemingly gone.


Aš pasirinkau žalią kelią ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-09 14:31 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-29 23:30
Posts: 192
Location: Kaunas
na aš nuėjau iki ČAES, viduj susidūriau su stipriom monolito pajėgom, o noro dėti dideles pastangas, kad pereiti nebuvo, tai tik peržiūrėjau youtube pabaigų video :)
gaila, kad Clear Sky nėr laiko pažaist, vis tas fallout :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-09 17:47 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Clear Sky geresnis už fallout :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-09 20:00 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Neskaitant bugu :evil:

_________________
bu


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited