Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 22:01

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-11 13:20 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
XXIcentury wrote:
Skargan evil personažai nebuvo tokie evil, kaip štyriaus kaimietis, suspence laikėsi iki galo, tik gaila, kad vestuvės visgi iširo.
Priimu šią kritiką neišsisukinėdamas. Nors iš pradžių ketinau būti tikras operinis villain, bet kažkodėl formuojantis veikėjo vaizdui mano galvoje gavosi taip, kad man jo netgi tapo gaila. Alanyas buvo įskaudintas, tarp jausmų pasiklydęs ir vilties nebeturintis venas, kuris dar bando išlaikyti nors lašą garbės prieš pasitraukdamas nuo scenos. Tada aš ir supratau, kad jis nesugebės nužudyti grafienės, bet pasitikės savo draugu... Kuris jį išduos. Planavau Gvanalą(savo dvynį) panaudoti kerštui, kaip blogietį, kai gijas jį paklaidino buvau netgi nusivylęs, bet reikia nukelti meistrui kepurę - jis atsirado at the right moment in the wrong place...

Tsile wrote:
Skargan tavo mirtis tikrai buvo nuostabiai tragišką, man labai patiko
Dėkui :roll: bet reikia pripažinti, kad išties šiam roleplay'ui daugiausiai įkvepė tavo žiauriai žavi grafienė... Be tavęs šitas žaidimas būtų buvęs visiškai kitoks.


P.S. Kas man nebūdinga - prisimenu žaidimo veikėjų vardus. Matyt įspūdis tikrai gilus ;]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-11 13:31 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Skargan wrote:
pasitikės savo draugu... Kuris jį išduos.
Čia akmuo į Shizzar'o daržą, buvai tikras Fox'as :wink:

Dar tiesa labai patiko Shtyriaus kaimiečio reakcija į pasiūlymą bendradarbiauti ir Style pointas už " stovime ant laiptų krašto 9 aukšte" :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-11 13:58 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Aš protestuoju ir reikalauju satisfakcijos! Aš nieko neišdaviau, tiesiog norėjau užkirsti kelią dvikovai, kurioje mano geriausias draugas ir mano motina nužudytų vienas kitą. Ir jei motina liktų gyva, o draugas - ne, tai aš dar priedo turėčiau ją nužudyti dėl duotos iš naivumo gudriam klastūnui vilkui priesaikos. Afygenna situacija. Todėl nedidelis kirtis tamsoje per ginklo ranką negali būti traktuojamas kaip išdavystė - it's all for a greater good.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-11 14:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-23 12:26
Posts: 122
Location: Kaunas
Shizzar džiugu matyti,kad tamstai netrūko konflikto :D

Skargan, ak kam tos gėlės :oops:
Tiesiog tu užkabinai grafienės aspekta..
Jai labai patinka skaudinti ir kankinti..
jeigu tik nebūtum suskubęs mirti, tai žiaurumas ir kraujas dar būtų liejesis ilgai.
Jinai labai norėjo tau palikti randą, kad niekada niekada, jos nepamirštum ;)
Bet kuriuo atveju tamstos poelgis suteikė daug žavesio ir grafienei ir operai ir visam žaidimui ;)

_________________
Pasaulis tai didelis beprotnamis,o jo vyr. psichiatras Dievas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-11 15:29 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Skargan wrote:
XXIcentury wrote:
...
Priimu šią kritiką neišsisukinėdamas.
(...)
P.S. Kas man nebūdinga - prisimenu žaidimo veikėjų vardus. Matyt įspūdis tikrai gilus ;]
Stop, kokią kritiką? ;D
Jeigu vietoj tiesioginio blogio, kas būtų buvę gan banalu, buvo pateiktas sudėtingas ir tragiškas vaizdas iš abiejų brolių, vieno, pusiau nusižudžiusio, kito, už tai atkeršijusio, tai čia tik pliusas. Ypač, kai vėstuvės buvo suardytos.

Veikėjų vardus, bent man pripažinsiu atsimint sunku, bet tik dėl to, kad venų kalba man ne iki galo priimtina. :wink:


Ir dar, anam poste pamiršau padėkot Tsile, už puikius npc veidus ir padėjimą pasinert į istoriją.
Tiesa, kaip ir pusė auditorijos, turiu prisipažint, kad vaidinimą lyg ir supratau, bet ar ploti ar ne, negalėjau nuspręsti.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-10-11 16:36 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-23 12:26
Posts: 122
Location: Kaunas
Dėkui labai.
O operas statyt man dar reiks pasimokyti :)
Kitam kartui pasistengsiu labiau :)

_________________
Pasaulis tai didelis beprotnamis,o jo vyr. psichiatras Dievas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited