Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:53

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 810 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-06 23:37 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-28 19:48
Posts: 38
rzu wrote:
Puiku! Va kaip tik tai ir yra įdomu: kaip meistrė vertina mechaniką/filosofiją ir t.t. Nebūtinos tos tikslios detalės, kaip viskas vyko. Bet štai apibendrinimai, nuomonė - tikrai būtų puiku skaityti kolektyviniame bloge.
Na, as visa nuomone apibendrintai ir isdesciau auksciau esanciame poste.

_________________
- Nenervinkite manęs!!! Aš jau neturiu kur slėpti lavonų!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-06 23:51 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Quote:
mums
:)

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 12:14 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
gerai. gal ash aklas. gal nesupratingas. Padekosiu, jei tai jau buvo pasakyta, bet praleidau ir man i tai bakstels:
man, kaip vienam ish potencialiu "rashytoju i kolektyvini bloga" - kam shita daryt? kokia man ish to nauda? kodel ash noreciau shita padaryt?

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 12:25 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Geri klausimai.

Kodėl žmonės apskritai rašo blogus? Saviraiška. Savų minčių propagavimas. Apibendrinimai (kurių nepadarysi vienas, tik pats su savimi).

Pakaktų užuomazgos, sakykime, trijų meistrų, kurie netingi minimaliai pasidžiaugti savo sesijomis (penki sakiniai, kas vyko, kas buvo itin gerai, kas ateityje ketinama dar geriau) ir šiek tiek apibendrinti (do's / dont's ir pan.)

Naujokus tokie postai trauktų, kaip medus. Komentaruose naujokai užduotų gerų klausimų, kurie galbūt paskatintų naujų postų ir diskusijų.

Vis daugiau meistrų norėtų būti matomi. Vis daugiau naujokų virstų žaidėjais, o vis daugiau žaidėjų – meistrais. Vis daugiau atsitiktinių internautų virstų naujokais.

Žinoma, ši linija visiškai netinka tiems, kam viskas gerai, kaip yra. Nors gal tik iš pirmo žvilgsnio?

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 12:41 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
rzu wrote:
Kodėl žmonės apskritai rašo blogus? Saviraiška. Savų minčių propagavimas. Apibendrinimai (kurių nepadarysi vienas, tik pats su savimi).
ok. tai kaip ash suprantu - norintieji - jau veda savo blogus. o kas butent turi motivuoti mane pradet rashyti i toki bloga, jei priesh tai ash to nedariau?
rzu wrote:
Pakaktų užuomazgos, sakykime, trijų meistrų, kurie netingi minimaliai pasidžiaugti savo sesijomis (penki sakiniai, kas vyko, kas buvo itin gerai, kas ateityje ketinama dar geriau) ir šiek tiek apibendrinti (do's / dont's ir pan.)
o kodel ash turiu pasidalinti su visuomene tuo, ka gal but noresiu panaudot ir ateityje? kas ilgainiui begant galetu tapti mano asmeniniu know-how?
rzu wrote:
Naujokus tokie postai trauktų, kaip medus.
gal but. bet kodel man turi buti tai idomu?
rzu wrote:
Komentaruose naujokai užduotų gerų klausimų, kurie galbūt paskatintų naujų postų ir diskusijų.
o taipogi - vis daugiau zhmoniu ishsakytu savo nuomone ir savo mintys, neturint zhalio supratimo apie ka jie shneka. ash suprantu, kad "eto zhe internet, detka", bet o kam man klausyt patarimu ish zhmoniu, ish kuriu patarimu man nereikia ir kam man atsakinet i klausimus, kurie man atrodo durni, ne i tema ir t.t.
rzu wrote:
Vis daugiau meistrų norėtų būti matomi.
galima pasidalint - ish kur tokia informacija ir kuo ji pagrista?

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 12:50 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Quote:
Quote:
Vis daugiau meistrų norėtų būti matomi.
galima pasidalint - ish kur tokia informacija ir kuo ji pagrista?
Kam tas pyktis tarp eilučių?
O kas, jei bus tokių meistrų?
Jei atsiras žmonių, kuriems negaila know-how?

Kitaip tariant, kas jus skatina rašyti šioje diskusijoje?
: )

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 12:56 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
Gerbiamasis.
juokio pykcio cia nera. Cia buvo ishsakyta ideja ir ish to, kaip ji yra palaikoma jo autoriaus - vienas ish galimu dalyku yra: Autorius apgalvojo shia ideja ir apgalvojo gerai.

ash ideja perskaiciau ir nesupratau jos. net ne tai, kad jos - labiau nesupratau autoriaus pozicijos shituo klausimu ir ko jis nori pasiekti ir kodel jis taip gina savo ideja.

ash uzdaviau klausimus, kurie man neaishkus.

kol kas i antra klausimu porcija negavau atsakymu

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 13:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
rzu wrote:
Naujokus tokie postai trauktų, kaip medus. Komentaruose naujokai užduotų gerų klausimų, kurie galbūt paskatintų naujų postų ir diskusijų.
Vienas iš forumo dalyvių rašo blogą (tiesa, ne itin aktyviai paskutiniu metu). Didžiąją dalį komentarų ir diskusijų tame bloge sudaro 2 ar 3 senų vilkų pasisakymai. Naujokų ten nemačiau, tamstos taip pat.

O šiaip, galų gale, kam šita diskusija? Jei nori kažką daryti – daryk, juk mūsų leidimo ar pritarimo tam nereikia.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 17:50 
Offline
User avatar

Joined: 2010-01-09 17:45
Posts: 25
Location: Jonava
Jei nerašo komentarų ta inereiškia kad neskaito. Minėtą blogą esu perskaitęs visą nuo pradžios iki galo, parašiau gal vieną komentarą, bet tikrai daug naudingos info ir minčių pasisėmiau. Esu radęs ir daugiau užsienio kalbomis rašytų blogų kuriuose meistrai perpasakoja kas vyko sesijose, po visko daromos tam tikros išvados. Man kaip naujokui tai tikrai įdomu. Jei žmonėm kyla klausimas "kodėl aš ten turėčiau rašyti" ir "kokia man iš to nauda" manau tikrai nevera tiem žmonėm veltis į tokuis reikalus. Jei jie mano jog jų "know how" yra vertas paslapties tuomet tegu taip ir būna. nematau čia nieko blogo. per prievartą tikrai nieko gero nebus. bet jei atsiras bent keli meistrai kurie dalinsi patirtimi bus labai super. Galima sakyt jog esu visiškas naujokas (visumoje patirtis gal kokie 4-5 one shot'ai) ir situacija susiklosčiusi tiap kad ten kur gyvenu nėra nei vieno meistro, o žaisti norisi. Vienintelis dalykas ką man daryt - bandyt meistraut pačiam. Bet pagalvojus apie visus tuos grėblius laukiančius ateityje darosi baisu. Man norint meistraut reiktų surinkt ir grupę kuri "pasirašytų". Tokią grupę surinkti taip pat bus nelengva, o surinkus ją išbarstyti (dėl visų tų "grėblių") bus paprasčiau nei paprasta. manau blogas kuriame būtų aptariami tam tikri niuansai būtų labai naudingas. O ką gali žinot gal yra ir daugiau žmonių tokių kaip aš. Tik tikrai nemanau, kad iš viso to rašantieji tuei siekti asmeninės naudos.

_________________
www.exonngames.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 19:14 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Kol kas aš gan aiškiai matau šioje diskusijoje tokį pasiskirstymą:

A) Seni vilkai kurie padėję ant naujokų, neturi jokios motyvacijos. Aš juos suprantu - jiems toks projektas naudos neatneštų/atneštų minimalią, jie jau per viską praėję, o kažkuo dalintis tingi/negali/nenori. Nesuprantu tik kam tada jie maišo vandenį jei neketina prisidėti.

B) Naujokai, neseniai pradėję ir t.t. žaidėjai kurie dar jaučia kad kažko jiems trūksta, kad rpg Lietuvoje neturi konkretaus atramos taško nete(nors galima ginčytis, kad ši diskusija - jau to užuomazga).

Kadangi A grupei(ar bent tai jos daliai kuria matome šitoje diskusijoje) nėra suinteresuoti šito projekto pasisekimu, nematau jiems reikalo toliau dalyvauti šitoje diskusijoje, nes pseudo-konstruktyvi kritika minimo projekto atžvilgiu yra, pasinaudosiu Ghoul išsireiškimu, masturbacija, kuri teikia malonumą/naudą tik A grupei.

Grupė B manau pernelyg agresyviai nusiteikusi senų meistrų atžvilgiu - yra reikalaujama/primygtinai siūloma, kad Meistras X skirtų savo laiką kažkam, kame jis nemato prasmės. Tas pageidaujamo rezultato neduos, nes tokiai, kalbėkim atvirai, "labdarai" toli gražu ne visi yra motyvuoti. Jei būtų norinčių, kad kažkas panašaus veiktų, tai jau būtų padaryta seniai, šitas forumas nėra naujas.

Aš priklausau B grupei ir palaikau šitą idėją, bet nemanau, kad kažkas turi teisę kitus versti daryti tai, kas jų nedomina. Kiek galėsiu(turint omeny mokslus, darbą, asmeninį gyvenimą, etc.) - prie šito dalyko prisidėsiu, bet nematau realaus veiksmų plano. Ši diskusija prarado savo kūrybinį potencialą. Dabar tiesiog tie kuriems neidomu turėtų skirstytis namo, o tie kurie kažką nori daryti - pradėti veikti be tolesnių kalbų. Žiūriu į Rzu, įdėjos iniciatorių.

Mano trys grašiai.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 810 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited