Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-30 4:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 13 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 15:58 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
zhukaSS wrote:
Exo wrote:
Originalus žaidimas lyg ir užvežė. Tiesa iš antro karto kai supratau jog jis buvo kurtas eiti su Human Warior :D Nes kai bandžiau su Elf Mage, sunkiai man ten sekėsi :)
right, warrior... dar gerai kad ne rogue pasakei buciau is vis pradejas juoktis.
Didziausias disbalansas ir yra kad mage klase yra n kartu geresne uz kitas klases. Milzinisko naudingumo CC ir AOE + healing abilities. Zaidziau uz warrior, bet fight metu valdziau vien tik praktiskai morigan.. makes sense?
Na, matai, magui reikia daugiau micromanagement. Jei tavo karys su skydu, tai viską per tactics gali suprogramuot. O magai tiesiog per daug galių tam turi.

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Nevarykit ant rokiukų. Jie tik pradžioj sucks, ir tik kompanionai, PC daugmaž neinvalidą gali nuo pat pradžios pasistatyt. O žaisti jais daug įdomiau nei warriorais.

Aišku, magai tiek nerealiai overpowerinti, kad jiems anos dvi klasės netinka kurpių valyti. Dabar turiu gimped PC (visi taškai į rogue abilities ir stealingą), kuriai pagal planą pabaigai liks tik Loghainas, Oghrenas ir šuva. Bus įdomu mušt archdemoną, ypač palyginus su "3 magai + rokas" party, kuri sutrypė vargšą driežą kaip snarglį. 8)

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 15:23 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Mano Leliana einant svarbiausio driežo mušti jau buvo palevilinta, kad labai smagiai iš už kampo vienu šūviu paklodavo eilinį darkspawną. Kadangi AI, durnas, tai likę net nesidomėdavo, kodėl jų chebra staiga aplinkui nugriūna. Tai vat, lankininkė išskabydavo visus eilinius, tada šūviu link savęs viliodavo vadeivą. O toliau pagal situaciją (t.y. vadeivos lygį): jei anas ne itin aukštas, arba irgi ginkluotas lanku, tai jį pribaigdavo ta pati Leliana. Jei kažkas rimtesnio (ogras, kokis nors piktas magas, arba bet kas oranžinės spalvos, tai Leliana bėgdavo lin parčio, kurio magai aną pasitikdavo, žemės drebėjimu, kruša, ugnies kamuoliu, akmens kumščiu ir visais kitais fejerverkais. Alisterio prireikdavo tik prieš itin kažką tai gyvybingo. Dažniausiai tik dėmesiui atitraukti. Dar jo prireikdavo, jei mane kokiuose koridoriuose apipuldavo gauja iš visų pusių, arba stovėti tarpdury, kad nieko neišleist iš kambario, kol magai ir strėlės per jo petį padarys tvarką.

O didįjį driežą man antrą kartą bandžiau tokiu stilium: artyn neinam, mušam per atstumą tik konvenciniais ginklais (t.y. magijos nenaudojam). Alisteriui daviau tam arbaletą. Tai šitai su kaupu pasiteisino: driežas kažkur ten ant kalvelės riaumojo ir pyko ant badančių smeigtukų, likus kokiai 25-30% gyvybės jis galų gale išsikvietė pastiprinimą, kuris kažkur stovėjo toli ir mano parčio nematė. Dar po kiek laiko driežas vis tik sugalvojo paskristi į šoną. Teko vytis ir patekti į pastiprinimo "matomumo" lauką. Tik tada prireikė sąjungininkų, kad nukreiptų dėmesį nuo manęs. Taip jį ir pribaigiau, man rodos neišnaudojas nė vieno heal potion'o ir gal tik porą kartų metęs mass heal.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 13:48 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
But where's the fun in that? Fuuuck, mano spirit healer-arcane warrior-battlemage (arcane spirit mage?) plikas ir be ginklo grenlock iš trijų smūgių padaro.

Ah taip, SPOILER. Awakening yra wilting wood ar kaip, kur tave pagauna ir visi praranda equipintus daiktus (bet ne inventuorių). Taip ir paradau main char daiktus, nes arba neradau kur paiimt, arba dėžėj be rakto, o rogue nepasiėmiau. Tad prieš lįsdami ten į ruins turėkit minty nusirengt arba pasiimt rogue. (pas mane buvo trys magai - aš, vienas nešmetamas, anders (nes ans fainas) - ir Justice).

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 15:33 
Offline

Joined: 2007-02-20 15:54
Posts: 13
Aš ten viską susigrąžinau iki paskutinės kojinės.
Tiesa, berods ten dalį inventoriaus (ar tai equipmento) galima pasiimti tik po tokio mini-quizo, tai gal šitą praleidai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 16:02 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-01 14:33
Posts: 223
Kurioj vietoj, jei atmeni? Galvojau bus experimental subject su mano rūbais. O ten ne šuns papas, visas komplektas pagal internet specs. padarytas, kad mana regen atstatytų arcane skillz ir dar du buffus.

_________________
Even in death I still serve!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 16:08 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
JcDent wrote:
But where's the fun in that? Fuuuck, mano spirit healer-arcane warrior-battlemage (arcane spirit mage?) plikas ir be ginklo grenlock iš trijų smūgių padaro.
Fun buvo, kol to pasiekiau. Po to tiesiog jau ėjau didžiojo driežo mušt ir mėgautis storylainu. Aš apskritai mušrynes ne itin vertinau tiek pradžioj, tiek ir gale. Man visada labiau norėjosi "saugiau" visas jas užbaigt. Už tai ir eidavau žemėlapius turbūt ilgiau, nei kiti :)
Beje, mano komplektacija turėjo bėdos su vienu bosu, kurio neužlenkiau, o paskui tingėjau jau eksperimentuot kokią parčio komplektaciją prieš jį imti. Yra toks side questas "Unbound" berods... Tai va, jo šmėkla labai atspari magijai + mažas kambarys, už tai negalėjau savo standartine gauja jo užlenkti


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-11 14:45 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Ah, Gaxkangas. :mrgreen: Prieš jį geriausiai toks "Mana Clash" tinka - išskirtinai antimage-only spellas, kuris naudojamas retai, bet jau kai panaudoji, tai su ~1500 damage. O šiaip jį pirmiausia debuffint reikia. Mark of Death, mago hexai, tada jau gali šaldyt ir kt. daužyt.

Tas Awakeningo dingstantis inventorius yra žinomas bugas. Saugiau išrengt party prieš ten lendant.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-28 20:51 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
zhukaSS wrote:
right, warrior... dar gerai kad ne rogue pasakei buciau is vis pradejas juoktis.
Prikeliant seniai mirusią temą – gali juoktis. Kaip tik su human rogue žaidžiu – labai plačios taktikos galimybės, pvz., stealth, poilsis stamina regeneravimui, vieno priešininko nuėmimas vienu strėlės šūviu, vėl stealth... Arba bėgam ratu, kol stamina regeneruoja, stun'inam priešininką, serija backstab'ų ir vėl į kojas. Ne vieną mūšį, kuriame visi mano kompanjonai galus atidavė, būtent tokiais metodais ir užbaiginėjau.
zhukaSS wrote:
Didziausias disbalansas ir yra kad mage klase yra n kartu geresne uz kitas klases. Milzinisko naudingumo CC ir AOE + healing abilities. Zaidziau uz warrior, bet fight metu valdziau vien tik praktiskai morigan.. makes sense?
Dėl magų – taip, jie labai naudingi, bet jei lieka be priedangos, beveik nieko padaryti nebegali. Dėl AoE – nežinau, gal kažką neteisingai darau, bet mane jie smarkiai nuvylė savo galingumu... Įmetus į pilną priešų patalpą iš karto tris (Blizzard+Inferno+Death Cloud) numiršta tik silpniausieji priešininkai, visi kiti vis vien lieka gyvi. Cone of Cold – taip, a single most useful spell ever, su tuo sutinku.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-29 13:21 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Kurią žaidimo versiją (1.xx) ir kuriuo sudėtingumo lygiu žaidi? Klausiu, nes priklausomai nuo šių faktorių žaidimo sudėtingumas labai keitėsi. Kiek žinau, versija 1.00 buvo gerokai sudėtingesnė nei vėlesnės


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 13 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited