Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-10-23 17:35

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2015-04-08 13:20 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-31 18:16
Posts: 305
Location: Kaunas
Naujoji Tasmanija

Žmonija atgimė iš pelenų: pralaukę apokalipsę bunkeriuose, jūsų protėviai išlindo į radiacijos ir mutagenų nualintą paviršių ir pradėjo naują Visuomenę. Ši Visuomenė galėtų būti pavadinta tobula, bet piktybiniai elementai vėl ir vėl pakelia savo šlykščią galvą. Grupė katorgininkų – žmogžudžių, vagių ir veltėdžių – spjovė į veidą Visuomenei, bet ši nusprendė duoti jiems antrą šansą ir išsiuntė į tolimą salelę Naująją Tasmaniją, kur nusikaltėliai galės išpirkti savo kaltę krauju ir prakaitu.

Tuo tarpu Naujojoje Tasmanijoje išlikusi nedidelė žmonių bendruomenė gyvena toliau. Taip, jie prarado didžiąją dalį žinių ir technologijų, taip, jiems teko daug ko atsisakyti, jie net nebėra homo sapiens ta priešapokaliptine prasme, bet jie išgyveno!Jie turi teisę gyventi toliau, ir kovos už šią teisę su technologiškai pažangesniais atėjūnais – tolimos ir svetimos civilizacijos padugnėmis.


„Naujoji Tasmanija“ – tai kabinetinis LARPas dviems grupėms žaidėjų, vieni iš kurių žaidžia už katorgininkus, atvykusius į Naujosios Tasmanijos salą rinkti resursų, kiti – už šios salos čiabuvius-mutantus. Žaidime palaikoma pusiausvyra tarp resursų valdymo strategijos ir role play‘aus, akcentuojant, žinoma, būtent role play elementą. Žaidimo žanrą iš esmės diktuoja patys žaidėjai: tai gali būti tiek socialinė drama, tiek komedija-farsas, tiek ir aštraus siužeto trileris. Išankstinio pasiruošimo, kostiumo, ar LARP patirties nereikia.

Žaidimas yra skirtas dviems grupėms po 4, 5 arba 6 žaidėjus; tam, kad žaidimas įvyktų, iki balandžio 25 d. žaidimo organizatoriams apie savo norą dalyvauti turėtų pranešti bent 8 žaidėjai (t.y. minimalus žaidimui reikalingas skaičius).

Žaidimas vyks per Lituaniconą po penktadienio dienos renginių 2015 05 15 (vieta ir valanda bus suderinta su užsiregistravusiais, preliminariai turėtų prasidėti vakare po dienos programos)
Kaina dar derinama - nuo nemokamai iki 2 eur. Artimiausiu laiku bus patikslinta.

Meistrauja Shizzaras.

Naujienas galite sekti Veidaknygėje https://www.facebook.com/events/469591989855637/

Registracijos formą rasite čia.

_________________
Va kuo tikiu, tai - God of Random :)


Top
   
PostPosted: 2015-04-15 14:16 
Offline
User avatar

Joined: 2013-06-11 18:57
Posts: 205
Location: Vilnius
Galvojau sudalyvaut, bet tuo pat metu atrodo vyks renginys Trakų Salos pilyje: 2015 m. gegužės mėn. 15 d - "Muziejų naktis" Trakų Salos pilyje.
Tad šitą žaidimą greičiausiai teks praleisti. :(

_________________
https://www.facebook.com/fujimbo.san


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited