Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-10-17 4:14

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2014-01-23 23:10 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
2013 metų gruodis. Timbuktu, Malis. Ką tik pasibaigė pilietinis karas. Na, formaliai pasibaigė. Autonomiją išsikovojusio Azavado (šiaurinio Malio) sostinė primena parako statinę: buvę separatistai, staiga tapę autonomine vyriausybe, formaliai valdo miestą, bet vargu bau jie čia išsilaikytų bent dieną, jei ne prancūzų taikdariai. Ansar Dinas - al Qaedos padalinys - formaliai sunaikintas, bet pasakykite tai visiems tiems savižudžiams-sprokdintojams, kurie "sužiba" bent kartą per savaitę... Ansar Dinas kontroliavo miestą beveik metus, ir musulmonų fanatikai pagrinde užsiėmė tuo kad... griovė mečetes. Wtf, paklausite jūs? Toks pat klausimas iškilo ir Džiudar-Pašai, džino kraujo turinčiam changelingui, Unseelie accords pasirašiusiam Timbuktu baronui. Suvokęs, kad nebesugebės apsaugoti miesto nuo fanatikų, jis po 500 metų panaikino izoliacijos dekretą, ir į Timbuktu siūbtelėjo visokio plauko supernatūralūs avantiūristai, kurie stabilumo miestui taip pat nepridėjo.

Siūloma tokia avantiūra.
Yra sukurtas (tiksliau, paimtas iš realybės ir modifikuotas, kad būtų įdomiau) šiuolaikinis miestas. Žaidėjai gauna po vieną iš grupuočių, kurios jį kontroliuoja. Žaidėjai dalyvauja PBEM (play by e-mail) žaidime, žaisdami tiek už visą organizaciją, tiek, atskirais epizodais, už konkrečius personažus. Galimas daiktas, kad per RPG fiestą vasario 15 d. prasuksiu "tikrą" RPG, kuriame gausite žaisti savo organizacijų atstovus bendrame žaidime.

Apie savo norą dalyvauti avantiūroje praneškite man PMu ar kitokiu sau patogiu būdu. Į šią temą nerašykite: norisi išlaikyti anonimiškumą, t.y. žaidėjai neturėtų pažinoti vienas kito - taip smagesnis bus žaidimas fiestoje, jei pavyks jį prasukti.

Tiesa, settingas - Dresden Files. Jei jums tai kažką sako, tai puiku. Jei jums tai nesako nieko, tai irgi ne bėda: šis settingas - tai alternatyvinis world of darkness, t.y. urban fantasy pasaulis, kuriame pilna fėjų, vampyrų, burtininkų ir kitokio gėrio.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
PostPosted: 2014-01-26 17:02 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Jau surinkau 4 žaidėjus, pagrindinės grupuotės išdalintos, žaidimas vyksta. Nauji žaidėjai vis dar priimami - politiniuose žaidimuose daug dalyvių.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited