Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 13:31

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 511 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-19 0:03 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
dermantino 2 sluoksniai puse svorio :D
nu o dar jie ilgesni uz rekonstrukcinius.

blem, tas serealas nerealus :) ir poziuris tobulas.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-19 12:29 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Nu jo- darmantinas tai sveria...Ziek-o kur galima nupirkt tu kniedziu skirtu drabuziam ? p.s. Dekui :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-19 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
vilniui, naugarduku gatvei, netoli mifo yra spec parduotuve. sagos, kniedes ir pan. nezinau tikslaus adreso, bet dirbu labai netoli, galiu parodyt ateit darbo metu. knietes tos visiskai awesome dalykas. nes su jom labai paprasta dirbt, ir atrodo graziai :)

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-20 10:25 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Eretik`ai dekui.Man rodos jau zinau kur ten ta paruotuve yra : )


Top
   
 Post subject: Re: chain mail manual
PostPosted: 2011-04-21 16:33 
Offline

Joined: 2005-10-05 23:21
Posts: 67
Amlin wrote:
Man labai pravertė šitas grandininių šarvų gamybos pradžiamokslis anglų kalba.
Minusai: detalus tik 4x1 šarvų gamybos aprašymas.
Iš patirties 4x1 pinta žiedmarškė yra idealiausias variantas, kaip svorio taip ir patvarumo bei estetikos atžvilgiu. T/y/ su ja bus tiek gražu kiek patogu ir ji bus nepersunki... ;) Aišku jei daryti 4x1 žiežmariškę pilnu rankovių ir iki kelių, reiktu papildomo sutvirtinimo ties kaklo ir pečių, nes svoris gali ja plėšit. Kartais ją kniediją.

_________________
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-21 21:14 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-06 19:41
Posts: 258
Location: Vilnius
Na su ziedmarskem manau niekam neturetu kilti klausymu,nes tai placiai naudojamas daiktas :) Geriau kalbeti apie tokius dalykus kaip pasidaryti kirasa ar salma...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-22 8:58 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-21 16:53
Posts: 15
Location: Druskininkai
Dar norėjau paminėti, kad "Moki Veži" tinkle galima rasti tiek atkaitintos tiek cinkuotos vielos visai padoriais kiekiais ir kainomis. Aš už cinkuotą 1,6mm vielą po nepilnul 6lt/kg pirkau, ritiny 3-5 kg, taip kad tikrai visai įkandama kaina...
P.S. aš pats asmeniškai jokiais ryšiais nesusijęs su "Moki Veži". Tiesiog ten radau ieškotos vielos. Jei tokio tipo žinutės yra netinkamos - trinkit ar duokit žinią, pats pratrinsiu/paredaguosiu...
P.P.S. tuo pačiu būtų labai įdomu sužinoti, kur žmonės gauna kitų medžiagų šarvų gamybai, nes pvz odos aš radau tik "Audiniuose" ir tai kainos beprotiškos, padorios odos tik atraižėlių teradau. O dar būtų gerai ir tos minėtos 1mm plokštės rast...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-22 12:24 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
del metalo, galima gaut ivairiu formu, metalo rusiu ir t.t. litagroj, zinau kad yra kaune ir klaipedoj kitu mietu nzn ar yra seniai besidomenau daugiau info gali rast: www.litagra.lt, del odos, tai jos kaina visafa bus nemenka, jei nori gaut kokybiskos odos ivairiu storiu tai yra sandeliai kaune tikslaus adreso nepamenu bet jei neklistu netoli stoties, vietiniu kaunieciu tektu klaust arba rekonstruktoriu, jie zino ir gan daznai is ten perka. minusas tas kad ten nenusipirksi mazu atraizeliu tenka pirka viso gyvulio oda o tai sudaro gan dideli gabal ir gan nemaza kaina, todel jei daug labai nereiki reiks tau kooperuotis su kuom nors, kad ir su tais pacias rekonstruktoriais.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-22 12:26 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
turiu nemazai 1x2000x20 geleziniu juosteliu. yra kai kurios daugiau aprudijusios, kaikurios beveik neaprudijusios :) kreiptis pas mane jeigu reikia.
jos tiktu "scale male" gamybai ir mazesnem sarvu detalem, kaip braceriai, legginsai ir pan. ir siaip kreatyvui visokiam.

dabar ieskau kur nusipirkt 1mm skardos lakstais pigiau. bet matyt vaziuosiu i ta pati agro-tiekima prie oro uosto.

jeigu kasnors zino kur gaut 5mm ir plonesnio kalibruoto strypu. man reikia. agro tiekime yra 6mm ir storesnio. kalibruoti strypai geri tuom kad yra labai lygus ir is daug geresnio-tvirtesnio plieno negu viela.
dar visai butu smagu gaut 3-4mm spyruoklines vielos(65G ar pan) nedideli kieki, turiu ritine 2.3mm cia per plonai man.

juodo dermantino irgi gali pas mane kreiptis.

del odos. jeigu esi pasiruoses isleis odai pinigu, yra keleta variantu. bet pirma sugalvok ko reikia, ir kaip naudosi, nes tai yra brangus malonumas bet kokiu atvieju. siaip pigiausiai uz oda sumokesi kazkur 35lt uz kv.m
yea didele gera odos parduotuve kaune, vilniui anksciau buvo, bet uzsidare. dar yra zmoniu kurie uzsiima oda, galima ju paklausinet.
bet svarbu pirma suprast kam tau jos reikia ir ka nori gamint. is to gausi kokios ir kiek odos tau reikia. tada jau ieskok.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-22 12:32 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-11 18:53
Posts: 623
Location: Vilnius
www.rekonstruicja.lt gali uzsiregistruot, ten yra daugiau zymiai informacijos apie tokius dalykus.
prientuokis i 150 lt uz odos lapa.
savo tam odiniam baltam rubui dirzui ir keliom tasem sunaudojau 2 didelius lapus odos.

_________________
"Don't drink glowing water."
--The Vault Dweller


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 511 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited