Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:12

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-24 2:48 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-31 18:16
Posts: 305
Location: Kaunas
Palūžau laukt info, parašiau emailą. Tik dabar kilo mintis, o gal jie atrašo ir dar paprašo neplatint info... žinoma sąžinės reikalas tai, bet vis vien idėja verta dėmesio :D na tikiuosiu sužinot savo kailiu 8)

_________________
Va kuo tikiu, tai - God of Random :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-24 11:32 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
nedazhnai ant taip visishkai galiu palaikyt boni, kaip dabar

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-24 13:27 
Boni, mes turime laisvę (flag:lt), tuo pačiu metu ir laisve reikšti savo nuomonę ir kritiką. :D
Jei jūms nepatinka, kai kalbu apie slaptumo "skylės" - tai jūsų reikalas. :P
Aš tiesiog pasiūliau keisti kaikurius senus įpročius, esat kažkokie konservatyvus. Laikai keičiasi, keičiasi ir poreikiai su požiūriais. :)

P.S. Potential - visi mes čia esame potencjalus. ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-24 13:45 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
supranti Ryszard - kai kurie dalykai, kurie jums atrodo "pasene" ar "konservaryvus" - yra tokie del to, kad tai veikia.
reikia pakankamai daug patirties ir igudzhiu, kad suprasti kas veikia, o kas ne.

ash pats - priesh tokius postus forume. bet ne del to, kad jie yra neinformatyvus. del to, kad ish karto susirenka kruva zhmoniu, kuriems idomiau pakalbet, negu daryt.
ir taip.
ash manau, kad 90% cia atsirashusiu reiketu atmest, net jeigu jie parashys mail'a

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-24 19:01 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
untitled wrote:
Daug piktų trolių ir neigiamo nusistatymo.
Na, visuomet paprasčiau išvadinti kritikus troliais ar demagogais, o ne argumentuotai atsakyti į jų kritiką ;)
untitled wrote:
Kaip meistras aš matau nuostabias galimybes atskiroms grupems pasakoti visiškai skirtingas istorijos versijas, vienai duotant vieną, kitai kitą "tiesos" versiją. Aš matau galimybę susitkti toms grupėms, kurios viena apie kitą NIEKO nežino. Kai klausimas "O kas čia per velnias?" nėra vien formalumas. Kai researchas, įkaitų gaudymas, ir lankstymasis nusiėmus kepurę prieš velniai-žino-ką įgauna prasmę.
Viešas bendro pobūdžio informacijos (taisyklių, žaidimo vykimo tvarkos, bent minimalaus pasaulio apibūdinimo) pateikimas tam visiškai netrukdytų.
untitled wrote:
O šiaip chill. Kas norės, pasiklaus. Kas nenorės, numos ranka.
Tas tiesa, bet... susidaro įspūdis, kad šitas skelbimas ne tiek jau daug norinčių pritraukė – ne tik naujokų, bet ir kai kurių anksčiau žaidusių reakcija pakankamai neigiama, kiek matau. Taigi, kyla klausimas, kokia to skelbimo paskirtis, nes neatrodo, jog juo buvo siekiama sudominti ir pritraukti žaidėjus. „And the best part is: you can't come“ ((c) Eric Cartman)
Bet žinoma, koks gi WoD be snobizmo, iki lubų užriestos nosies ir nepagarbos „paprastiems mirtingiesiems“ :D :D

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-24 19:34 
Narfuin -> ždėl konservatyvių dalykų, tai man jau užtenka Kubiliaus su jo konservų partiją seime. Bet ir nemanau, kad tai mano patarimas/pasiūlymas, bet ir tos 90% liaudės.
Keli postai ir jokios informacijo. Nori žinoti daugiau? Atidarynėk naują langą ir pradėk diskutuoti ir per savo pašto dežutę. Nors galėtumet įmesti žmonėms taisyklęs, o į atsakymus "kur ir kada?" palikti su tais emailais. Nes dabar dalis žmonių ne aptarinėja žaidimo struktūra, o spelioja. Pats tu ką tokio informatyvaus čia parašei?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-24 19:39 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
Ryszard. Yra tokia gera fraze:
"Kas nori - ieshko galimybiu. Kas nenori - pasiteisinimu"

ieshkok pasiteisinimu ir toliau (pasiulymas galioja daugumai cia "atsizhimejusiu")

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-24 22:32 
Aš pasiteisinimų čia ne dėstau. Tiesiog klausiu, ką tu čia tokio informatyvaus apie žaidimą parašei jei taip visus šauki tą daryti? :D
Aš galiu pasakyti tiesiai šviesiai - neturiu iš ko čia teisintis. :D Rašau savo pastebėjimus ir pasiūlymus, bei gaišau savo laiką atrašynėjant tau. :D
Bet apie kokias galimybęs tu čia užvedei - tikrai nežinau. Matyt nesupratom vienas kitą. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-26 15:00 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-28 15:21
Posts: 248
RyszardRudy - zhaidimas nebus apie Twilight, gali atsipalaiduot ir pamirsht visa reikala.

_________________
FAK ze spellingz!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-26 15:21 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
as cia buvau.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited