Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-10-17 5:21

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2014-01-15 2:46 
Offline

Joined: 2014-01-15 2:13
Posts: 3
Sveiki!

Turiu susikūręs specifinę sistemą MoO sesijai pravesti. Viskas bus daroma internetu, realiu laiku susijungus per Skype pokalbį. Visa informacija pateikiama Google Spreadsheetuose, o kaulų mėtimai vykdomi per virtualų kaulų mėtymų serverį, kur galima matyti realiu laiku kas ir kiek išmetė. Kosmoso mūšiai ir technologijos - viskas pagal originalias Masters of Orion 2 taisykles. Žemės mūšiai, charakteriai ir RPG elementai - viskas pagal GURPS taisykles. Iš esmės tai mišinys tarp MoO2 ir GURPS. Pateikiu kelis pavyzdžius kaip atrodo pati žaidimo sistema:

MASTERS OF ORION GURPS SESIJOS PARODOMIEJI SCREENSHOTAI

Renku naują grupę, nes senoji pasimirė ir abejotina, kad atsigaus. Reikalingi nuo 3 iki 4 žaidėjų. Būtina turėti ausines, mikrafoną ir laiko vienam kartui per savaitę pažaisti bent jau pusdienį. Taip pat reikalinga GURPS patirtis ir elementari Masters of Orion 2 žaidimo pažintis. Skaičiavimo čia nėra daugiau, negu kad elementarioje Sci-Fi GURPS sesijoje, be to Google Spreadsheetas daugumą dalykų paskaičiuoja automatiškai.

Šiek tiek apie pasaulį ir lorą:

Teoriškai viskas pagal MoO2 visata, su GM'o prieskoniais. Žaidimas prasideda 3500-aisiais žmonijos metais. Žmonija atsigavusi po trečiojo pasaulinio karo, kuris ją buvo pasiuntęs į akmens amžius ir jos vystymasis prasitesė dar keliais tūkstančiais metų. To pasekoje neliko atskirų valstybių ir visas pasaulis dabar susivienijęs po vieną vyriausybę - Žmonių Federacija. Tai demokratinis centralizuotos valdžios darinys, kuriame egzistuoja skirtingos "valstijos", kitaip tariant senosios šalys, kaip Amerika, Rusija, Anglija, Lietuva ir t.t. Žmonių federacijos aukščiausias vadovas "Commander-in-chief" yra Federacijos Prezidentas. Prieš šimtą metų žmonijos vystymasis pasiekė stogo viršų, nes buvo pasiektas energijos ir išteklių limitas, todėl buvo pradėtos sparčiai vystyti kosmoso technologijos ir ieškoma išteklių ir energijos šaltinių už planetos ribų.

Plačiai naudojami titano ir anglies pluošto junginiai leido kurti lengvas, bet labai patvarias konstrukcijas. Atsirado kosmoso stotys, mėnulio bazė ir buvo išrastas hyper-erdvės vartų generatorius, kuris leidžia laivams patekti į hyper erdvę ir keliauti erdvėje didesniais greičiais negu tai būtų fiziškai įmanoma realiame kosmose. Hyper erdvės privalumas yra toks, kad tai kompaktiškesnė erdvė už normalųjų kosmosą, todėl 1 metras nukeliautas hyper erdvėje transliuojasi į kilometrus normaliajame kosmose. Tačiau ten galioja ne tik kitokios fizikos taisyklės, bet ir energijos ir termodinamikos dėsniai. Komunikacija, erdvės ir laiko nustatymas yra neįmanomas, todėl kelionės yra planuojamos kompiuteriniu navigatoriumi iš anksto normaliajame kosmose ir atliekami trumpi hyper erdvės šuoliai kol pasiekiamas kelionės tikslas. To pasekoje egzistuoja greitas keliavimo būdas, tačiau nėra patikimos FTL komunikacijos.

3500 metais Žmonių federacija išsiplėtusi per dvi žvaigždžių sistemas - Sol ir Apollo. Sol sistema standartinė mūsų sistema. Joje yra Žemės kolonija, Mėnulio bazė, Marso bazė ir Titano bazė. Apollo sistema tai sena trijų žvaigždžių sistema su 2 planetom, 1 dujų gigantu ir dideliu asteroidų ruožu. Žmonija kolonizavus abi planetas. Vyksta reguliari prekyba tarp Federacijos planetų. Technologiniu požiūriu žmonija nėra ypatingai pažengusi. Visiškai atsisakyta cheminių šaudomųjų ginklų. Visi naudoja lazerius ir titano pluošto šarvus. Energetiniai skydai neegzistuoja. Naudojami atominiai reaktoriai ir atominiai varikliai kosmoso kelionėms. Paprastai kelionė iš Sol į Apollo užtruktų dešimtis metų, tačiau Hyper-erdvės pagalba tai sutrumpėja iki kelių mėnesių. Visa kita panašiai kaip šie laikai - elektroniniai kompiuteriai, standartinė medicina, sprogstamieji užtaisai cheminiai ir t.t.

3500 metais archeologai atkasa neįprastą nenaturalų artefaktą Apollo I planetoje (Medium Tundra Low Gravity planeta su plonu atmosferos sluoksniu). Tai neįprastos formos miestas, į kurį nėra įėjimo ir jokių užuomenų kas tai ir kada jis atsirado. Viena aišku - tai ypatingai svarbus objektas, kurį būtina ištirti ir apsaugoti nuo nereikalingų akių. Žmonių federacija nėra sutikusi ateivių, tačiau žino, kad tokie egzistuoja. Buvo užtikti nežemiškos kilmės ateivių komunikacijos signalai sklindantys iš labai toli. Prognozuojama, kad pirmasis kontaktas įmanomas bet kuriuo momentu. Jūs (žaidėjai) būsite karinis Žmonių federacijos burys specialiai suformuotas federacijos prezidento pavedimu, kurio tikslas perimti archeologų operacinę bazę ir įvesti aukščiausius slaptumo ir saugumo standartus prieš pradedant nuodugnius tyrimus. Jums suteiktos galios, laikinas finansavimas ir ribota autonomija, kad šie tikslai būtų racionaliai pasiekti. Žaidimas prasideda misijos informavimo kabinete...

Galima rinktis tokias specializacijos: Commander (!), Science officer, Security officer, Engineer, Military officer...

Kiekvienas turėsite savo frigate klasės kosmoso laivą su pilna įgula. TL yra maždaug 9. Dauguma technologijų ir ginklų aš esu persirašęs spreadsheete, kad išlaikyti balansą tarp skirtingų ginklų ir kitų sistemų. Kiekvienas veikėjas gauna po 150 taškų, iš jų 50 yra disadvantagai.

Seksiu šią tema kelias savaites kol susirinks norintieji ir tada pradėsime planuoti sesiją. Taip pat mane galite pasigauti per Skype: vaikis_paikis


Top
   
PostPosted: 2014-01-20 11:19 
Offline

Joined: 2014-01-15 2:13
Posts: 3
Turiu jau 2 žaidėjus, tad jei dar bent vienas atsiranda, tai galime ir pradėti.


Top
   
PostPosted: 2014-01-25 22:46 
Offline

Joined: 2014-01-15 2:13
Posts: 3
Turiu jau keturis zaidejus, taigi po kolkas uzteks. Taciau jei labai norit prisijungti, rasykit, gal kaip nors atrasime vietos ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited