Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 7:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 69 posts ]  Go to page 1 2 3 4 57 »
Author Message
PostPosted: 2006-05-14 13:19 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Čia galite pareikšti savo nuomonę, padėkas, pastabas ar tiesiog pasidalinti įspūdžiais apie XVII-ąjį Lietuvos fantastikos mėgėjų konventą. Kas buvo gerai, na ir kas - blogai - kad būsimo konvento Šiauliuose organizatoriai nekartotų ankstesniųjų klaidų ir išlaikytų jų pasiekimus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 14:37 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
Konvente pabuvau tik viena diena - bet buvo smagu.


Tik pastaba - reiktu labiau apibrezti paskaitu pobudi... pvz kai pavadinimas "Tamsioji Tibeto puse". Tai neaisku ar bus:
a) mano didzioji samokslo teorija, kaip architektai stato miestus, kad valdytu visa pasauli, padedami ateiviu.
b) mitologija, kultura ir religija - tamsiosios puses.

Nes taip ir nuomari pasigaut galima nuejus i "a" varianta, o tikejaus, kad ir netokio "romantisko" "b".

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 15:25 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Atsilipeimai irg tik iš antrosios dienos.

"Raganiaus karo" pristatymas. Viskas kaip ir nieko, bet įsigyti knygos kažkaip nepatraukė. Gal ir be reikalo, aišku, bet... Kaip mano skoniui, autoriui reikėtų daugiau pasitikėjimo savimi.

Tamsusis Tibetas. Ištvėriau ~10 minučių. Lektoriaus pasakojimo maniera - čia kiekvieno asmeninis reikalas, univeroj per tokias paskaitas natūralu snausti, na bet kai dalykas dėstomas visiškai nenurodant šaltinių, tai visai natūraliai susidaro įspūdis, kad visas dėstomas dalykas yra "iš lemputės". Kilo gana nemažai klausimų (pvz. kokiu konkrečiu būdu tie tibeto vienuoliai sugebėjo "spausti" sovietų valdžios lyderius), bet taip ir nepavyko išlaukt galo, kad juos užduoti. Bendras paskaitos įspūdis - dar viena sąmokslo teorija, tik kad neargumentuota.

Gugio pristatymas. Cool. Jei visi renginiai Lituanikone būtų tokie...

RPG renginiai ir Akademija. Kaip iki šios diskusijos nebuvo aišku, koks tas galutinis RPG Akademijos tikslas, taip ir po jos liko neaišku. Jos organizatoriams, jiems patiems to neslepiant - taip pat ;) O kad yra tiek renginių, kuriuos tenka praleisti dėl laiko trūkumo - lūdna :/

Spektaklis. Pora juokingensių vietų buvo, bet aktorėmis pavadinčiau tik Indrają ir "gobniką". Kiti, įspūdis, kad labai bijojo publikos ar dėl kitų piežasčių atrodė labai jau dirbtinai ar susikaustę. Aišku, čia kalta ir aukštai užkelta kartelė ankstesnių spektaklių, bet pastarasis man pasirodė gana blankiu.

Kendo. Aišku, nemaža dalimi dėl asmeninių priežasčių, bet man tai buvo įdomiausias šio Lituanikono renginys (kažkodėl prie jį tikėjausi eilinio LARPerių pasirodymo). Puikus pristatymas, ką įrodė ir publika, ilgai nenorėjusi paleisti pristatinėtojų (beje, organizatoriai, galima apie juos palčiau? Bent jau klubo pavadinimą?)

Siaubas Shizzaro kailyje. Na, kadangi Shizzaras pats anonsavo ją kaip pakankamai prastą, likau labai maloniai nustebintas. Aišku, viską ir pačiam galima rasti googlyje, bet vat prisiruošk prisėsti nors kartą... ;) Info įdomi ir "aktuali". Kiek užkliuvo (vėl asmeniniai dalykai) tai, kad tekstas buvo skaitomas, o ne pasakojamas. Asmeniškai nemėgstu tokių dalykų. Bet čia detalės.

Kalačiūnai - ko gero, pirmas patikęs filmas su lietuvišku vertimu :D Buvau matęs ir anksčiau, tad dabar išsiaiškinau, kad tada smigau tik likus vos kokioms 3-4 minutėms iki jo galo ;) Filmas tikrai geras. Kaip ir Dagon'e, Lovecraftiška atmosfera išlaikyta labai gerai.

Bendras vertinimas: gerų akimirkų tikrai buvo, bet šis Lituanikonas man pasirodė blankesnis už ankstesnius, kuriuose teko dalyvauti.

P.S. Ar yra Lietuvoje klubų, propaguojančių Tarantino kovos stilių? Jei taip, manau, jie galėtų rasti vieną asmenį, kuris su pasimėgavimu galėtų užsiimti jų reklama ;)

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 20:40 
Offline

Joined: 2006-05-14 20:34
Posts: 3
Ar aš praleidau pro ausis, ar per uždarymą nebuvo apdovanoti nindzės iš hamburgerių konspiracijos? Ar ji išvis nevyko?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 21:04 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
SilvereX wrote:
Ar aš praleidau pro ausis, ar per uždarymą nebuvo apdovanoti nindzės iš hamburgerių konspiracijos? Ar ji išvis nevyko?
viena nindze :ninjastar: atliko sepuku :stupidme:, kai klientas atsisake itin skanaus hamburgerio :oops:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 21:07 
Offline

Joined: 2006-05-14 20:34
Posts: 3
Jauja wrote:
viena nindze :ninjastar: atliko sepuku :stupidme:, kai klientas atsisake itin skanaus hamburgerio :oops:
aha, o kur dar trečią dieną dingo fantaslapis, ir kur buvo Origami paroda? Nors gal tiesiog pražiopsojau. ;-) Bet fantaslapis tai manau tikrai turėjo būti pristatytas per uždarymą.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Ačiū organizatoriams ir dalyviams už puikiai praleistą savaitgalį.

Įspūdžiai:

Atidarymas kaip visada vėluoja. Na, bet tai nėra blogai, nes vėluoja tik pusvalandį ir neužsitęsia.
Filmų peržiūra - super, tik gaila, kad daugelį filmų jau buvau matęs per Hukoną. Bet ir tuos pačius pažiūrėti antrą kartą buvo labai linksma.
Aukcionas - didžiausią įspūdį paliko "mažas" skydas (buckler'is), dėl kurio netgi pamėginau pasivaržyti. Dar nusipirkau vieną kitą abejotinos kokybės ir išliekamosios vertės objektą, bet tai toli gražu ne minusas, o tik pliusas reklamos darbui.

Šeštadienis. Arbatos degustacija. Na, skanu ir įdomu, tik mano netreniruotas liežuvis tų žaliųjų arbatų beveik neatskyrė. Popkornų arbatai tikrai reikia mėgėjo, nes man ji pasirodė šlykštoka.
Japonų mitologija ir Kamigava. Su Kamigava esu pažįstamas, o su tikrąja mitologija - beveik ne, taigi patiko palyginimai. Tik kažkaip abi dalys atrodė nelabai susijusios viena su kita, nors lektoriai (Inga su shizzaru), regis, labai stengėsi tai padaryti.
"Raganiaus karas". Atsiverčiau pirmąjį knygos puslapį, pamačiau, kad fenteziniame romane rašoma apie žmogaus ūgį centimetrais ir svorį kilogramais, ir užverčiau. Na labai man tie dalykai nedera, oi labai. Anyway, smagu matyti naują veidą fantastikos pasaulyje, tikiuosi, kūrinys tikrai nebus vienintelis.
Toliau - juodoji skylė (aka repeticijos) + pats spektaklis, kurio nekomentuosiu, nes pats ten staipiausi.
Kendo šou. Juokinga, tikrai juokinga. Nenoriu nieko įžeisti, bet tie riksmai ir toks limituotas smūgių pasirinkimas man atrodo komiškai. Kova turi būti kova, o ne šokis, IMHO.
Siaubiakai. Vėlgi juokingai baisu ir baisiai juokinga. Mergaitės unitazuose, televizoriuose ir pan. - komiška. Kažkokio rimtesnio įspūdžio nepaliko gal ir dėl to, kad ir su vakarietišku siaubu nesu susipažinęs. Tiesa, pasakojimas gana gyvas, shizzar kaip visada moka patraukti publikos dėmesį.

Sekmadienis. Protmušis. Heh, sumušėm "Dorado" rinktinę ir neoficialiai atsilyginom už paskutinįjį Hukoną ;) Tik va prizai - prasčiausi iš visų kitų matytų. Et...
Alternatyviniai kortų žaidimai. Well, čia mūšis į vienus vartus. Jei buvo norėta rimtos diskusijos, tiesiog negalima mesti į vieną krūvą Munchkin'o ir įvairių į rimtus pretenduojančių TCG.
Uždarymas. Sveikinu visus laimėjusius :)

Dar sykį ačiū už renginį, tikiuosi, kad kitąmet bus neprastesnis.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 21:30 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-11 17:40
Posts: 109
Location: Kaunas
Jauja wrote:
viena nindze :ninjastar: atliko sepuku :stupidme:, kai klientas atsisake itin skanaus hamburgerio :oops:
Jei teisingai įsivaizduoju "vieną nindzę", tai ji bandė pristatyti hamburgerį ne tam klientui :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 22:10 
Offline
User avatar

Joined: 2005-08-15 13:21
Posts: 39
Nedaug ką mačiau, nes pati visur laksčiau, bet tai, ką mačiau, visai patiko. Paskaita apie arabų mitologines būtybes, kendo pasirodymas, Gekidan prisiminimų vakaras (nostalgija :))... Kaip viena iš spektaklio kūrėjų, noriu atsiprašyti už šiokius tokius nesklandumus ir, na, mes labai stengėmės, galėjo būti ir geriau, bet jeigu nors kam nors nors truputėlį patiko - labai džiaugiuosi :roll:

"Rytai: visiškai slaptai" buvo nelabai sklandus, bet čia jau labiau žaidėjų kaltė 8)

Kas čia dar... gaila, nepavyko pamatyti nė vieno nindzės - užtat Baisiai Paslaptingas Nindzė, išdygstantis tai šen, tai ten, nuteikė smagiai.

Ačiū organizatoriams!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 22:17 
Offline
User avatar

Joined: 2005-02-19 7:11
Posts: 317
Location: Telšiai
Fantastlapis buvo kuriamas visą antrą konvento dieną ir 20.20 Vilniaus laiku parduotas pirmam padoresnę sumą pasiųliusiam pirkėjui, nes galutinis sumanymas buvo sukūrus darbą jį parduoti aukcione, o jei nebus daug pirkėjų, tai paprasčiausiai juo atsikratyti pirmam pasiūliusiam padoresnę sumą :) . Origami paroda buvo ant registratūros stalelio. Ją buvo galima pamatyti, bet labai neilgai.

_________________
Projektas www.fantastika.webnode.com - visiems, kas neabejingi Lietuvos fendomo praeičiai.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 69 posts ]  Go to page 1 2 3 4 57 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited