Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-23 11:38

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 0:35 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Ok, labai trumpai. Man konas iš tiesų patiko, nes į konus aš, kaip ir bet kuri smalsi žmogbeždžionė, einu sužinoti ko nors naujo. Ne pagerti, ne papliurpti, o plėsti akiratį. Todėl man labai patiko masterklasės (kaip gaminamos lėlės, kaip siuvami LARPo kostiumai (che, dabar mokėčiau marškinius pasisiūti ant greito), kaip daromi animaciniai filmai), nuoširdžiai ačiū visiems, kurie jas vedė ir darė. Paskaitose šįmet beveik neapsilankiau - gaila, bet kiekvienas renkasi tai, kas labiau patinka, net jeigu dėl "srautų" tenka spręsti.
Dėl alkoholio - man jis visai nebūtinas, pagaliau, fendomas jau turi mažiausiai vieną ne patalpų, o žmogiškąją netektį būtent dėl alkoholio (amžinatilsį Medūza). Ir tai, kad Vilniaus konai yra blaivūs - man privalumas. Kaip sakiau, kiekvienas renkasi sau.
Džiaugiuosi, kad kauniečiai atvežė spektaklį, buvo labai smagių momentų (Wilno nasze), o Burna - you are the man, t.y. actor!

Dėkoju Tantalui už milžinišką pagrindinio organizatoriaus darbą, jeigu ne jis, konas galbūt net būtų neįvykęs, nes ne pinigai daro renginius, o žmonės.

Ačiū visiems, atėjusiems paklausyti "Ilgumų" ir "Dorado kvarteto plius". Mums groti buvo smagu :)

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 0:52 
Offline

Joined: 2005-07-07 13:44
Posts: 65
Labas vakaras.

Labai gaila, bet per kona pasigedau nauju bei jaunu veidu.

Taciau pats renginys buvo ne pats prasciausias :)

Be to buvo puiki proga prisiminti 96 Eurocona.

Aciu organizatoriams!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 0:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-10 23:49
Posts: 73
Location: Vilnius
Maumaz wrote:
Ačiū visiems, atėjusiems paklausyti "Ilgumų" ir "Dorado kvarteto plius". Mums groti buvo smagu :)
O mums (at least - man) buvo gera klausytis...

_________________
NEKENČIU WEB FORUMŲ!!!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 1:26 
Offline
User avatar

Joined: 2005-02-19 7:11
Posts: 317
Location: Telšiai
Konvente man labai patiko:
Animacijos masterklasė;
Beno Ulevičiaus "Kryžius ir kaukolė: pamiršta Adomo kapo simbolika";
Fox'o "Kauno mitai"
"Nuo Alijošiškių iki Žudikiškių";
Fox'o "Angelas mitinis kultūrintojas".

Labai nepatenkintas savo organizuotais dalykais: pritrūko pasiruošimo, be to ir tema, kurią šiek tiek išmanau, yra nelabai dėkinga. Anksčiau kartografinės fantastikos konkursuose, kuriuos teko organizuoti, dalyvaudavo iki 30 žmonių. Šį kartą norinčių pasitaikė mažokai.

Manau, kad ateityje, viliojant į konventus daugiau jaunų žmonių ir tuos, kurie ilgokai teapsiribojo vien knygų skaitymu bei filmų peržiūromis, reikia, siekiant sudominti labiau būtina rengti paskaitas, užsiėmimus, labiau orientuotus jauniems, ir tiems, kurie dar nežino (arba tik miglotai nusimano) apie daugelį mums visiškai įprastų dalykų: tipo "Rpg žaliems", "Geriausios fantastinės knygos, tiems, kurie nežino ką rinktis" ir kita. Tai lyg "Fantastikos enciklopedija žaliems" paskaitų forma. Reikėjo daugiau konkursų ir atrakcijų tiek naujokams, tiek ir tokiems seniams kaip aš, nes pats nei larpinu, seniai ir kokį RPG bežaidžiau, menkai išmanau ir kai kurias kitas fantastikos sritis, su kuriomis tenka susidurti . Tokie susitikimai "Seni ir jauni" yra reikalingi. Būtina juos nepamiršti. Mano organizuotas fantastinių žemėlapių konkursas pernelyg siaura sritis. Tačiau labai dėkoju ir tiems, kurie sudalyvavo ir šį bei tą sukūrė.

_________________
Projektas www.fantastika.webnode.com - visiems, kas neabejingi Lietuvos fendomo praeičiai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 10:30 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-02 17:33
Posts: 193
Location: Vilnius
iLk wrote:
Klia wrote:
viskas kainuoja, a) (ok, daug kas)

tikslinę auditoriją taip labai sunku pasiekti, b)

banerių ir anonsų kituose tinklalapiuose buvo, c;) bet, aišku, ne kiekviename, laiško-kirmino nesukūrėme. buvo idėjų apie jutubo klipą, kurį 'vieni kitiems žmonės savo noru siuntinėtų', bet neliko spėkų tam:].
a) Kaip jau minejau, pries konventa gali buti patalpintas skelbimas i svetaine ir savanoriai ji atsispausdina ir lipdo rajono skelbimu lentose, mokyklose, viesosiose istaigose ir panasiai :) ir tai tik vienas is budu reklamuoti

b) hm.. gal :)

c) Reikejo patalpinti i one.lt :lol: ar seip i koki populiaru puslapi, nebutinai fantastikos tematika :)
c) patalpinti reikėjo ir patalpinsim kitais metais, jei bus už ką. Reklama kainuoja ir nemažai. Kad nerašinėt tuščiai galit patys pasiskaičiuot:
http://reklama.one.lt/index.php?page=reklama


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 10:37 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-02 17:33
Posts: 193
Location: Vilnius
Maumaz wrote:
Ok, labai trumpai. Man konas iš tiesų patiko, nes į konus aš, kaip ir bet kuri smalsi žmogbeždžionė, einu sužinoti ko nors naujo. Ne pagerti, ne papliurpti, o plėsti akiratį. Todėl man labai patiko masterklasės (kaip gaminamos lėlės, kaip siuvami LARPo kostiumai (che, dabar mokėčiau marškinius pasisiūti ant greito), kaip daromi animaciniai filmai), nuoširdžiai ačiū visiems, kurie jas vedė ir darė. Paskaitose šįmet beveik neapsilankiau - gaila, bet kiekvienas renkasi tai, kas labiau patinka, net jeigu dėl "srautų" tenka spręsti.
Dėl alkoholio - man jis visai nebūtinas, pagaliau, fendomas jau turi mažiausiai vieną ne patalpų, o žmogiškąją netektį būtent dėl alkoholio (amžinatilsį Medūza). Ir tai, kad Vilniaus konai yra blaivūs - man privalumas. Kaip sakiau, kiekvienas renkasi sau.
Džiaugiuosi, kad kauniečiai atvežė spektaklį, buvo labai smagių momentų (Wilno nasze), o Burna - you are the man, t.y. actor!

Dėkoju Tantalui už milžinišką pagrindinio organizatoriaus darbą, jeigu ne jis, konas galbūt net būtų neįvykęs, nes ne pinigai daro renginius, o žmonės.

Ačiū visiems, atėjusiems paklausyti "Ilgumų" ir "Dorado kvarteto plius". Mums groti buvo smagu :)
Lituaniconą organizavo žmonių komanda - vienas lauke ne karys. Štai jiems tikrai ačiū, be jų konventas nebūtų įvykes.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 10:51 
Offline

Joined: 2008-05-14 9:52
Posts: 21
Location: Vilnius
Apie konventą sužinojau užklydęs į fantastiką.lt puslapį ir sudalyvavęs apsakymo konkurse. Prisipažįstu, nebūčiau tapęs vienu iš laureatų, nebūčiau apsilankęs, bet buvo aiški priežąstis ateiti, todėl ir atėjau. Praleidau viso labo kokią valandą bendroj sumoj, ne daugiau. Ne todėl, kad būtų nesmalsu, o todėl, kad esu intravertiškas naujokas ir mane slegia uždarų bendruomenių aplinka. Iš pateiktos informacijos internete visiškai nesupratau kokiai auditorijai skirtas konventas - ar tai savos chebros metinis susitikimas, paįvairintas tema "miesto legendos", ar renginys skirtas plačiai auditorijai. Atėjęs supratau, kad "sava" chebra dominuoja.

Jei konventas nori pritraukti "šviežio kraujo" (ar tikrai nori?), tikrai verta pagalvoti kaip tai padaryti, kad naujai ateinantys žmonės būtų motyvuoti dalyvauti. Vidinės motyvacijos "aš myliu fantastiką" gali neužtekti. Gal tai galėtų būti specialiai jiems skirta konvento dalis, kad susivoktų, kodėl rengiami konventai, kam jie skirti, ką jie iš to gali išsinešti ar duoti, supažindinti su tradicijomis ir t.t. Ne kiekvieną už rankos atsiveda draugai ir pažįstami.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 11:07 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Panašią mintį turėjau ir aš (dėl nuo manęs nepriklausančių aplinkybių išbuvau tik pirmą atidarymo valandą), bet jos neskelbiau, kol neperskaičiau Flax.

Mano įvertinimu, konvento sėkmingumo jausmas turėtų būti tiesiogiai proporcingas dalyvio atstumui nuo jo organizatorių. Renginiui, į kurį parduodami bilietai, tai juk nelabai tinka?

Šiuose forumuose mėginau pasiūlyti savo idėjų konventui (sakykime, magiškų kortų žaidimą), bet tikriausiai nepakankamai įkyriai. Atėjęs prikalbinau kelis žmones pažaisti, taigi negalėčiau būti kaltinamas visišku intravertiškumu.

Kaip aktyvių fendomo narių idėjų mugė, konventas tikriausiai nusisekė. Naujų narių pritraukimui tai nevisai vykęs formatas.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 11:22 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Raimundas Zabarauskas wrote:
Panašią mintį turėjau ir aš (dėl nuo manęs nepriklausančių aplinkybių išbuvau tik pirmą atidarymo valandą), bet jos neskelbiau, kol neperskaičiau Flax.

Mano įvertinimu, konvento sėkmingumo jausmas turėtų būti tiesiogiai proporcingas dalyvio atstumui nuo jo organizatorių. Renginiui, į kurį parduodami bilietai, tai juk nelabai tinka?

Šiuose forumuose mėginau pasiūlyti savo idėjų konventui (sakykime, magiškų kortų žaidimą), bet tikriausiai nepakankamai įkyriai. Atėjęs prikalbinau kelis žmones pažaisti, taigi negalėčiau būti kaltinamas visišku intravertiškumu.

Kaip aktyvių fendomo narių idėjų mugė, konventas tikriausiai nusisekė. Naujų narių pritraukimui tai nevisai vykęs formatas.
O kai buvo paskelbtas renginukas, _specialiai_ skirtas naujokų įvedimui į fendomą, kuris buvo anonsuotas per atidarymą (Mea Culpa, per ilgas buvo, per ilgas), tai atėjo lygiai... trys naujokai, nei Flaxo, nei Raimundo ten nebuvo. Mielieji, konventas - ne vaikų darželis, mes negalime jūsų paimti už rankyčių ir priskirti kiekvienam iš jūsų auklytės (nors apie tokią idėją mąstėme), pagaliau, ar labai apsidžiaugtumėte gavę savo "personal assistant", kurį skirtų organizatoriai?

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 11:50 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Kas čia visiems su tuo alkoholiu pasidarė? :D Tarsi tai būtų pagrindinis Medžio pasakytas dalykas.
Aš kaip suprantu esmė tame kad trūko vietos kurioje galima neišeinant iš konvento patalpų užkąsti ar bent jau prie arbatos ramiai pasėdėti. Kadangi aš veiklos turėjau tai ir prabinzinėjau visą dieną alkanas, o mano skrandis visą laiką bambėjo jog tai minusas.

Kas dėl pačio konvento, nors iš mano lūpų per "Stalą" nuskambėjo pasakymas jog pamatęs programą nebūčiau atvažiavęs, tačiau tai kad dalyvavau man patiko.
Gaila kad tos paskaitos kuriose norėjau sudalyvauti kirtosi su maniškėmis, bet aš dėl to nenuliūdau (nors spektaklį tai tikrai norėjau pamatyti. Čia aš į organizatorius metu nedidelį akmenuką. Tikiuosi į nieką nepataikiau) :)

Dabar mintys aktyviai sukasi apie sekantį konventą, jei pavyks ką nors sumąstyti (tam pasitelkiu pora naujokų, kurie konvente dalyvavo pirmą kartą, taigi gal ką nors pavyks sumislyti, nes mes senukai ko gero nebeturime naujų idėjų ir patapome tam tikrais fandomo lefebristais) :)

P.S. DeArni, tavo paskaita buvo superinė, namie dar kartą peržiūrėjau tavo duotus žemėlapius. :shock:

P.P.S. Apie apskritąjį stalą: manau jo vis tik reikia, bet savrbu apsibrėžti apie ką bus konrečiai kalbama, paskirti kokį moderatorių ir turėti kalbėjimo kortą (tam kad nepezėtume bele ko ir visi vienu metu).

Šiam kartui tiek.
Pagarbiai: fox'as ir jo nepabudusios smegenėlės

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 7 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited