Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 0:26

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-15 15:31 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
revenant wrote:
Manau, galvoje buvo turėtas "dialogue wheel", pasiskolintas iš Mass Effect. Šiaip nematau, kuo tai sietina su konsolėmis, tuo labiau, kad galbūt abstrakčių atsakymų sistema ir geriau nei sakinių formos dialogo opcijos, kurios gali nederėti su pagrindinio veikėjo asmenybe. Morrowind stiliaus dialogai, kai žaidėjas tik nurodo pokalbio temą, man visai patiko :) O juk vadinamasis "dialogo ratas" iš esmės yra tas pats.
DA2 wheel bus su piktogramomis vietoj pokalbio temų ir tai buvo kažkur developerių paminėta, kad susiję su supaprastinimu konsolėms, nu tai suprantama kad su reakcija "LOL consoletardai nemoka skaityti" ilgai neužtrukta. 8)

Man wheel nekliūva - siurprizus mėgstu, ir kai paspaudus ant "Ne" veikėjas išduoda something like "%^&**@#, eik tu n%$^ ir susikišk savo ^&* subinėn", tai man juokinga. Bet žinau, kad nemažai žmonių tokio neprognozuojamumo nelabai myli.

Quote:
Norėčiau ir aš mėgti indie žaidimus... Deja, jiems labai dažnai trūksta dalyko, angliškai vadinamo quality assurance, kas labai atsiliepia žaidimo meninei vertei ir trukdo žaisti


Žinoma, geriausia kai ir tas ir anas kokybiška, bet man grafika, įgarsinimas ir kt. dzindziliukai < gameplay. Pvz. Arcanum kai tik pradėjau žaist, tai atrodė nepatogus nerealiai, ale daba praėjus kažkokiam laikui, ką prisimenu tai tik roleplayines detalytes kaip kad lempų daužymą gatvėse, idant vėliau žandarai nepastebėtų spynose knebinėjantis, arba kaip NPCai su INT 3 charu kalbasi. O iš išmanikiūrinto Mass Effect 2 paliko tik "shootshootkilltwitchshootkill" prisiminimai.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-16 10:47 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
krakadyla wrote:
Man wheel nekliūva - siurprizus mėgstu, ir kai paspaudus ant "Ne" veikėjas išduoda something like "%^&**@#, eik tu n%$^ ir susikišk savo ^&* subinėn", tai man juokinga. Bet žinau, kad nemažai žmonių tokio neprognozuojamumo nelabai myli.
Ai, bet tai čia beveik automatiškai dingsta tikslingų niuansų galimybė pasirenkant tarp "1. Šituo aš nenorėčiau užsiimti" ir "2. Eik tu@#@$!!!" Kaip įsivaizduoju, vienu atveju galėtum mandagiai nusimuilinti, o antruoju dažnai gali tekti muštis...
Jei teisingai suprantu, šito nebeliktų?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-16 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Ne tik taip, bet ir priešingai - atsakymai iš pažiūros atrodo skirtingi, bet iš tikrųjų veda vienu keliu, maždaug "Taip, būtinai" ir "Nu ką padarysi, gerai jau gerai". Čiuku čiuku, t'sakant. :mrgreen:

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-16 18:25 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Tai nesąmonė... :cry:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-18 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
siaip biowaras dabar kuria star wars mmorpg, nerasyciau cia, bet kiek suprantu zaidimas bus labai stiprus ir is single player puses - jusu labai mylimi konsoliniai dialogo pasirinkimai, full voice tiek npc tiek pc ir 8 klases

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-20 10:21 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
No offence, bet man tai juokingai atrodo dar neisleisto zaidimo aptarinejimas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-20 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
5raz wrote:
No offence, bet man tai juokingai atrodo dar neisleisto zaidimo aptarinejimas.
O kas čia juokingo, jei aptarinėjama jau paskelbta (kaip suprantu, oficialiai?) informacija apie pasirodysiantį žaidimą? Protingi leidėjai tokias diskusijas netgi skatina (savaime suprantama, nuosavuose forumuose), nes taip gali atsižvelgti į fanų norus ir kažkiek pakeisti žaidimą prieš išleidimą.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-09-20 17:44 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
5raz wrote:
No offence, bet man tai juokingai atrodo dar neisleisto zaidimo aptarinejimas.
Nu jei grupėj turim nekromantą, galim grįžti to jau išleisto aptarinėt. :/

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-22 22:38 
Offline

Joined: 2007-02-20 15:54
Posts: 13
Jei ką domina, tai ką tik išleido demo versiją. Pats geimas bus už poros savaičių išleistas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-23 21:08 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Pasižiūrėjau demo versijos žaidimo įrašą Youtube. Bl@t koks šūdas. Kažkoks retardo-japanese-action-RPG - nežinodamas niekada nepagalvočiau, kad čia pirmo Dragon Age tęsinys. Dar sako, kad žaidimų industrija nedegraduoja. LOL


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited