Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:38

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-16 13:41 
Offline
User avatar

Joined: 2008-09-16 9:32
Posts: 4
Location: Panevėžys
kestas wrote:
o tebera tas hardware bugas del ko neina ilgiau kaip pusvalandi9 sulost( susijes su duel core ar nvidia)
Nu pas mane ir dual core ir nvidia. Bet nieko panasaus nera. Zaidi kiek nori. Ir kazkaip nieko panasaus nepamenu, nors zaidziu nuo pat rusiskos betos laiku.
Tai gal noretum persibazuoti pas mus? ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-16 20:11 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-26 22:58
Posts: 124
Pas mane em dideles problemos su rusu nebent eina klienta kita kalba tureti

_________________
Titas Robekas.. tiesiog Titas Robekas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-17 9:31 
Offline
User avatar

Joined: 2008-09-16 9:32
Posts: 4
Location: Panevėžys
kestas wrote:
Pas mane em dideles problemos su rusu nebent eina klienta kita kalba tureti
Ne. Tik rusu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-17 11:20 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
kestas wrote:
Pas mane em dideles problemos su rusu nebent eina klienta kita kalba tureti
Pati klienta eina. Bet zhaidimo textai vistiek bus rusishkai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-05 22:55 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-29 17:32
Posts: 44
Location: Nowhere
kagi, seni accountai gavo kazkaip netiketai visus expansionus (turbut bandymas susigrazinti senus zaidejus) iskyrus paty naujausia, neseniai isleista Shadow odyssey.. gryzau ir zaidziu EQ2. si kart rimciau nei anksciau.. nors turiu 4 metu zaidejo title, bet negaliu pasakyt, kad esu labai geras zaidejas.. na bet jau patankinu kaip MT heroic instances ir dungeonus. Meciau US serveri lucan de'lere. zaidziu EU serveryje Runnyeye. Gal yra ten zaidzianciu lietuviu, i rusu serverius neisiu nes hmm eq2 labai daug skaityti (zinoma jei domiesi) o rusu kalba man nera pati megstamiausia. Turiu guilda kazkada seniai sukurta kol nezaidziau likau vienas, taigi guilda solo uzkeliau iki 10 lygio heh tai reiskia sokie tokie geresni namai ir privilegijos.
jei kam idomu mano charas su kuriuo dabar zaidziu kaip main, turiu dar kazkiek vienokiu ar kitokiu alt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-06 2:02 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-26 22:58
Posts: 124
kaip su bugais?jei tiksliau su situo http://forums.station.sony.com/eq2/post ... _id=364955

_________________
Titas Robekas.. tiesiog Titas Robekas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-06 15:34 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Paladinas wrote:
Meciau US serveri lucan de'lere. zaidziu EU serveryje Runnyeye. Gal yra ten zaidzianciu lietuviu,
Abejoju. Mes gana aktyviai reklamavomes per visus zhinomesnius lt zhaidimu forumus, tai sumoj gal 2 zhaidejai buvo ish US/EU (you included).
P.S. Runneye shiaip rusai zhaidzhia, bet didzhioji dalis perejo i EQ2ru
Quote:
i rusu serverius neisiu nes hmm eq2 labai daug skaityti (zinoma jei domiesi) o rusu kalba man nera pati megstamiausia.
eq2.wikia.com
Quote:
Turiu guilda kazkada seniai sukurta kol nezaidziau likau vienas, taigi guilda solo uzkeliau iki 10 lygio heh tai reiskia sokie tokie geresni namai ir privilegijos.
52lvl gildija su T1 Guild Hall'u here :)
Gal visgi pagalvok apie perejima? Transfero nera, bet pasikelt iki T6 dabar ne problema (kiek ten bus AA, tai jau kitas klausimas :D)
Yra (daug mazh) visi crafteriai T8, plius zhaideju ~9 ivairiu lvl (su kruva altu :D)
Quote:
jei kam idomu mano charas su kuriuo dabar zaidziu kaip main, turiu dar kazkiek vienokiu ar kitokiu alt.
Paladinas, sakai..:) Ner pas mus paladinu, tik vienas altas SK :)

Shiaip siulau apsilankyt Frostfell'e, kol dar neuzhdare :) Gausi neblogu itemu, tik monetas, uzh kurias tie itemai perkami, reikes truputi pagrindint.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-06 15:36 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
kestas wrote:
kaip su bugais?jei tiksliau su situo http://forums.station.sony.com/eq2/post ... _id=364955
No idea. Niekad nebuvau sutikes, kaip ir kiti ish mano pazhistamu AFAIK.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-06 20:28 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-29 17:32
Posts: 44
Location: Nowhere
kestas wrote:
kaip su bugais?jei tiksliau su situo http://forums.station.sony.com/eq2/post ... _id=364955
na mano pc intel core 2 duo su nvidia geforce 8 kartos video, os windows vista business, ram 2GB. veikia nelagina beje net windowed mode.. jokiu problemu.
niekad nebuvo man jokiu problemu nei tokiu kaip sunaudoja per daug atminties, nei panasiu cia gal specifines konfiguracijos tik?
Uukrul wrote:
Abejoju. Mes gana aktyviai reklamavomes per visus zhinomesnius lt zhaidimu forumus, tai sumoj gal 2 zhaidejai buvo ish US/EU (you included).
P.S. Runneye shiaip rusai zhaidzhia, bet didzhioji dalis perejo i EQ2ru
na taip lietuviu turbut nedaug nesutikau nei vieno.. :D
Quote:
eq2.wikia.com
naudoju sita geri, o kaip gi be jo
Quote:
52lvl gildija su T1 Guild Hall'u here :)
Gal visgi pagalvok apie perejima? Transfero nera, bet pasikelt iki T6 dabar ne problema (kiek ten bus AA, tai jau kitas klausimas :D)
Yra (daug mazh) visi crafteriai T8, plius zhaideju ~9 ivairiu lvl (su kruva altu :D)
lvl kyla tikrai greitai jei to nori, AA sunkiau bet gerai pavalius named instanced ir pan viskas imanoma, bet apie perejima negalvoju todel, kad as megstu skaityt in game ir turiu alergija krilicai :D kol kas puginu veliau rasiu gal guilda gi nebutinai man lietuviai.. siaip buvo idomu
Quote:
Paladinas, sakai..:) Ner pas mus paladinu, tik vienas altas SK :)

Na taip paladinas zinau kad guardian geresni tankai, bet hmm gera paladina taip pat nereiketu nuvertint.
Quote:
Shiaip siulau apsilankyt Frostfell'e, kol dar neuzhdare :) Gausi neblogu itemu, tik monetas, uzh kurias tie itemai perkami, reikes truputi pagrindint.
ne del itemu zaidziu, o for fun na manes kazkodel netraukia tas frostfell heh..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-06 21:12 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Quote:
lvl kyla tikrai greitai jei to nori, AA sunkiau bet gerai pavalius named instanced ir pan viskas imanoma
Truputi OT, bet geriausiai AA kyla ish kvestu :) O namedus geriausia pasilikt 80lvl. Nusimentorini (AA bonusas iki 300%) ir prabegi.
O dar geriau yra susikurt nauja maina ir su juo pradet ish naujo zhaist. Visi char'ai, sukurti priesh EoF, yra zhiauriam AA minuse.
Quote:
bet apie perejima negalvoju todel, kad as megstu skaityt in game ir turiu alergija krilicai :D
alergija, tai alergija :)
Shiaip, jei nori paplepet EQ2 temom, tai musu forumas (sorry uzh reklama)
http://s10.zetaboards.com/eq2/index/
Reikes prisiregistruot, kad viska matyt. Artejam prie 10k zhinuchiu floodo, bet gal rasi ka nors idomaus sau :)
Quote:
Na taip paladinas zinau kad guardian geresni tankai, bet hmm gera paladina taip pat nereiketu nuvertint.
Geras tankas yra tas, kuris ishlaiko agro ir nemirshta (per greit :D) Heroic contente nlb didelis skirtumas, kas ten tankina.
Quote:
ne del itemu zaidziu
Pasake paladinas su full MC :)
Shiaip apie Frostfell pasakiau todel, kad ten, kaip rusai sako, yra xaliava. Duoda legendinius itemus uzh dyka, galima sakyt. Scalinasi pagal lvl net, so jei pasiektum 60lvl, tai gautum 62lvl nusipirkt. Susitaupytu ant raru. Pinigais, kol dasikasi iki RoK, tikrai nelyja.
Plius, jei jau esi geras paladinas, tai itemai, kaip tik turetu labai rupet, kaip ir kiekvienam tankui ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited