Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-17 0:28

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-18 7:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
iLk wrote:
Na, jis linksmas, idomus pirma valanda zaidimo, taciau kaip ir dauguma siu dienu zaidimu jis yra per paprastas :x Mirt praktiskas neimanoma, nera jokio issukio. :x
Kazkodel is kart akyse smekstelejo prince of persia ant zilitono :|

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-18 15:51 
Offline
User avatar

Joined: 2009-04-03 22:17
Posts: 15
Location: Vilnius
sarua wrote:
Quote:
taciau zaidimas turi trukti ilgai, todel veliau prasideda monotonija
Kodel zhaidimas turi buti ilgas?
nezinau kaip cia ir atsakyt... :? na, bet jei moki pinigus uz zaidima, tai butu miela, kad prie jo prasedetum daugiau nei 2 valandas?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-18 15:52 
Offline
User avatar

Joined: 2009-04-03 22:17
Posts: 15
Location: Vilnius
zhukaSS wrote:
iLk wrote:
Na, jis linksmas, idomus pirma valanda zaidimo, taciau kaip ir dauguma siu dienu zaidimu jis yra per paprastas :x Mirt praktiskas neimanoma, nera jokio issukio. :x
Kazkodel is kart akyse smekstelejo prince of persia ant zilitono :|
Gal todel, kad PoP ir AC kure Ubisoft? :) Ir buvo manyta, kad AC nutrauks PoP serija, nors tai neivyko. Bet kodel tau AC primine zilitonine PoP versija tai as net neissivaizduoju... :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-18 18:50 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
nezinau kaip cia ir atsakyt... Confused na, bet jei moki pinigus uz zaidima, tai butu miela, kad prie jo prasedetum daugiau nei 2 valandas?
Man asmenishkai geriau 10h idomaus zhaidimo, negu 30h kuriu 8 zhiovojau ir dar tiek nenoriu net prisimint.
Quote:
Bet kodel tau AC primine zilitonine PoP versija tai as net neissivaizduoju... Laughing
Turbut del to tavo mineto mirimo ir ishshukio, nezhinau kaip kiti bet ash per senaji PoP mirdavau dazhnai :)

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-18 21:02 
Offline
User avatar

Joined: 2009-04-03 22:17
Posts: 15
Location: Vilnius
sarua wrote:

Man asmenishkai geriau 10h idomaus zhaidimo, negu 30h kuriu 8 zhiovojau ir dar tiek nenoriu net prisimint.

Turbut del to tavo mineto mirimo ir ishshukio, nezhinau kaip kiti bet ash per senaji PoP mirdavau dazhnai :)
Bet 30 - 8 = 22valandos idomaus zaidimo :lol:

Na, o del isokio nebuvimo, tai pabandyk pazaisti naujausia Prince of Persia :) Ten yra VISISKAI neimanoma mirti. Tas uzknisa, nes net 8 metu vaikas ji pereitu be jokio issukio. Galu gale ir valdai princa su gal 5 migtukais ir 2 peles...

:x


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 11:19 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
Bet 30 - 8 = 22valandos idomaus zaidimo
Aishku ash neaishkiai parashiau, bet turejo but 30 -8 -8 = 14 :)

Naujas princas visai fun buvo tik kombatai tokie nzhn. Ir grafinis stilius visai nieko palyginus su priesh tai dviem buvusiais.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 17:30 
Offline
User avatar

Joined: 2009-05-19 17:06
Posts: 57
sarua wrote:
Naujas princas visai fun buvo tik kombatai tokie nzhn. Ir grafinis stilius visai nieko palyginus su priesh tai dviem buvusiais.
Fun? :? gal tik tiek, nieko daugiau... Apie grafinius stilius ir pn, as nekalbu, nes svarbu gameplay!
http://www.youtube.com/watch?v=n7VAhzPcZ-s

_________________
iLk


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 21:18 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
Fun? Confused gal tik tiek, nieko daugiau...
A tai ko dar reikia? Jeigu uzhsiemimas neduoda kazhkokio fun, tai nafik juo uzhsiimt? Nekalbant apie vital uzhsiemimus kaip darbas ir t.t.

Man nei fun, nei challenge, nei gameplejaus neprideda, tai kad reikia kartot 5min kelione, kad pakartot ta pati shuoli.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-19 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 2009-05-19 17:06
Posts: 57
Man atrodo, kad buvo galima keliauti paspaudus ant ikonos mape? gal klystu. :x Ne, as pritariu, kad AC monotoniskas, jame taip pat minimaliai issukio, gameplayaus. :evil: tik linksma begiot ir kovot, nieko daugiau :x

_________________
iLk


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-19 17:02 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Jokiu merchants ir skelbimu tau nereikia, nes jis yra linijinis, action zaidimuose nera jokiu side questu ir panasiai.
1. Man reikia. Aš geriau žinau 8)
2. Nežinau, gal tie žanro reikalavimai buvo padiktuoti nuo Sinajaus kalno, kad taip privaloma jų laikytis. Šiaip ar taip, jei jie svarbiau už tai ko nori žaidėjai, tai ir gauname nepatenkintus žaidėjus.
Quote:
Interaktyvumas? Atsiprasau, bet AC pasaulis tikrai, tikriausiai, vienas interaktyviausiu koky esu mates. Smile Interaktyvumas ne tik skrynios su loot'u ir panasiai, bet ir veikejo "santykiai" su aplinka, o tai, kad gali uzlipti beveik i bet kuri nama yra interaktyvu (cia aisku neisvengta klaidu).
Tai be abejo, bet kai žmonės kalbėjo apie interaktyvumo trūkumą, turėjo omeny visai ne galimybes užlipti į bet kurį namą, bent jau aš nurodžiau aiškius pavyzdžius ko ten trūksta. Galima kiek nori įrodinėti kad interaktyvumas čia yra (tik kitoks), tai nepakeis fakto, kad nėra to ko aš ar kiti žaidėjai norėjo.

Kita vertus, Ubisoft teigimu žaidimą perka labai gerai, matyt yra ir kas mėgsta tokius nykius :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited