Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 14:34

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-31 16:32 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
smeli wrote:
nelabai supratau ka bendro turi shita nuoroda ir tema?
nuoroda apie aoc, o tema tai lyg ir apie wow :|
Edit: beje praeita savaite su juoda balta perejau wow! that is it, Kil'jaeden down :)
p.s. ale ir ziauriai nunerfino instancus po 3.0 :D

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-12 17:26 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
gz :D

o ash taip ir likau neuzmuses ne vieno sunwelio boso :<
beje, kas nezinojo - rytoj iseina WotLK :}


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-18 12:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Jau Leet Kingas lakioja kuris laikas. Tai kokie atsiliepimai pradiniai?

Mano vertinimu: pats expansionas labai fainas, vietovės vėlgi smarkiai pastūmėtos į priekį, questai dar labiau išdirbti, instancai kuriuose buvau pakankamai faini, tik kad pakankamai lengvi (aišku puginau su roge warglaivu besimosikuojančiu).

Aišku efektas ne toks pats kaip TBC bet čia jau mano asmeninė problema ne expansiono :).

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-18 12:50 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
na man kiek per ryshku viskas, bet gal del keliu menesiu visai beveik be zaidimo akims reik apsiprast.

siaip kvestai tikrai idomesni, tik kad uzknisa kai kiekvieno mobo bent keli zhmones laukia, bet cia pradinio levelinimosi beda, paskui bus geriau..

instansai tikrai lenvi, aisku gal del to kad einu su retri paladinu ir su zhmogais, kurie t6 apsirenge - viskas yra aoe pulinama ir aoe dpsinama, tik per bosus naudojamos siokios tokios taktikos :)

siaip ispudis neblogas kol kas, mazdaug tiek kiek ir galima buvo tiketis. tik juokinga kai zmogai susilevelina iki 80 ir ishvalo visa kontenta per 3 dienas..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-18 14:35 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Chia daugiau graudu, o ne juokinga.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-19 9:09 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
gijas wrote:
tik juokinga kai zmogai susilevelina iki 80 ir ishvalo visa kontenta per 3 dienas..
na ten jau noliferiai tikraja to zodzio prasme, neskaitant to kad tas guild tai yra 2 pve guild geriausi sujungti :|
siaip jau buvau normal naxx 10 man, na nera taip sunku tikrai, taciau prasti zaidejai strigs ten tochnai ;)
anyway yra kazkoks rumor kad shitie instancai buvo parengti tik kaip kazkoks suolis i kitus

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-19 13:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
sarua wrote:
Chia daugiau graudu, o ne juokinga.
Pilnai sutinku garudu. Labai graudu, kad tokių žmonių esama, kurie gali praktiškai viską mesti ir visas pastangas sumesti tik į tai, kad pirmas koki bosa nunešti paaukojant debesį visko pakeliui.

Tam tikra prasme Blizzardai tai paskatino su Achievmentais (server first giminė), bet resultate tai darė, ne kompanija o žmonės. Kompanija kaip tik gali nusiplauti rankas: Nu mes tiesiog nedėjome bereikšmių time sinkų ir va turite ko norėjote.

Plius Gijau ką turi omenyje išvalė kontinentą? Turi omenyje padarė visus questus ar tik, kad nubėgo iki boso ir jį užvertė (bo visi viską ir taip žinojo nes senas instas plus test realme patritis sukaupta)? Nes kontinento "išvalymas" įmanomas gerokai daugiau būdų negu gavimas titulo "realm first Naxx clear".

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-19 14:58 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
butent nubegima ir visu bosu uzhmushima turiu omeny, zinoma ne visu achievemntu pasiekima ar kazka panasaus.

nnz, man negraudu, viskas normaliai, zmones dirba savo darba (turiu omeny nihilumus ir skgaming) ir daro tai uz ka gauna babkiu. ir siaip aisku galima tiketis, kad is tbc patirties bus ir sunkiu instansu ir kad arthas nebus lengviau nei muru ar pan.

tieisog realiai paemus karazanas tikrai buvo per sunkus, heroikai reikalavo minimum karos gearo (a to ir t5), o LK tas yra taisoma ir heroikai tikrai yra progreso dalis, kaip ir naxx ir kiti t7 :}


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-03 7:57 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
O as bandziau pereiti naxxramas 25, tai grupe subyrejo ant patchwerko, nes kazkaip healeriai nesusiprato net is trecio karto, ka ten healinti o ko ne.
O tada pakliuvau i naxxramas 10, bet pusiaukelej ismete uz prasta dps :D bet gavau net keturis 200 levelio daiktus, tai kitakart gal nebeismes.
tik labai be rysio, kad eiti i naxxramas reikalauja 100% naxxramas patirties, o kur ja tada gauti :roll:

siaip is viso lich kingo kol kas smagiausia yra wintergrasp pvp kas dvi su puse valandos. ypac kai aljansas visada gauna tenacity ir gaunasi taip kad 10 katapultu degina is arti 2 priesus, nes rankomis ju nepaimsi...

beje, va mano veikeja :) http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &n=Neganda

_________________
Xenu lives! www.xenu.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-26 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-08 16:56
Posts: 6
Location: Siauliai
Nemezide turbūt migravai į kitą realmą. nes Al'Akir nėra jokių Negandų :) . Beje. EU realmuose yra net 4 Negandos.
Aš pats jau daugiau nei 2 metai wow'inu. Nors dabar tik į reidus einu su gildija, nes visa kita nusibodo. Kol kas beveik visi bosai užmušti, tik naujausias dar gyvas (Blood Queen - Icecrown Citadel).
Šiaip WoW dabar yra labai smarkiai palengvintas. TBC buvo daug sunkiau. O dabar naują bosą dažniausiai užmušam antrą ar trečią vakarą. TBC ir po kelias savaites bandydavom užmušt kokį bosą. Dabar baisiai lengvi bosai. Manau Blizzard specialiai lengvina, kad visi vaikai galėtų žaist, nes anksčiau sugebėjimų reikėjo, o dabar vos ne visi gali eit į reidus. Lengviau - daugiau žaidėjų - daugiau pinigų Blizzard - verslas > kokybė.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited