Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 10:44

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 40 posts ]  Go to page « 1 2 3 4
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-04-28 18:50 
Toks mažas offtopas:

Atsimenu savo vaikystė, kai mes statydavom visokius "štabikus" namelius ant medžių ir pan. Buvo tikrai linksma ir vienintelys žmonės su kurias turėjome problemų buvo kiti vaikai, kurie bandėjuos užkariauti. :lol:
Vėliau, kai jums jau sukako kiokiė 12 ar kiek tenai (na vis dar vaikai), jau prasidėjo.... statom kažkokį štabuką miškelyją virš žamės ir ateina toks "užsikimšes" vyras su tokią tašytė su užrašu knygelę (na buvo kažkaspan madinga tais laikais) ir iš karto sako "jūsų čia miškas? oO medelius laužat!". B:censored:t , iki šiol nematau, kad tame miške kažkas ka nors darytu, nors išvalytų - nes šiųkšlių kaip visad pilna. Vien bydla kažkokia. Ech, biurokratija. :x

Tiek su tuo offtopu. :)

Na Summerio poligonas tikrai įspudingas, bet visada galima pastatyti panašaus moštabo arba net geresnio. Svarbu pasijausti inžinieriumi sieloje. :wink:

O kas sėja moksleivius... Rimtai dar dėl tų nepilnamečių esu isitikinęs. Ypač kai jie stos į kova su tokiu kaip Gladickas. :)
Asmeniškai, aš besirojentuočiau į studentus, kai kurie atvykę į Vilnių nuobodžiauja. :)


Last edited by RyszardRudy on 2010-05-04 2:34, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-05-04 0:19 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-27 14:00
Posts: 363
Location: Vilnius
ohoho , cia tipo iseina kad as kietas karys 8) 8) :lol: :lol:
aciu uz komplimenta RyszardRudy

_________________
Dei virtus inest nobis ! Best of the best


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-05-04 1:18 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Nesu larperis, bet (teoriškai) planuoju šią vasarą pabandyti kažkur sužaisti. Tam kas kol kas buvo kalbėta turiu kelias pastabas:
1) Naujokams(pvz. man) kyla didelė problema dėl ekipuotės. Pasigamint nemoku, nei gražiai, nei praktiškai, nagingas nesu. LARP'ą žaidžiantys žmonės davė daug patarimų, bet reik pripažinti, kol kas esu suglumęs ir negarantuoju, kad pasidarysiu kažką geriau nei bazinį so-so kokybės drabužį/šarvą.
2) Rakot pasiūlytas pvz. dėl rusų kalbos kaip "užsieniečių kalbos", tik tada reiktų, kad visi rusakalbiai žaistų vienoje frakcijoje.
3) Susidaro įspūdis, kad LARP'o fokusas - gaudynės/muštynės vietiniame miškelyje. Pvz. mane žymiai labiau domina LARP'o ROLEPLAY elementas, ne kautynės, nes jei norėčiau kautynių, eičiau į rekonstrukcijos klubą. Deja, kol kas atrodo, kad vaidmenų atžaidinėjimas ir siužetas yra labiau periferinis dalykas.
4) Prie to paties mane domina dar vienas dalykas - ar kada nors buvo surengtas non-combat larpas?

Mano trigrašis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-05-04 9:37 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
Skargan wrote:
ar kada nors buvo surengtas non-combat larpas?
Buvo "Gekidan" 2005m. :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=u8yn45HsIv4
Turejom ir dojo kur realiai mokino kendo pagrindu :lol:
Bet kadangi atzaidinejom Japonija tai bereikalo katanom nesisvaiste viesose vietose :roll:

_________________
dyvu dyvai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-05-05 1:11 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
Skargan, kombatas tiek daug aptariamas ne del to kad jis svarbiausias, o del to kad jis labiausiai reikalauja taisykliu.
beto, nieks nedraudzia vaziuot i zaidynes nekoviniu personazu, yea nemazai zaideju taip daranciu. ir siaip nepradekim vel sitos durnos temos apie kovini/nekovini larpa ;) larpas visad toks koki tu nori ji pamatyt.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-05-06 19:46 
Manau, geriausias LARP propagavimo buda yra tiesiog prises prie savo skype (ar kito kontaktu saraso) ir kviesti ka imanoma i zaidynes (isskyrus tuos, ka nenoretum matyti zaidime), kuriuose dalyvausi. Jei zmonemspatik, jie pakvies kitus. Taip ir isiplesime. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-05-07 8:47 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
su skype tai tikrai gerai...bet rekikia zinot kokius linkus numetinet zmonem kad pamatytu vienu paziurejimu kas tai yra ir ko jie gali tiketis :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-05-11 20:03 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Vat butent su kazkokiu rimtu video pas mus sunkoka kol kas. Aisku galima summerlandu medziaga parodyti, bet tai irgi visai nedaug ir ten irgi nera labai didelis butent kostiumu lygis, nors palyginus tai su kokiomis kitomis senesnemis didelemis zaidynemis - tai padidejo aisku.
Todel ir buvau anksciau patalpines tema apie LT larp video

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-05-19 12:05 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
taigi, ispirkau domena larpg.lt, tai jau pirmas zingsnis, tai laukiu pasiuliumu tiek dizaino tiek turinio klausimais, del laiko stokos kazhka rimciau pradesiu tik kita savaite.

P.S. servo nepaleidoau jokio tai ivede larpg.lt nerasit net "UNDER CONSTRUCTION"


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-05-19 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
malacius o del apipavidalinimo galima butu konkursa paskelbt arba kanors pan :D


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 40 posts ]  Go to page « 1 2 3 4

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited