Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:40

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-13 22:04 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Vasiolioka, kiek pasiputusi ima aiskinti Konstantinui, jog klaidos matyt egzistuoja tik jo popieriuose, kai jau pagaliau susigaudo ko tas pas juos iesko. Tada dar paprasiusi paziureti popierius, beda i Maiklo Makojaus nugara:
- Vot vash chilavek - cia jis vykde bandymus su sitais ten kariskiais d4l gazkokiu ten milteliu.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-17 18:44 
Offline
User avatar

Joined: 2009-07-14 21:05
Posts: 10
Location: Vilnius
Tai jus svaistote musu finansus, beda pirstu i Makoju Konstantinas. Gal galite man paaiskinti kas cia vyksta, kodel nesutampa popieriai?mmm ''Grazdanin''? Jei nepateiksite svariu argumentu, jums gresia sankcijos pagal man suteiktas privilegijas. Pasiaiskinkite pirma, pilieti, kas cia per nedokumentuotas cheminis bandymas ir tada gal dar teiksites paaiskinti kur dingsta chemines medziagos? Gal jus su juodaja rinka bizniuka sukate? m? As tolerantiskas ir supratingas zmogus... Visu pirma noriu pasiaiskinimo. Prasau man tiesiog viska protingai isdestyti

_________________
Pigiai vagiu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-17 19:48 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Maiklas ir Grontarskis tuo metu subėrę "porcijas" į lekštutes, todėl, kai Konstantinas priobėga prie Maklo, šis vos ne pašoka, bet laimei nieko nenumeta.

Galiausiai susigaudęs, kur reikalas, paprašo parodyt popierius, tada, permetęs akim, atsisuka išpūtęs akis:
- Čia gryna fikcija. Jokių nukrypmų nuo normos nebuvo, nuosavi bandymai atlikti nuosavu laiku, naudojantis cheminėmis atsargoimis, kurių kiekis nėra normuojamas.
projektas, kuriam dalyvavau aš ir dar du chemikai, sakcionuotas, ir apmokėtas iš kariškių pinigų. Projekto kaštai buvo gal dvigubai mažesni, kaip ir rašo čia. - Maiklas Makojus beda pirštu į apatinę eilutę, tada į Arslaną - jegu norit aiškintys su kariškiais, aiškinkitės.

Arkadijus tuo metu užmato Maiklo Makojaus užrašus apie Grontarskio ekspermenta paliktus ant stalo, ir perskaitęs kelias eilutes žiūri jau įdėmiau - formulė apačioje labai jau panaši į rastus produktus kraujyje.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-29 19:20 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Tik Maiklui prasitarus apie aiskinimasi su kariskiais pro duris i labaratorija iejo sportisko sudejimo vyras vilkintis sviesiai ruda,trumparonkove kariskio uniforma. Ant vyro krutines, kaireje puseje, puikavosi nedidele Anglijos veliava sujungta su Karaliskojo desantininku stabo amblema, o per kabejo viduri prisegamas laispnio rodiklis - Desantininku Kapitonas, sis laipsnis Anglijone prilygo pestininku Marojui.
Sis vyras skyresi nuo visu kitu kareiviu ar tvarkos priziuretoju. Visu pirma todel, kad per jo peti permestas juodas dirzas laike uz nugaros kabanti galingo kalibro automatini sautuva. O visu antra sis kareivis ant peciu, alkuniu ir keliu devejo kazka panasaus i nepersaunamas apsaugas.

- Thank god I am not late. (pats sau tare kariskis)

- As esu...Kapitonas Elrojus Wilsonas, - Rusiskai jis kalbejo sunkiai, o jo balse skambejo stiprus britiskas akcentas.
- Buvau paskirtas cia.. because.. Todel, kad priziureti sio eksperimento eiga ir uztikrinti dalyviu sauguma. Galite testi savo darba, o i mane nekreipkite demesio, as cia tik del.....what is that bloody word....ah yes yes as cia del APSIDRAUDIMO.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-29 22:43 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Maiklas, pagriebęs Konstantiną už rankos temte nutempia prie naujai pasirodžiusio kariškio:
- Vą - jų šefas užsakinėjo tuos dalykus, kur jum ten įdomu labai. manęs neliečiat - jums su juo pašnekėt matyt norėtųsi taip pat, kaip ir su jo viršininku.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-29 23:07 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Elrojus atsireme i siena netoli iejimo i labaratorija. Salia saves pasidejo katik nuo peties nukabinta imantru automatini sautuva su dar imantresne optinio taikymosi sistema.
Dabar kai Maiklas eme kalbeti kazka apie jo virsininkus Elrojus sutriko ir kreipesi i Maikla angliskai.
- Michael, what the hell are you talking about? What would be my interest talking to these men?*

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-30 22:37 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Maiklas suniurnėjo kažką apie tai, jog šiandien jo niekas nepaliks ramybėje ir tesė aiškinimą Konstantinui:
- Vat jų viršininkas, Didžiosios Britanijos Desanto Generolas Džefersonas, ir buvo užsakovas. Jeigu neturite daugiau klausimų, mes čia turime sutvarkyti iki galo reikalus.

Pasisukęs į Elrojų (vistiek rusiškai):
- Čia biurokratas vis klausinėja klausimų apie užsakymą iš Džefersono. Galbūt jis nori išgirsti iš kariškio patvirtinimą, kad toks buvo ir atstos nuo manęs.

Aleksandras tuo metu prie Arslano ir Arkadijaus:
- Tai jūsų draugas tikrai yra pakankamai pasiryžęs ten išmegint savo marmalus?
Pasisuka vien į Arkadijų:
- O gali būt, kad tai padės surast gydimą kraštinei?

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-08-31 1:09 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Elrojus zenge zingsni nuo sienos vel ant paties uzsimete sautuva ir letai artedamas prie Maiklo eme irzliai tarti zodzius angliskai.

- Maiklai, tai ne tik, kad nebutina kalbeti apie Generolo Dzefersono(Si varda Elrojus istare iskilmingai) uzsakymus, tai yra tiesiog draudziama. Mano manymu Generolas tikrai nebus patenkintas, kad daliniesi informacija su visais, kurie tave siek tiek pakaso.

Sekundele Pagalvojes Elrojus tese.
- Bet velgi, as cia ne tam, kad spresciau Generolo uzsakymo aplinkybes ir tikslus, jei jums tai yra svarbu( jis Kreipesi i Konstantina) jus galite meginti suplanuoti susitikima su tamsta. As cia esu tam, kad uztikrinciau sio eksperimento sauguma, kadangi tam tikri asmenys vadovaujanciuose lygmenyse nera isitikine eksperimento baigties pasekmemis.

Elrojus nebuvo ytin patenkintas buvimu labaratorijoje. Jis vel nusisuko nuo Maiklo ir Konstantino ir letai nuzyngsniavo prie duru, kur vel atsireme i siena ir eme sekti eksperimento eiga.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-02 16:03 
Offline
User avatar

Joined: 2009-07-14 21:05
Posts: 10
Location: Vilnius
Konstantinas begdamas paskui Erloju. -Drauge. As nesu cia tam, kad izeidineciau Vadovybe, gink dieve, tare Konstantinas.- Taciau iskur man zinoti, kad kazkas (nezymiai parodo i susirinkusius chemikus) nepiknaudziauja jo gerais interesais ir situo bandymu nemelzia resursu kurie butini sios tarpgalaktines misijos sekmei. Perziurejes visus blankus ir isgirdes visus pasiaiskinimus dristu teigti kad viskas cia svaru, o kalte verciu kazkokiam buhalteriuksciui kuris poroje vietu patingejo ir ivele klaidu-toliau beria zodzius baksnodamas i popierius pirstu rodydamas diagramas ir lenteles- kad viskas susidetu i reikiamas vietas man reikia tik zinoti, ka siuo bandymu yra meginama pasiekti, nes jei povelniu nutiks kazkokia nelaime vadovybe iskart prades knistis, o jie, is patirties zinau, su nieko akis i aki nesusitikineja, o tik praso ataskaitu ir diagramau, taigi norint maksimalizuoti Krepost nasuma viskas turi buti tvarkingai dokumentuota.

_________________
Pigiai vagiu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-09-02 20:02 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Elrojus piktai nuzvelge Konstantina, jam aiskiai nepatiko visokie po popierius basiknaisiojantys klierkai.

Jis eme kalbeti angliska greitakalbe, tarsi jam nerupetu aplinkiniu anglu kalbos zinios. Elrojus buvo pernelyg isikabines i Anglu kaip tarptautines kalbos ideja, todel dazniausiai visur ir su visais kalbejo savo gimtaja kalba, nors be jos dar kalbejo keliomis.

- As nenutuokiu, kas meginama pasiekti siuo ekperimentu... Tiesa sakant manes tai net nedomina, taciau kai kam virsuje atrodo, kad cia kazkas gali skersai nueit.. O jei jau taip nutiktu man priskirta susidurti su pasekmemis ( Kalbedamas apie pasekmes aiskiai turejo omenyje ankstesni incidenta, kai zmogui pasireiske aiskus pykscio priepolis) ... Nezinau, kas ir del ko gali itakoti sia keista liga ar karstine ar kaip jus ten ja vadinate, as tik zinau, kad ji nepatinka tiek man tiek mano virsininkams.

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited