Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:47

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 16:44 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
siulyciau i turnyra ziuret ne kaip i mustynes, o kaip apie vieta pabendraut. :) tada daug kas keicias.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 17:25 
Furija - aš blogai išsireiškiau. Norėjau pasakyti "visus norinčius". Puikai žinau, kad pasaulis apie mane nes sukasi, bet jei atydžiai skaitei forumą - čia gi mano dėka buvo pakeltas šitas klausymas, nes problema tikrai egzistuoja, visi tą žino ir niekas nieko ne daro, o tik tyli. Man tiesiog atsibodo tylėti. :)
Ir kalbu tiesiogiai - pasakyti, nes muštynių čia ne planuoju, Igori. Man tai nėr ko bijoti, aš tiesiog noriu pažiūrėti žmonėms į akis ir išgirsti jų aktsakymus, į kurios čia ne buvo atsakytą, apsimetant kad ne pastebėjo ar nukreipiant temą į kitą pusę. Nors man susidaro įspudis, kad kai kurie dar čia ir atydžiai skaityti ne moka. Nes tą ką viršuje parašė Rakotas - šiame forume buvo kartojama n-kartų. Atvarykite į turnyrą ir pakalbėsim kaip suaugę žmonės. 8)


Last edited by RyszardRudy on 2011-03-12 17:35, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 17:27 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
aisku konstruktyvus realus bendravimas pirmas zingsnis prie efektyviu rezultatu. kiek kartu bandem sukurti produktyvu dialoga - pastangos iseidavo suniu po ***, bet viltis larperi niekada nepaliks

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:47
Posts: 23
Location: Vilnius
Ryszard'ai:
1. Ši problema egzistavo prieš daugelį metų iki tol, kol išgirdau tavo vardą tarp larperių gretų. Žmonės ją jau seniai ir daug aptarinėjo, bandė ir bando spręsti įvairiais būdais. Skaitydama tavo postus, padariau išvadą, kad nevisada operuoji tiksliais duomenimis, kalbėdamas apie tai, kas ir ką daro.
2. Jei gerai supratau, Eretiko komentaras buvo skirtas man ir buvo turimos omeny visai ne tos "muštynės". Jei aš neteisi, jis mane pataisys. Turbūt visiems praverstų atidžiau skaityti kitų postus [:
Anyway, jei tik galėsiu, užsuksiu į turnyrą pabendrauti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 18:08 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
na jei mano nuomone, tai man nlb patinka ideja turnyro metu sprest problemas, nes:

1) bus pestynes (nebutinai fizines) ne turnyrui skirtos
2) neivyks nei turnyras normaliai, nei bus kas issresta
3) viena diena tam tikrai per mazai (suprantu vietinius, jiems jokio skirtumo, bet is kitu miestu varyt sekmadieni pusei dienos nlb traukia)

todel manau sitokiam reikalui reiktu visai atskiro suvaziavimo, nes problema tikrai rimta.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 18:09 
Žinai aš irgi savo pirmas postas pasirodė agresyvus. Manau, kad Eretikas čia sakė aplamai. ;]
Na neneigiu, kaikur ir paskubėjau su savo išvadom - mane jau informavo. ;] O tai, kad aš atėjau į larpą jau po tos problemos, tai nelabai svarbu. Svarbu, kad problema vis dar yra ir ji turi būti išpręsta.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-13 14:42 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
tai per turnyra vyks kovos, o po jo galima bus susitarti del visu kitu dalyku

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-13 17:13 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
na kaip minejau ne visi tai gali sau leist laiko atzvilgiu, 04.03 yra sekmadienis geriausiu atveju turnyras, po jo nebera laiko


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited