Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 18:42

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 49 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-02 21:30 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Dėmesio, visi pasilinkite arčiau žydrųjų ekranų, skelbiu nugalėtojus!

Pirmą vietą užėmė Brokuotas su apsakymu „Defektas“, surinkęs 41 balą. Nuolatinis pseudonimas - Flax.

Antrą vietą - Oje „Humanitarinė pagalba“ (39). Nuolatinis pseudonimas - Valkas

Trečią - Maki Saeta su „Kalbanti jūrai“ (34). Nuolatinis pseudonimas - Nuar.

Sveikinu nugalėtojus, linkiu nenusiminti visiems kitiems. Bus dar tų konkursų (oi, ką aš čia šneku...). Džiugu, kad ir seni pažįstami, ne kartą dalyvavę ir laurus skynę, ir naujokai pas mus užsuka. Laukiame visų konvente, ypač nugalėtojų. Aš rimtai.

Vos vienu balu nuo laureatų trijulės atsiliko Kauko „Prisiglaudusi tamsa“, bet žaidimo taisyklės tokios, kokios yra:).

Žemiau pateikiame visą lentelę. Atsiprašau, kad nerašiau prie vienodai taškų surinkusių tos pačios vietos, bet kadangi balai matosi, puikiai viską atsirinksite.

[ img ]

Kadangi šįkart atlaidžiau žiūrėjau į apsakymų griežtą atitikimą temoms, leista ir teisėjams nevertinti tekstų, kurių jie manė, neturėtų vertinti.

Taip pat pateikiu nepriklausomo stebėtojo rzu balus. Pasak jo komentaro, „Esu stebėtojas, todėl visai nekreipiau dėmesio į temą ir rases, vertinau už literatūrą iš didžiosios F.“

Štai kokios rzu literatūrinės preferencijos:

Brokuotas, „Defektas“ 6
Unikumas, „Išeikite“ 4
Kaukas, „Prisiglaudusi tamsa“ 4
Katuotas Batinas, „Ne mūsų kaltė“ 3
Oje, „Humanitarinė pagalba“ 3
Maki Saeta, „Kalbanti jūrai“ 3
Ratai, „Astronomo akmuo“ 3
Vajus, „Likimo valdovas“ 3
Jumza, „Kaltas“ 3
Vėdriukas, „Vanduo“ 2
Vajus, „Pažadas“ 2
Sigord Nigel, „Miškinis ir drakonas“ 2
Rėk! „Kreivaakis“ 2
Kaukas, „Paskutinis naharvalų žygis“ 2
Vėdriukas, „Drauge“ 1
Serious, „Utopijos kaina“ 1
Sigord Nigel apsakymas, „Milžinų karvedys“ 1
Sigord Nigel, „Gualanų rojus“ 1
Slaktereika, „Gyvatnešis“ 1
Vajus, „Operacija DT-100“ 1
Enter mygtukas, „Žeme, ar tau skauda?“ 1
Musių valdovas, „Mes - musės“ 1

Visų autorių pseudonimų nesurašysiu, bet jau galite išsiduoti.

PAKEISTA INFORMACIJA 2011-05-20.
NUAR DALYVAVIMAS KONKURSE SUSTABDYTAS.
TREČIOS VIETOS LAIMĖTOJU SKELBIAMAS KAUKAS SU 'PRISIGLAUDUSIA TAMSA'

_________________
Dixi.


Last edited by koord. on 2011-05-20 23:44, edited 2 times in total.

Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-02 23:12 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Kadangi mano komentarai "daugmaž protingi" ir kaip teisėjas aš "visai priimtinas", leisiu sau parašyti finalinį komentarą 8)
Ką gi, konkurso rezultatai gana logiški.
Visi prizininkai verti savo vietų.
Pirmoje vietoje - "literatūriškiausias" apsakymas.
Antroje - labiausiai man patikęs apsakymas. 8) Subjektyvu, žinoma, bet objektyviai galima vertinti tik gramatinių klaidų kiekį. Smagu, kad mano sprendimas pasitarus su sąžine sumažinti vertinimą vienu balu jokios įtakos apsakymo pozicijai lentelėje neturėjo. :)
Trečioje - emociškiausias apsakymas.
Ketvirtojoje - sakyčiau, vaizdingiausias. Autorius turėtų pykti ant manęs, nes, pasirodo, būtent aš daviau žemiausią balą iš visų teisėjų - ir taip "išstūmiau" apsakymą iš prizininkų. Tačiau pasilieku sau teisę manyti, kad vien vaizdingumo negana. Linkiu autoriui tobulėti ir žengti ta kryptimi, kuria žvelgė "Prisiglaudusi tamsa", pasisukus nugara į "Paskutinį naharvalų žygį".
Penktoji vieta - taip pat pakankamai stiprus darbas, kiek dvelkiantis senąja klasikine SF (nesakau, kad tai blogai).
Šie penki apsakymai ir paliko stipriausią įspūdį.
Nenusiminkite ir visi likusieji - čia kažkas minėjo, kad konkursų dar bus :)
Atsižvelkite į šiame konkurse padarytas klaidas, pažvelkite į savo kūrinius kritiškiau, nebijokite ne tik perskaityti kelis kartus, bet ir ne sykį pataisyti - ir jūs dar laimėsite.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-02 23:33 
Offline

Joined: 2008-05-14 9:52
Posts: 21
Location: Vilnius
Na pagaliau Valką pavyko įveikti :D

Ačiū. Visada smagu truputėli laimėti :)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-03 1:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Sveikinu nugalėtojus!

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-03 6:28 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Sveikinu!

Juokingiausia, kad pridėjus mano įvertinimus prie komisijos balų, konkurso rezultatai beveik nepakistų (du gretimi kūriniai ties lentelės viduriu susikeistų vietomis).

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-03 17:32 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Aš komentuoti negaliu, Robkė neleido, todėl tiesiog sveikinu. :mrgreen:

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-03 20:34 
Offline

Joined: 2011-03-31 15:47
Posts: 4
Sveikinu visus nugalėtojus, ką čia nugalėtojus - visus dalyvius, sulaukusius geresnio ar blogesnio įvertinimo! Dėkui visiems žiuri nariams! :)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-09 15:19 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-08 22:44
Posts: 59
Location: Vilnius
Didelė padėka organizatoriams, su pavydėtinu užsispyrimu kasmet rengiantiems tokius konkursus, o ypač tam su keistu vardu Koord.

Pagarba konkurso nugalėtojams ir sveikinimai visiems autoriams, sugebėjusiems parašyti geriau nei tikėjosi. Įveikti vakarykštį save kartais sunkiau nei šiandieninį oponentą (nors pilnai suprantu Flex:))

Dėkui komentavusiems ir(arba) teisėjavusiems ir iki kito susitikimo anoniminių rašytojų klube :)

P.S. Čia tas kuris atseit Unikumas, jeigu ką.

_________________
Tiesa slypi kažkur


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-20 23:42 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Konkursas baigėsi, bet peripetijos dar ne.

Man nesmagu pranešti, bet greičiausiai tai bus paskutinis konkursas, bent jau tokia forma ir mano koordinuojamas. Šiaip autorių ir teisėjų ginčai bei diskusijos, tarkim, natūralus dalykas, tik va aš tikrai pavargau kariauti su taisyklių pažeidinėjimais. Deja, atrodo, be to negali apsieiti nei vienas konkursas. Todėl kaip ir nusibodo maitintis tuo šaukštu deguto.

Juk jei susitari su žmonėmis, kad taisyklių bus laikomasi, o tą jie pripažįsta, atsiųsdami tekstą, ar turėčiau kiekvieną dieną googlinti kiekvieną jau atsiųstą ir įkeltą kūrinį vis iš naujo, tikrinant, ar kas nors kokioje nors viešoje erdvėje nepasireiškė kaip autorius?..

Neturiu tam nei laiko, nei noro, galų gale, tikiuosi, kad galima būtų atsižvelgti į bendrąjį interesą ir be prievaizdo už nugaros, galų gale, ne vaikų darželis, ir tai NE PIRMAS konkursas, visi taisykles žino, jei nežino, skaito dar kartą ir dar kartą, kol suvokia.

Kita vertus, išklotinė su datomis ir nuorodomis turbūt nėra tokia svarbi, bet jei kam įdomu būtų pamatyti, aš ją pasidariau. Tad tiesiog pasakysiu, kad man labai liūdna dėl Flax elgesio, ir dar ne netyčinio, o puikiai suprantant, kad jis nėra teisingas, ir dar labiau - dėl rzu "principingumo". Formalios ar neformalios, taisyklės tam ir yra, kad būtų tvarka.

UPD.: kadangi rzu prisipažino neskaitęs taisyklių, ir nesupratęs, kas čia turėta omenyje, paaiškinu ant pirštų, gal kam dar neaišku: vienas konkurse dalyvaujantis kūrinys nesibaigus balsavimui buvo įkeltas į kitą svetainę su nuolatiniu pseudonimu, ir stebėtojas tai žinojo. Vienas svarbiausių dalykų anoniminiuose konkursuose, žinoma, yra anonimiškumo išsaugojimas, ir man giliai tas pats, ar kas nors matė, ar nematė, ir kaip tai galėjo ar negalėjo atsiliepti. Pasakyta neviešinti, vadinasi, neviešinti. Tragedijos iš to nedarau, kūrinys nei pagerėjo, nei pablogėjo nuo to, bet tokie faktai tiesiog nuvilia.

Diplomai įteikti, prizai taip pat, visiems paplota... Tad laureatų viršūnėlė tiesiog bus papildyta vienu kūriniu - Kauko "Prisiglaudusia tamsa", bandysim autorių pagauti; tiesą sakant, man buvo kilus idėja jį ir taip įtraukti į laimėtojų gretas, nes skirtumas tik vienas balas, tačiau prieškonventiniuose reikaluose nebuvo laiko daugiau ties tuo pamąstyti.
Savo darbą iš konkurso atsiima Nuar, tačiau pagal taisykles tai galima padaryti tik iki vertinimų pradžios, vėlgi pato situacija.
Kas belieka, pasinaudoju koordinatoriaus teise ir "sustabdau" jo dalyvavimą:)

Šita tema bus uždaryta, visiems ačiū už dėmesį.

_________________
Dixi.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 49 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited