Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 12:46

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-07 13:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
Double-L wrote:
Atsiprasau bet man net truputeli pikta, kad kai parasai skelbima cia, kad nori zaisti pvz tai dauguma net neatkreipia demesio, mano skelbimas sitam saite buvo gal puse metu ar daugiau bet niekas taip ir neparase...
cia daugiau (kaip man atrodo) yra tas dalykas, kad meistru yra daugiau, negu norinciu zhaisti. Ir (sorry ir tikrai nepriimk, kaip "uzvazhiavima", bet) kas tu toks esi, kad zhmones rashytu ir kvestu butent tave? jie greiciau tiesiog paskelbs, kad jie daro zhaidima/renka grupe ir lauks, kol parashys jiems. nemanai?

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-07 14:35 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
rpg yra sunkiai surandamas daiktas
Visi daiktai yra sunkiai surandami - jei tik lauki, kol jie patys tave suras. Toks paieškų metodas patikimai veikia tik Šeklio romanuose :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-07 16:19 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-16 22:11
Posts: 21
Narfuin wrote:
Double-L wrote:
Atsiprasau bet man net truputeli pikta, kad kai parasai skelbima cia, kad nori zaisti pvz tai dauguma net neatkreipia demesio, mano skelbimas sitam saite buvo gal puse metu ar daugiau bet niekas taip ir neparase...
cia daugiau (kaip man atrodo) yra tas dalykas, kad meistru yra daugiau, negu norinciu zhaisti. Ir (sorry ir tikrai nepriimk, kaip "uzvazhiavima", bet) kas tu toks esi, kad zhmones rashytu ir kvestu butent tave? jie greiciau tiesiog paskelbs, kad jie daro zhaidima/renka grupe ir lauks, kol parashys jiems. nemanai?
Na as juk ir pats imuosi iniciatyvos, bet tai nelabai veikia. O skelbimu nebuna tiek daug ir ipac cia. Nzn ar tu meistru daugiau nei zaideju... Negaliu siuo atveju nieko pasakyt cia reiketu realiai apskaiciuot visa tai kas zaidzia ir kas meistrauja ir juk meistrai patys dar buna zaidejai na tai vat... Cia problema organizuotume iniciatyvoje tada is abieju pusiu. Jei iniciatyva is mano puses yra siulausi zaist arba siulau zaist nevisada tai suveikia kartais zmones atraso kartais ne... Nors ir lauki tikrai ilgai... Tikrai ne vienam meistrui rasiau kaikurie buvo jau uzimti o kiti tiesio netrase ar dar kazkas... Visada atsiranda kazkokia problema. Cia ne nuo vieno manes priklauso viskas, cia labai daug faktoriu i tai susiveda. Ir del sito "kas tu toks esi, kad zhmones rashytu ir kvestu butent tave?" as kalbejau apskritai pirmas dalykas, nes gal but ne vieno cia mano tokia problema. Antra apie ka as ir kalbejau, manes taip iseina nepakvies kazkas nes manes nei pazysta gal but, arba nezino ko is manes tiketis neturiu realiai vardo (niko) kuris kazka sakytu apie mane tiek kaip ir apie asmenybe tiek kiek apie zaideja ir t.t. O tai vos ne uzsitarnaut turi ta prasme per bendravima ir t.t. na normalu, bet kai taves realiai nepazysta maziau sansu, kad pas tave kazkas zais kazka ar kad tu busi priimtas zaisti. o trecia as imuosi kazkokios iniciatyvos ar tai blogai? Nezinau na tai atsiprasau, kad as nesu kazkas tada... :/ As tik issakiua savo nuomone ir nenoriu gincytis gal but tu teisus nezinau pasistengsiu geriau apgalvot ko gal but as nepadariau ir ka galejau padaryt... Na gal tikrai permazai iniciatyvos is manes, nera tokios dideles motyvaijos ar dar kazkas... Bet atrodo ir rasau ir teiraujuosi... Nezinau kodel neiseina nieko. Jei ziuret ka pasake Nomand
Quote:
Visi daiktai yra sunkiai surandami - jei tik lauki, kol jie patys tave suras. Toks paieškų metodas patikimai veikia tik Šeklio romanuose
sutinku, bet negi as jau taip nieko nedarau, permazai stengiuosi ir tik skundziuosi? Na gal tada atsiprasau...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-07 16:45 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
po tavo posto apie nora zhaist ash radau (ka tik) minimum 4 skelbimus, kur meistrai ieshkojo zhaideju (cia ash tik apie tos skelbimus, kurie yra daugiau fantasy, o ne cp/sci-fi) ir 2 RPG fiestas...
nu sorry - jei ish ju nieko negalima buvo rasti - tai gal tiesiog nesekme

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-19 13:11 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
zmones siaip drasesni buna internetinej erdvej
galima butu suorganizuoti koki pseudo-rpg pasinaudojant
interneto teikiamomis galimybemis

zaideju internete net is lietuvos - tukstanciai
o vat pameistrauti norinciu ~0

aisku, ne faktas kad tasai zaidejas panores veliau islysti is
savo kompo ir gyvai pabandyt palost
bet nepabandes - nesuzinosi

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-22 12:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-11 0:28
Posts: 921
Location: Naggaroth
As va sugalvojau tokia akcija. Gal tai kazkiek pades:


Taigi yra taip kad su nauja grupe pradejome vel losti warhammer rpg. Kadangi esu uz RPG populiarinima esu pasiryzes ( nors gal ir gausiu nuo grupes per snapa ) duoti zmonem galimybe pasiziureti kas vyksta su grupe jos gyvavimo cikla sutiktus personazus ir t.t. Siam riekalui esam pasikure rpg foruma kuris mums tarnauja kaip grupes dienorastis kuriame aprasomi tam tikri ivykiai veikejai ir t.t.
Jei kas nores kartu sugrupe bent jau elektroninej erdveje keliauti ir sekti grupes ivykius gal kazka patarti ar pasamprotauti maloniai prasome krieptis bus duotas prisijungimas.

Bent jau iki tol kol grupe labai nepyks kad lendama i ju reikalus.

_________________
NBBA Most Loved | LBBL Red Drums of Rewolution Wardens aka R.D.O.R.W.
-= LDK =-
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-03 20:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-26 21:04
Posts: 44
Location: myliu tėvynę Liuksemburgą!
Aš visai pamiršau apie savo šitą postą, o čia wow koks fleimas užsikūrė! Sorry, dabar teks paspardyti pernykščius lapus.

Shizzar, aš labai šaunią prancūzų porelę sutikau couchsurfindama :) Jie informatikai, kuria AI, ateistai, ir labai faini žmonės, žodžiu, netikėtai atrasti sielos sesės ir broliai :) Kai tik sužinojau, kad jie žaidžia RPG - pakvietė mane kartu į konventą. Žaidžiau kartu su jais vienoj grupėj, nepaisant to, kad jie žaidžia daug daug metų, o aš šnekėjau juokingu prancūzų-anglų kalbų mišiniu :) Mačiau ir atskirų naujokų grupelių, bet mano pažįstami visai neatrodė susirūpinę, kad jiems fun sugadinsiu (aiškiai nežinojo, kad aš žodžio negaliu pratart kai į mane spokso 10 nepažįstamų mordų). Man tai buvo smagiausias žaidimas ever - prisižvengėm, prisiišdykavom ir niekam jokia nuotaika nesugedo.

Pradėjot kurt kažkokius projektus, uruk-hajaus ir Dandha veikla man atrodo labai labai teigiama. Bet aš galvoju, kad visi išmoningi naujokų pakvietimo ir pritraukimo būdai lieka sąlyginai nereikšmingi, palyginus su milžinišku, neįmanoma per daug akcentuoti, MILŽINIŠKU skirtumu bendravime su naujokais. Labai puikiai mano mintį suprato SKARGAN ir Tsilė: susipažinti su naujoku nieko nekainuoja, neužima daug laiko, o naujokui iškart atsiranda patogumo jausmas, visi tave čia priima, iškart jautiesi savas. Jūs į naujoką žiūrit kaip į grėsmę savo puikiam žaidimui, o prancūzai - kaip į galimybę. Turbūt neatrodo, bet skirtumas iš tikrųjų MILŽINIŠKAS.

Palyginimui: kai pirmą kartą važiavau į fiestą moksleivių technikos rūmuose, mane pavėžėjo tėtis. Aplink ūžė žmonės, ant laiptų rūkė keli fiestos dalyviai. Aš su jais linksmai pasisveikinau. Jie į mane atgal dėbtelėjo tokiu žvilgsniu, kad tėtis nejuokais susirūpino mano saugumu. :E

given a choice: kur labiau norėtumėte sudalyvauti antrą kartą :?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited