Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 23:14

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 19:41 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
RainDog wrote:
O dar yra būdas savo pasiūlymą performuluoti į klausimą, stiliuje: gal tie kas turi patirties galėtų pasakyti ar mano tokia ir anokia idėja verta egzistuoti. Seniai į tokius klausimus atsakinėja su pasimėgavimu :)
Tai mes į juos atsakinėjame net ir neklausiami, tik kad vis vien jaunimas mumis netiki :D

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 21:13 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
uruk-hai wrote:
Netyciai maciau jusu diskusija.

Truputi mano komentaru. Pas mus parduotuveje ateina zmones del RPG. (Visiskai naujokai, sakykim vidutiniskai karta per dvi savaites.) Jie (beveik) be isimties ateina del Dungeons and Dragons. Dazniausia jie jau zino apie DnD pasauli ir nori pradeti. Retkarciais pavyksta kas nors paorganizuoti .(Aciu Ratliker, XXI Century) bet dauguma patys namuose bandys sistema su draugais. Per visa ta laika 'underground' zaideju turetu buti nemazai.
Jeigu noras yra kaska suorganizuoti pagauti naujokus, su miela nora padesiu. Vieta pas mus uz tenka, ir kavos, arbatos meistrui irgi nera problema.
Tai kol kas man atrodo kaip vienas daugiausiai vilčių teikiančių postų. :)
Momentinės idėjos šaunančios į galvą:
1) D6 kabantis lapas su naujokų sąrašu kuriame užsirašo visi norintys išbandyti kas per gyvūnas tas rpg. Jei po porą žmonių per savaitę - kas dvi savaites užsipildo pilna grupė, kuriai kas nors pameistraus, supažindins su rpg esme ir t.t. Per metus su rpg susipažįsta apie 100 žmonių, neskaitant to, ką jie galbūt pritrauks papildomai.
2) Geranoriškų meistrų rotacija. Jei turime vieną meistrą - jam tenka vesti sesiją naujokams 2 kartus per mėnesį. Jei 2 - jiems abiems tereikia pravesti po vieną sesiją per mėnesį. Jei 3 - vesti sesijas tenka tik kas pusantro mėnesio. Kuo daugiau - tuo rečiau reikia meistrauti.
3) Išdėstyti punktai nereikalauja daugiau nei kelių žmonių, laiko ir pastangų kainuoja minimaliai, pasiekia labiausiai suinteresuotą tikslinę grupę(žmones kurie patys tai susirado).
4) Tokiai iniciatyvai egistuojant galima pradėti galvoti apie bloga, kuris padidintų susidomėjusiųjų skaičių ir aptarinėtų iniciatyvos metu vykstančias sesijas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 1:39 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Skargan wrote:
1) D6 kabantis lapas su naujokų sąrašu kuriame užsirašo visi norintys išbandyti kas per gyvūnas tas rpg. Jei po porą žmonių per savaitę - kas dvi savaites užsipildo pilna grupė, kuriai kas nors pameistraus, supažindins su rpg esme ir t.t. Per metus su rpg susipažįsta apie 100 žmonių, neskaitant to, ką jie galbūt pritrauks papildomai.
Vienintelė problema – reikėtų pagalvoti apie kažkokią sistemą, kad nebūtų neišvengiamų problemų su laiko derinimu – vienas naujokas negalės vieną dieną, kitas kitą ir t. t. Pvz., galima tokia taktika – gerokai iš anksto pakabinti skelbimą, kad tokią ir tokią dieną, jei tik ateis ne mažiau nei trys norintys, toks-ir-toks meistraus tą-ir-tą.
Skargan wrote:
2) Geranoriškų meistrų rotacija. Jei turime vieną meistrą - jam tenka vesti sesiją naujokams 2 kartus per mėnesį. Jei 2 - jiems abiems tereikia pravesti po vieną sesiją per mėnesį. Jei 3 - vesti sesijas tenka tik kas pusantro mėnesio. Kuo daugiau - tuo rečiau reikia meistrauti.
Iš kart pranašauju, kad užtikrinti reguliarų ir pareigingą meistravimą bus labai sudėtinga. Paprasčiau yra tiesiog kas kartą, kai kas nors užsinorės pameistrauti, pakabint apie tai skelbimą, o ne bandyt „įpareigoti“ žmones meistrauti kas x savaičių.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 4:17 
Offline
User avatar

Joined: 2007-09-17 17:01
Posts: 200
Nelabai suprantu prasmę kurti sistemas ir taisyklių rašymą punktais.

Manau visiškai normalu būtų paskelbti jog vienas ar kitas meistras nori ir gali meistrauti tam tikru laiku. O jei Rudolfas tą informaciją galėtų iškabinti savo parduotuvėje ir dar atkreipti potencialių auk... em... žaidėjų dėmesį į ją, tai efektas būtų pakankamas. Iš esmės tam yra atskira tema šitame forume, bet Rudolfas tiesiog galėtų padėti informacijai pasiekti daugiau žmonių.

O sistemų kūrimas aišku visada gerai, nes jas kurti ir aptarinėti galimaneribotą laiką ir visiems atrodys jog iš tiesu yra kažkas daroma :) Tai va, kas norėtų pameistrauti naujokams? :)

_________________
_________________________________________

IRONic WOLF RPG BLOG
http://ironicvolf.blogspot.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 6:32 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
RainDog wrote:
Nelabai suprantu prasmę kurti sistemas ir taisyklių rašymą punktais.
Manau visiškai normalu būtų paskelbti jog vienas ar kitas meistras nori ir gali meistrauti tam tikru laiku. O jei Rudolfas tą informaciją galėtų iškabinti savo parduotuvėje ir dar atkreipti potencialių auk... em... žaidėjų dėmesį į ją, tai efektas būtų pakankamas. Iš esmės tam yra atskira tema šitame forume, bet Rudolfas tiesiog galėtų padėti informacijai pasiekti daugiau žmonių.
Nū, čia žiūrint kaip interpretuoti tą terminą „sistema“ – ankstesniame post'e mano siūloma „sistema“ yra iš esmės identiška tam, ką tu pats siūlai :)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 8:01 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Idėja gera, koks skirtumas kaip ji surašyta.
Prisidėsiu, jei fiestoje paaiškės, kad galiu.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 11:02 
Offline
User avatar

Joined: 2006-08-25 14:51
Posts: 181
Gal pradzioje viena karta per menesi gana. Jeigu diena is karto paskelbta, tada galiu is karto zmonems konkreciai pasakyti kada tai ivyks. Bet to galima sita dalyka pareklamuoti per musu puslapi ir facebook puslapi. Manau kad norinciu tikrai atsiras.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 14:22 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
kadanors po fiestos pabandysiu padaryt kokį žaidimą. ;)
Bet kažkokio pastovumo prisidedant nepažadu.

Va, bus proga prisimint rpg friday ;)

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
XXIcentury wrote:
kadanors po fiestos pabandysiu padaryt kokį žaidimą. ;)
Bet kažkokio pastovumo prisidedant nepažadu.

Va, bus proga prisimint rpg friday ;)
Oi bendravardi o kodėl ta idėja nutilo in the first place? Skargano idėja iš esmės identiška tamstos projekto idėjai ir kiek žinau ne nevykęs buvo projektas. Netgi atvirai pasakius kaip nesidomintis, buvau įsitikinęs, kad ketvirtadieniais pas Rudolfą kažkas iki šiol vyksta.
Perdegėte ar atsirado susidomėjimo (iš potencialių dalyvių tiek meistrų tiek žaidėjų pusėje) trūkumas?

Įskaitant tamstos vienašūvių idėjos artimumą išsakytoms populiarinimo mintims gal būtų tikslinga pasidalinti informacija apie tai kaip visa tai ėjosi ir kur ten aisbergai styro?

Ašei pats esu ne vieną ir ne du naujokus mėginęs sudominti (su skirtingais sėkmės lygiais) tačiau nelabai užsiiminėjau masinių verbavimu į kultą. To be fair aš ir nemanau kad nustojau tačiau baigiu išsemti pažystamų ratą kurie potencialiai susidomėtu šia veikla.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 16:21 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Na, kaip labai prastai buvo su suderinimu.

Parašius, kad geimas vyks, prisirašo ~6 žmones.
Ateina 3. Nes paaiškėja, kad ar tai laiko, nebėatrašo, dar kažkas.
Iš tiesų, tai čia šiek tiek iškreipta nuomonė, nes porą kartų, kai aš konkrečiai kažką dariau, man tieisog nepasisekė* būtent tas logistinis aspektas. Aišku aš nesu koks Raindogas, kruiam parašius, kad bus žaidimas, atsiranda 17 norinčių ir tik laukia progos spėt pas jį, kol ghoulas neužemė paskutiėns vietos :p
Čytin su fokusu kurį dariau, kad pakvieti žmones per forumą ir porą pažįstamų rezervui - veikia, bet man nepatiko, nes iš idėjos tikėjaus tam tikro kitokio stiliaus, kaip per rpg fiestas pavyzdžiui ;D

Tačiau deja, turiu prisipažinti, kad tų žaidimų užsiraukimo priežastis yra kaip ir mano darbas, nes po poros žaidimų aš poros ten pažaidusių žmonių pagrindu aš surinkau Black Company campaniją, kurią žaidėm pusmetį. O vedant klampanija laiko leika vis mažiau. Paskui paėmus porą naujesnių iš kitur (ir taip parotavus playerius) , vtm.


Šiuo metu tam yra palankesnis metas, nes campaigno nevedu, tai oneshiotais pasimėtyt gali ir gautis.
Be to, sujungus skargano metodiką ir mano vienašūvius, galbūt galima būtų gaut kažką geresnio. Nes aš niekada nesakiaum, kad planų atsisakau, tiesiog tema guli nejudinta ;D


*Paaiskejo, kad anapus uzdarytas remontui pavyzdziui ;D (Tas sutapo su tuo, kad atėjo tik vienas iš žadėjusių penkių, ir pavyko surast pažįstamą, tai byuvo mini sesija dviem žmonėm, ko aš kaip meistras nemėgstu (1-2 žmonių partijų) nors ir gavosi pusė velnio...) Tas buvo labai didelis let down.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited