Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-17 0:48

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-21 18:04 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Prašom.

P.S. Demagogija
P.S.S. Atsiprašau, jei mano trolinimas kažką įžeidė ar kitaip sumenkino. To tikrai nesiekiau. Daugiau klausimų neturiu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-21 21:07 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Visiškai sutinku su Gijum ir Jauja.

Katė maiše yra blogis - net jei ir žinai, kaip ta katė maždaug atrodo :)

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-21 22:33 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Aš vis vien nesuprantu meistro/ų motyvacijos - KODĖL SLEPIAMA VISKAS? norėjau užsiregint, bet iš principo to nedarysiu, nes kaip kažkas taikliai pastebėjo, nėra pagarbos žaidėjui.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-22 1:36 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-28 19:48
Posts: 38
Daug piktų trolių ir neigiamo nusistatymo.

Ta proga pabandysiu užimti kitą poziciją. Kadangi pati nieko nežinau, tai sau leisiu paspekuliuoti, bent jau tam kad būtų du frontai ir nauji žmonės, nieko apie tai nežinantys, turėtų iš ko rinktis.

Yra tam tikras žavesys tame, kai apie žaidimą žino tik žaidėjai. Niekas daugiau. Kai niekas, išskyrus tuos kurie yra žaidime nesupranta, kas ir kodėl. Maskaradas savo pačia tikriausia prasme. Bent jau seniau buvo taip, jog tau reikėjo apie tai sužinoti vos ne atsitiktinai, "aptikti" vampyrus.

Taigi, čia, kaip spėju, bandoma išlaikyti ta pati atmosfera. Taip, teks pasistengti, kad kažką sužinoti. Aš nežinau ar taip gerai ar blogai. Vieniems patinka, kitiems nelabai. Gal tai morališkai pasenę? Nežinau, spręskit patys.

Aišku, visada lengviausia pasipiktinti, reikalauti skaidrumo, aiškumo ir visko ant stalo sudėto. Bet galima pasižiūrėti iš dar vienos pusės. Kaip tai galėtų pasitarnauti žaidėjų naudai.

Nors kaip meistras aš mėgtu open-game'us, šitas "niekas nieko nežino" turi savo patrauklumo. Kaip meistras aš matau nuostabias galimybes atskiroms grupems pasakoti visiškai skirtingas istorijos versijas, vienai duotant vieną, kitai kitą "tiesos" versiją. Aš matau galimybę susitkti toms grupėms, kurios viena apie kitą NIEKO nežino. Kai klausimas "O kas čia per velnias?" nėra vien formalumas. Kai researchas, įkaitų gaudymas, ir lankstymasis nusiėmus kepurę prieš velniai-žino-ką įgauna prasmę.

O šiaip chill. Kas norės, pasiklaus. Kas nenorės, numos ranka. Nereikia iš karto trypti viską su purvais. :)

_________________
- Nenervinkite manęs!!! Aš jau neturiu kur slėpti lavonų!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-22 2:08 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
+1 :)

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-22 13:48 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Man skype parašė draugas kas čia per velnias. Atsiimu savo žodžius, bet vis vien nemanau, kad tai geras dalykas kai esi naujas žaidėjas IR neturi draugo kuris tau į ausį pakužda kas ir kaip. Šiaip idomi idėja, tikėsimes išdegs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-22 23:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-02 17:22
Posts: 354
Location: vilnius
"DA" "Ladna" nori imi nenori lauki....ihsrankus skanestams eik i skonis kvapas.... idomu idomu.....kaip zorba pasakytu pulk su galva am ne netiap..na bet ahrr pypol! komon!veliaaaavas i rankas GM pS pms...man viskas aishku!rahykyt man... pasto dezute 212.....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-23 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 2009-05-21 22:28
Posts: 31
Location: Kaunas - Panevezys
Siaip maskaradas, tai maskaradas, taciau pasakyti, kada ir kur tai vyks galetumet. ;)

_________________
Lietuvis -> lietuviui -> lietuvis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-23 17:01 
"Или может всётаки поменять систему? @_@"
~ Mr. Freeman

Na man draugas irgi papasakojo žodžiu, kad tai per žaidimas ir etc. Rimtai, nematau čia butinybės daryti šį žaidimą pasaulio paslaptimi. Nes ir taip sunku surinkti žaidėjus ir vien/keliu dienų larp'ui. Gosh, jei žaidėjau patys pasakoja nesusidomėjusiems žaidėjams, kad jie kažką atvestų į žaidimą naujų žaidėjų, tai kam visas tas slaptumas?
Antras "promaxas" - bet kas gali sužinoti informacija išsiuntęs jums emailą. O jūs nepagalvojote, kad kažkas iš tų žmonių gali tiesiog išdėti jūsų atsakymus forume?
Galite vadinti tai trečiuoju, bet ar meistrams nės ka dar veikti, nei atsakynėti kiekvienam smalsuoliui apie šitą žaidimą su dydele tikimybę, kad jis galu gale nesusidomės? Iš mano patirties, nes tu viešom taisyklėm, pastaiko tokių žaidėjų, kurie tiesiog pusė vakaro tave užmeta klausimais, kuriuos tik ir norisi ikišti į D.U.K.
Nesuprantu kam tas slaptumas... Nes sakau atas, pirmas įspudis buvo nekoks, kai pradėjau googlinti informacijos ir radau tiesiog lame wiki su video kur daug chebros vienam kamabary sėdi ir plepa. Gerai, kad draugas papasakojo kas tai yra, nes jei (net nesiruošiau) parašyčiau jums, tai tik sugaiščiau vieną jūsų vakara, o gal ir daugiau jei pradėčiau klausynėti apie jūsų žaidimą.

Čia tik mano kaip "potencjalio žaidėjo" požiūris.


Last edited by RyszardRudy on 2010-07-24 13:09, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-24 1:49 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Dar vienas. jei butum paskaites kas parasyta per pora postu auksciau, butum isvadaves mus nuo savo pirmosios pastraipos.

Na ir bene visai is savo poziurio remu negalim islipti? Jeigu tau atrodo, kad kazkas yra neteisinga, nesuprantama ir nepriimtina, tai nereiskia, kad taip yra is tikruju. Tai reiskia, kad tu tai taip matai.

Ka, galu gale, tu zinai kas nutinka parasius laiska, jei jo nerasei? Ir kodel uz kazka emiesi nuspresti kiek ir kam laiko nores zmones skirti? :) Apsaugok mus nuo is pirsto lauztu izvalgu.

Jeigu tu perskaitei si skelbima ir jis taves neuzkabino, tai gal paprasciausiai reiskia, kad jis buvo skirtas ne tau. Tavo noras ar nenoras kazka zaisti taves nedaro "potencjaliu zaideju". Tu arba tinki arba ne. Arba esi reikalingas, arba ne. O tada jau galima ziureti ar tau bus idomu :]

Gal zaidimas skirtas zmonems, kurie jei kazkuo susidomi nepatingi pasiaiskinti detaliau? O gal tiems, kuriems patinka netiketumai ir laselis paslapties? O gal romantikams, kurie naktis megsta leisti tusciame mieste? O gal paranojikams, kurie niekada nieko neviesina? O gal cia ne zaidimas?

Bet kuriuo atveju, jei perskaitei ir tau neidomu, tai move along. Nes skaityti apie 'promaxus' projekto, apie kurio tikslus rasantysis neturi jokio supratimo yra juokinga.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited