Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 21:39

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 18:26 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
xtorr wrote:
tai kaip suprantu (o gal ir ne) tu nori kad mes susirinktume kokiame nors MMORPG ir padarytume tai ko praso meistrai ?
as sioje temoje nieko nenoriu. tik siulau
xtorr wrote:
(kitaip sakant daryti questus kuriu seip nera)...tai koks tolkas ? tiesiog imk ir zaisk normaliai ta geima, o jei nori ko nors panasaus bet tikresnio tai varyk i miska :D
koks tolkas zaisti larpg jeigu jis ne realiame o virtualiame miskelyje?
as jau sakiau kad realiame miskelyje n kartu geriau ir daugumai larperiu tai nepatiks

xtorr wrote:
tiesiog imk ir zaisk normaliai ta geima,
geriau tada shachmatus zaisti, juose kur kas daugiau roleplejaus! :)

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 18:56 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Iš šitos temos man aiškus tėra vienas dalykas - smeli bando pasiūlyti palošti MMORPG, įkurti klaną. Bet žymiai keisčiau yra tai, kad ši tema yra LARP skiltyje, ir kad yra bandoma MMORPG įpaišyti į LARP rėmus. Tegaliu pasakyti, kad stalo RPG turi žymiai daugiau LIVE elementų, negu tavo siūlomas variantas - ten bent jau kažkiek pavaidini, emocijas gyvai išreiški. Smeli, visas konfliktas yra iš to, kad neteisingai savo siūlomą dalyką įvardini kaip LIVE, nors jis yra virtualus. Tereikėjo užvesti temą bendrame fantastinių žaidimų lange ir nenaudoti LARP apibūdinimo. Čia buvo kritika.

Dabar - kas būtų gerai šitame dalyke. Aš manau, kad šitokiais motyvais padarytas serveris bus iš tiesų roleplay-koncentruotas. Bus kažkokia atmosfera, nebus pwn'erių ir n00b'ų, charai ne vien varys PvP, o kalbėsis ar kažką veiks taip, tarsi veiktų per tikrą RPG. Kad playeris playeriui gali užduoti questą - irgi gera idėja, bet tada questai turėtų būti aukšto lygio, o ne "surink n drakonų dantų". Tik klausimas - ar aš teisingai supratau tavo idėją?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 19:23 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
man taj visaj nko atrodo tokia idea.XD


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 20:28 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Skargan wrote:
Iš šitos temos man aiškus tėra vienas dalykas - smeli bando pasiūlyti palošti
ne, taip nera, jus klystat


Skargan wrote:
ir kad yra bandoma MMORPG įpaišyti į LARP rėmus.
jus mane kaltinate nebutais dalykais.
gal turiu teise i advokata?

Skargan wrote:
Tegaliu pasakyti, kad stalo RPG turi žymiai daugiau LIVE elementų, negu tavo siūlomas variantas - ten bent jau kažkiek pavaidini, emocijas gyvai išreiški. Smeli, visas konfliktas yra iš to
ir kiek man kartu pakartotio jog gyvai miskelyje n kartu geriau
ir daugumai larperiu nepatiks sis variantas

Skargan wrote:
ir kad yra bandoma MMORPG įpaišyti į LARP rėmus. Tegaliu pasakyti, kad stalo RPG turi žymiai daugiau LIVE elementų, negu tavo siūlomas variantas - ten bent jau kažkiek pavaidini, emocijas gyvai išreiški. Smeli, visas konfliktas yra iš to, kad neteisingai savo siūlomą dalyką įvardini kaip LIVE, nors jis yra virtualus. Tereikėjo užvesti temą bendrame fantastinių žaidimų lange ir nenaudoti LARP apibūdinimo. Čia buvo kritika.

Dabar - kas būtų gerai šitame dalyke. Aš manau, kad šitokiais motyvais padarytas serveris bus iš tiesų roleplay-koncentruotas. Bus kažkokia atmosfera, nebus pwn'erių ir n00b'ų, charai ne vien varys PvP, o kalbėsis ar kažką veiks taip, tarsi veiktų per tikrą RPG. Kad playeris playeriui gali užduoti questą - irgi gera idėja, bet tada questai turėtų būti aukšto lygio, o ne "surink n drakonų dantų". Tik klausimas - ar aš teisingai supratau tavo idėją?
Skargan wrote:
Tik klausimas - ar aš teisingai supratau tavo idėją?
ne, neteisingai
ideja apie mmorpegerius siuloma mommorpegeriu forumuose
vienok pasipriesinimas ten ziaurus. rpg ten apskritai niekas nemegsta

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 20:41 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Ok then. Pradžiai - klausau tavo argumentų, kodėl žaidimas VIRTUALIOJE erdvėje gali vadintis GYVU(LIVE - eng.), nes man atrodo absurdiška šita žaidimą kišti į LARP kategoriją.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 22:01 
Quote:
man labai idomu kaip jus bandete atrasti roleplay tuose virtualiuose RPG?
jo ten nera nebuvo ir nebus
Tai ko siūlai LARPG ikišti į tą VRPG? Smėli, tu prieštarauji pats sau. Ir dėl roleplay'aus čia ne mano naivumas, čia yra neatskiriama LARPG dalis.
Quote:
instrumentas turi daryti tai ko reikalauja is jo meistru komanda
pvz?
Quote:
takime turime QUAKE zaidima
kiek esu loses QUAKE - mane nusauna anksciau nei speju prasizioti ir istarti "nesaudykit, as saviskis"
zaidime MORROWIND taipogi man nereikia aiskinti priesininkui ka as darau.
Veiksmus apskaičiuoja programa, sistema nauduojant matematinės formulės - o apskaičiavimams reikalingi kožkokie duomenys: kas? ką? kur? kada? kiek? ir pan.. - tai vadinama žaidėjų veiksmų kontrolė, apie kurią tavęs paklausiau.
Tai jau toks įspudis darosi, kad nori paprasto žaidimo vienai dienai. Ir jis bus tikrai naršyklinis, nes niekas neinstaliuos žaidimo, kurėjs galės žaisti keletą kartų per metus. O browserniam tu daug "grožio" neišpeši.
Antras dalykas - questai.
Ar esi kadanors programavęs questus na sakykime tam pačiam Morrowinde? Ne labai lengvas dalykas sakyčiau viską tobulai padaryti. O čia tokių reikia daug. Ir visą tą vienai dienai. Plius tas pats su pasauliu - išeina, kad kiekvieną karta sukuriamas vis naujas žaidimas. lieka tik pats variklis.

P.S. Visus tavo išvardintus žaidimus žaidžiau ir man aiškinti nieko nereikia. Tiesiog reikia išmokti išreikšti savo mintys, o ne aklai spresti apie kitus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 22:09 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
..jis grįžo.

Su Smėliu diskutuoti beprasmiška.

O moderatoriai galėtu bent perkelti temą kiek kitur- tyčiotis iš LARP nėra gražu.

Idėja man patinka, tik vadinkit daiktus savais vardais. Idėjos pateikimas ir šita diskusija- visiškos nesąmonės.

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 22:21 
Tadazai - dėkoju, kad perspėjai. 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 23:44 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Skargan wrote:
Ok then. Pradžiai - klausau tavo argumentų, kodėl žaidimas VIRTUALIOJE erdvėje gali vadintis GYVU(LIVE - eng.), nes man atrodo absurdiška šita žaidimą kišti į LARP kategoriją.
na del apsurdo jus persudete, vienok panasu kad siam naujam? zanrui apskritai nera vietos.

gyvas todel kad zaidima meistrai turi ruosti gyvai. taciau sis argumentas stipriai per menkas

panasu kad teisingiausiai pataike dywa, VARP, be jokiu diskusiju tiesiai i 10simtuka

siame skyriuje rasiau todel kad pagal visa struktura zanras artimiausias larpui. mmorperiai tai apskritai nesuokia kad "meistru komanda ruosia zaidima". jie to net neisivaizduoja

todel morperiai sita tema suabsurdins dar labiau nei jus
na bet naujiems zanrams niekada neikur lengva nebuvo

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-11-01 23:49 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
:D

Smagiai čia pašnekėjot.

Kadangi daugmaž nutuokiu konteksta smeli pasiūlymo, gal (nesakau kad visiškai teisingai atspėju baltas man vietas) galėčiau pasiūlyti struktūriškesnį paaiškinimą.


Viskas plaukia iš kažkada daryto "lituvos rollpllay serverio" lineage 2.
Tai buvo kažkoks projektas, kuris buvo patraukęs mano ir kai kurių kitų pažįstamų demesį, tačuiau pagrindinis šio projekto minusas, kaip paskui ir šnekėjo pat smeli buvo tai, jog serveris veikiantis visą parą tiesiog kopijuoja paprasčiausią žaidimą ir neišeina miestram (meistrui ar kaip ten veikė "vadovybė" as tiksliai nepamenu, žinau tik kad pamažu žmonės atėję žaisti su šiaip idėjom dalinosi kažkokias secialas roles ir lakstė po penkis visoje saloje vienu metu (piko metu)) organizuoti nieko labai įpatingo.

Kažkur tuo metu kai mes su kompanija pamatėm jog ten nieko nesigaus (elementariai dėl to, kad kažkokąi idėja turėjom, bet tiesiog sutinki vieną žmogų per valandą, tai yra gan hmz) forumuose radosi komentarai, kad reikėtų daryti taip - sugalvoyti siužetą, sugalvoti roles, arba rolių apribojimus, konkrečią valandą atidaryti serverį, suleisti žaidėjus kurie valandą žino iš anksto ir atžaisti konkretų siužetą. Tada serverį uždaryti, galbūt veikejus išsaugoti ir laukti kito "larpo", iš kur ir ateina analogija į true larpus. ;)


Toks dalykas, pavyzdžiui modifikuotas lineage 2 turėtų (čia jau spelionės visiškos) veikti su standartiniu klientu + kažkoks patchas ir kiekvienam žaidimui nereiktų naujos programos ar naujų dalykų.

Ar toks dalykas veiktų yra klausimas, nes lietuvoj sukirtus rollpayerius ir mmorpg žaidžiančius aibė gaunas gan maža ir toks projektas galbūt ir išeis surinkus, tarkim 10 žmonių ir 1 meistrą, pažaisti, ir tada kyla naudingumo klausimas dėl serverio kuris gi galėtų patenmt 10 kart tiek.

Vat ir viskas.
Aišku, čia visgi labai uprie MMO reiktų šnekėti apie tai, bet smeli nėra visiškai neteisus tai vadindamas larpu.
IMHO tokiai žaidėjų pasiūlai geriau viektų tie patys Neverwinter night, arba Vampire The Masquearade: Redemption specialios priemonės pravesti game.

(Labai prajuokino klausimai apie sukčiavimo sužiūrėjimą. Taigi meistras dudoa veikėjui tarkim 10k exp, pastato kažkokiam kambaryje npc iš kurių veikėjas susiperka sau klasę ir sugebėjimus ir tada su sukurtu viekėju jis nelabai pacytins, nes bus sistemos rėmuose.)

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited