Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:28

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 47 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-04 18:09 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Nykstukas kiek pasidejes, pasirango kedeje ir is vietos taria
- Vingrija nesutiks duoti Veto teises. Ne todel, kad jusu negerbciau, bet todel, kad gerbiu kitas salis. Mano manymu taika yra svarbi, taciau, kam pradedi derybas sitokiu ispuoliu, tai butu tas pats jeigu as dabar paskelbciau jog Didingoji Vingrija noretu prisijungti tavo zemes vardan taikos issaugojimo. O is ties ar tamsta nematytumete, kad mes jusu zemes valdytume geriau?
Nykstukas baiges kalbeti susikryziuoja rankas ant krutines ir iremia ramu zvilgsni i Kinfo atstova.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-04 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Ramiu balsu:

- Nemanau, kad esate nekompetetingi. Ir Kinfo vardu atsiprašau, kad žlugus visoms karališkosioms institucijoms ir valdininkams išsilaksčius, geresnis pasiuntinys neatsirado. Dėl veto teisės - ji būtų daugiau simbolinis geros valios, ir draugiškumo gestas Kinfo žmonėms, sunerimusiems dėl savo ateities. Kadangi norime įkurti amžiną taiką, negalėjau tokiame svarbiame susirinkime, kuriame bus užrišti visi galai, nepaminėti ir šio, mums labai svarbaus dalyko. Ką mano kiti atstovai ?

Trotas lėtai peržiūri sėdinčiuosius, dešinę ranką uždeda ant kairiosios alkūnės, šiek tiek prisimerkia.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-04 18:29 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Smylius sypteli, atsistoja. Jo dideles akys akylai stebi Kinfo atstova.
- Stai ka as turiu omenyje. Esame kaimynai, jusu ateitis nezinioje. Stai Vingrija galinga Karalyste, pati kurianti ateities planus. Zmones Vingrijoje gyvena gerai, todel as kuo draugiskiausiai siulau prijungti Kinfa prie mano salies. Kaip provincija, kuri turetu savas teises vei savo atstovus Vingrijos senate. Tokiu budu jusu ateitis butu uztikrinta, musu salys sudarytu tarsi jungtine karalyste, kurioje jus turetumete teises, ateiti bei gera uztikrinta gyvenima. Kartu sugebetumeme vystyti musu saliu gerove ir galia. Sudarytumeme stipria sajunga Imperijoje. Ka jus apie tai manote mano drauge?
Po pasiulymo nykstuko veidas isrieka ramus. Kiek pastovejes jis vel seda i savo vieta ir kantriai laukia atsakymo.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-04 18:41 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Išklauso nykštuką, linkteli galvą, susimąstęs pasižiūri į grindis, tuomet į nykštuką:

Neabejoju, kad valdytumėte geriau negu mūsų buvusysis valdovas, o pagal dabartinę padėtį toks susirinkusiųjų sprendimas visai realus. Bet norėdamas tęsti tradiciją ir vykdydamas kinviečių valią, bei norėdamas jiems gero, tikiuosi, ir stengsiuosi, kad kartu nuspręstume atkurti laisvą Kinfą. Su be abejo geresne, vietine valdžia. Labai vertinu jūsų draugišką pasiūlymą, bet šiuo metu to gal būtų kiek per daug mūsų žmonėms. Pradžiai norėtume patys susitvarkyti savo kieme, tuomet galėtume svarstyti jūsų pasiūlymą.

Pasižiūrį į šalia sėdintį Minvietį.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-04 18:56 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Nykstukas pagarbiai kreipesi i Kinfo pasiuntyni.
- Zinoma, jums geriau zinoti, ko troksta jusu salis, ko nori jusu zmones ir manau, kad man nederetu ikyreti siulant tokius gal kiek drastiskus sprendimus. Taciau as cia atstovauju taikia ir draugiska Vingrijos valia. Mano valstybe laikosi puikiai, todel as manau, kad as cia esu tam, kad padeciau kitiems ir to pasakoje kelciau jusu pasitikejima Vingrija.

Vingrija siulo sajunga jusu saliai, valstybiu sajunga. Galinga ir stipria, patikima ir atsparia. Todel dar karta jusu prasau apgalvoti mano pasiulyma.

Nykstukas nutyla ir vel kiek pasirango kedeje.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-04 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Pažadu gerai apgalvoti šį pasiūlymą ir sąlygas.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-04 19:51 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Emyras, Šoakntis Prieš Kartuvių Stulpus, kostelna:

- Jeigu jūsų netenkina pasirinkimai, siūlyčiau Kinfą prijungti Imperijos jurisdikcijai. Matote, vienas iš klausimų kodėl aš esu čia, tai naujas įstatymas mūsų imperijos kaimynėms, kuris, deja, yra nesvarstomas. Jo kopijos jau turėjo pasiekti jūsų miestų tarybas, - nužvelgia Vigrijos (kad ir Vingrijos) atstovą, tada persimeta prie Relo atstovo, - ar karalius ir magistrus, tačiau visa jo esmė neturėtų jaudint jūsų. Tai dokumentas apie karinę paramą Imperijos pasienių ramybės palaikymui. Svarbiausia, jog rekrūtų būtu teikiamas reikalingas kiekis reikiamu metu.

Imperijai reikia, jog vienas iš miestų taptu treniruočių ir apmokymų gerai uždirbantiems samdiniams vieta. Tiktų vienas iš 1, 13, 14 ar 15 miestų.* Tai, jog šis miestas priklausys Imperijai, nėra būtina sąlyga. Jūsų pasiūlymai šiuo klausimu?



//*sistemiškai pasirinktas miestas iš keturių praranda visus galimus resursinius pliusus ir gauna +1P vietoj jų.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-04 23:25 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Nesutinku su Emyro ir visų kitų nuomonę apie Kinfą. Visi lygūs prieš mūsų bendrąjį Elesanrą *. Tad suteikit jam veto teisę arba jūs užsirūstinsit ant Jo nemalonės.

* Elfų kalba šis žodis reiškia Dievas.

Galbūt Kinfas bus žmoniškesnis, nei jūs nehumaniški plėšrūnai, ir pasiūlys labai įdomių pasiūlymų.

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-04 23:55 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Nustebintas Minviečio atsako beveik išsižioja, ir niekam nespėjus, šypsodamasis įsiterpia:
- Jūsų palaikymas mums reiškia daugiau nei veto teisė, - Peržvelgdamas kitus - Apsieisime ir be jos.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-05 13:50 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
- Vingrija isreiske savo nuomone. - Ramiai taria nykstukas.
- Nepritariu veto teises suteikimui, ne del to, kad nepasitikiu Kinfu, o todel, kad manau jog siuo metu Kinfas yra nestabilus ir as ir mano salis is dalies nerimauja del galimu nesusipratimu. Jeigu siu derybu metu pastebesiu, jog Kinfas is ties rodys gera iniciatyva bendrai kaimyniniu saliu gerovei, sutiksiu del veto teises suteikimo.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 47 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited