Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:35

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-08 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 2008-02-23 14:48
Posts: 11
Lingua Fungi ir Musica Cthulhiana


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-09 10:29 
Offline

Joined: 2006-02-23 11:38
Posts: 101
Location: Vilnius
Is patirties galiu pasakyti kad jai GM leidzia Ravenous ost daug kartu pradedi virsti kanibalu :) net jai zaidimas Arsmagica


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-09 13:02 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Skargan wrote:
shizzar wrote:
hm, galima pagalvot, kad RPG metu yra laiko klausytis fone skambančių dainų teksto...
Jei apskritai - aš iš viso muziką nutildau tiek, kad nesigirdėtų vokalo, man trugdo meistrauti :wink: pastebėjimas apie tekstus buvo lyrinis nukrypimas.
Na dėl savo policy RPG in silence, nelindau labai į šią skilty. Bet šioje vietoje begs a question: tai jei foninę muziką glušiname iki neatpažystamumo ar ne geriau visai negroti nieko ir turėti fone žaidimo šurmulį?

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-09 17:07 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Aivaras wrote:
Skargan wrote:
shizzar wrote:
hm, galima pagalvot, kad RPG metu yra laiko klausytis fone skambančių dainų teksto...
Jei apskritai - aš iš viso muziką nutildau tiek, kad nesigirdėtų vokalo, man trugdo meistrauti :wink: pastebėjimas apie tekstus buvo lyrinis nukrypimas.
Na dėl savo policy RPG in silence, nelindau labai į šią skilty. Bet šioje vietoje begs a question: tai jei foninę muziką glušiname iki neatpažystamumo ar ne geriau visai negroti nieko ir turėti fone žaidimo šurmulį?
IMO - ne. Žaidimo šurmulys - traškantis čipsų pakelis, du žaidėjai lyginantys status ar maigomo mobiliako klaksejimas. Aš to nelabai mėgstu, o tylus, bet girdimas muzikinis fonas gana gerai nusodina pašalinius garsus. O jau kai nori sukurti atmosfera - padidini garsą/pakeiti temą.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-09 22:21 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
revenant wrote:
> o piratams nera nieko geriau nei "pirate metal" deja autoriu nepamenu,
> bet tai kazkas panasaus i "power metal" tik kitokie tekstai

Verbal deception
:wink:
Manau, kad Starfishas turėjo omeny Running Wild
ungvorox wrote:
Is patirties galiu pasakyti kad jai GM leidzia Ravenous ost daug kartu pradedi virsti kanibalu :) net jai zaidimas Arsmagica
:garbinti:
Čia tai jau tikrų tikriausia tiesa. Tiesa hanibalu gal ir netapsi, bet prie gero story telling'o tai šitas saundtrekas ir kaip reikiant siaubo įvaro ir visiškai užmuša skaičiuojant total'a :evil: matyt viskas dėl ritmo.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-10 16:57 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Skargan wrote:
IMO - ne. Žaidimo šurmulys - traškantis čipsų pakelis, du žaidėjai lyginantys status ar maigomo mobiliako klaksejimas. Aš to nelabai mėgstu, o tylus, bet girdimas muzikinis fonas gana gerai nusodina pašalinius garsus. O jau kai nori sukurti atmosfera - padidini garsą/pakeiti temą.
:) Pilnai suprantu. Mano atveju garsų užglušinimas žaidimo metu mane trikdo. Aš prarandu informacijos šaltinį.

Remiantis tavo pvz:
Čipsai. Accepted. Ignore.
Statsų lyginimas. Reikia tikslinimo. Stebime jei randa kalidą įsijungiame ir taisome, jei tai šiaip bendravimas (iš esmės on topic) - Ignore.
Mobilaus tarškėjimas. Alert. Jei tai gauta žinutė ir į ją rašomas atsakymas ir nutraukiama ta veikla - ignore. Jei žaidėjui nuobodu reiškia something needs be done.

Jei atkertu informacijos surinkimo šaltinį (įskaitant kiek daug veiklos vyksta žaidimo metu netgi negarsi muzika daro įtaka. Todėl triukšmingoje Fiestoje nusikali kaip skalikas per 4 val., o kompanijoje žaidimas trunka iki pirmų gaidžių ir more or less ok) jaučiuosi ne taip gerai ir mano enjoymentas krenta.

Be abejo galimas atvejis, kad muzikinis fonas užduoda atmosferą (Shizzaro Cthulthu geimas pats savaime sugebėjo duoti sanity dmg kai playlistas rado ar tai TeleBimBam Musę ar tai Loituma polką). Tačiau kas suteikia atomsferą daugiau matyt reikia case by case kiekvienam meistrui nagrinėtis.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-11 11:26 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Aivaras wrote:

:) Pilnai suprantu. Mano atveju garsų užglušinimas žaidimo metu mane trikdo. Aš prarandu informacijos šaltinį.

Remiantis tavo pvz:
Čipsai. Accepted. Ignore.
Statsų lyginimas. Reikia tikslinimo. Stebime jei randa kalidą įsijungiame ir taisome, jei tai šiaip bendravimas (iš esmės on topic) - Ignore.
Mobilaus tarškėjimas. Alert. Jei tai gauta žinutė ir į ją rašomas atsakymas ir nutraukiama ta veikla - ignore. Jei žaidėjui nuobodu reiškia something needs be done.

Jei atkertu informacijos surinkimo šaltinį (įskaitant kiek daug veiklos vyksta žaidimo metu netgi negarsi muzika daro įtaka. Todėl triukšmingoje Fiestoje nusikali kaip skalikas per 4 val., o kompanijoje žaidimas trunka iki pirmų gaidžių ir more or less ok) jaučiuosi ne taip gerai ir mano enjoymentas krenta.

Be abejo galimas atvejis, kad muzikinis fonas užduoda atmosferą (Shizzaro Cthulthu geimas pats savaime sugebėjo duoti sanity dmg kai playlistas rado ar tai TeleBimBam Musę ar tai Loituma polką). Tačiau kas suteikia atomsferą daugiau matyt reikia case by case kiekvienam meistrui nagrinėtis.
Tavo požiūris man aiškus :) visa esmė tame, kad matyt tu labiau renki informaciją savo klausos pagalba, kas ir sąlygoja nenora įtraukti papildmų garsų.

Man užtenka aplinką stebėti akimis - matau, kad žaidėjas 10min atsilošęs guli - ryškiai nuobodžiauja arba neturi ką veikti ir pan. O aplinkos garsai(ypač netikėti ar garsūs) mane išmuša iš vėžių, jei ką nors įtemptai pasakoju, o po to seka nemaloni poros sekundžių pauzė, kol atseku savo mintį. Fonas man padeda to išvengti.

Matyt, tu teisus, kad kiekvienam meistrui tai skirtingas dalykas, bet vis tiek idomu palyginti. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-06-21 15:06 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Epic - for the win.

http://www.youtube.com/watch?v=ZhP6F-vxeZI

http://www.youtube.com/watch?v=5q6skxRLnsI

http://www.youtube.com/watch?v=m5w3aivlOM4


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-02 18:54 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:16
Posts: 353
Location: Night City
Fantasy žaidimams labai gerai sueina "Elexorien" - bitch metal (kažkiek panašus į "Nightwish") su atatinkamais tekstais iš fantasy žanro :D .
Quote:
hm, galima pagalvot, kad RPG metu yra laiko klausytis fone skambančių dainų teksto...
Pamenu, pats Shizaras yra eksperimentaves su muzika geimo metu.....

_________________
dekui Dievui uz virtualia realybe..... o sveikas, ka tik tau dekojau.


Top
   
PostPosted: 2012-11-03 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 2009-10-15 16:36
Posts: 51
Location: Vilnius
Aš taip pat naudojau muziką kaip fono garsą vienoje kampanijoje. Buvo keletas kūrinių su skirtingom nuotaikom, bet realiai priklauso nuo žaidėjų. Kai pradedi kompaniją, pasiteirauk žaidėjų, ką jie apie tai mano. Kaip sakiau vienai grupei labai patiko šita ideja, padėjo įsijaust į vaidmenį, o kita grupė man sakė, kad jiems geriau be to, tai ir nedariau. Dar galiu patart, kad bet kas su žodžiais retai kada tinka ir kad muziką leistum labai tyliai, jei bent truputi trukdo šnekėtis ar nustelbia balsą, tai jau didelis minusas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited