Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

[Tolkien Lietuva] Neformalus tolkinistų klubas
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=28&t=2733
Page 1 of 1

Author:  Indraja [ 2006-05-20 14:11 ]
Post subject:  [Tolkien Lietuva] Neformalus tolkinistų klubas

"Tolkien Lietuva" – egzistuojanti pirmiausia virtualiai, bet vis uoliau realybėje veikianti neformali bendruomenė, kurią 2003 m. kovo mėnesį įkūrė Barbora Drąsutytė - Starlin. Dabar mus galima rasti adresu tolkien.balt.net.

Virtualybėje diskutuojame apie Tolkiną ir ne tik (rimtai ir nelabai), bandome versti "Silmarillion", debatuojame (su estais ir latviais), žaidžiame (tolkinistinės mįslės, trivia, tekstinis RPG ir kt.). Turime tinklalapį www.tolkien-tinkle.dar.lt . Forumą tvarko preciousss (administratorės) ir nazgūlai (moderatoriai).

Veikla realybėje: be didžiųjų susitikimų - forumo gimtadienių, "Žygių per Lietuvą", Naujųjų metų - vis daugėja mažesnių ("Orkai ant ledo", Rasų šventimas, trumpesnieji žygiai ir tiesiog pasibuvimai su alumi, filksingu ir ne tik). Šiek tiek prisidėjome prie Lituanikonų. Bendraujame su Latvijos ir Estijos tolkinistais.

Naujokai visada laukiami :)

Author:  Laiqua [ 2012-01-05 1:58 ]
Post subject:  Re: [Tolkien Lietuva] Neformalus tolkinistų klubas

Vis pamirštame čia parašyti, jog jau trečius metus "Tolkien Lietuva" organizuoja reguliarius susitikimus - "Tolkinėjimus". Jie vyksta kiekvieno mėnesio pradžioje, dažniausiai pirmą mėnesio ketvirtadienį, pastaruoju metu labai dažnai "Forto dvaro" rūsyje Pilies gatvėje (Vilniuje), nors šiltuoju metų laiku išeiname į gamtą. Kiekvienas susitikimas - teminis: nuo poezijos skaitymo ir muzikavimo iki paskaitų apie Tolkino kurtas kalbas, Viduržemės astronomiją ar magiją, ir taip toliau. Tiksli susitikimo data, tema ir vieta paskelbiamos likus savaitei ar dviem iki susitikimo ir pranešamos mūsų tinklalapyje, forume, forumo nariams (ir visiems užsiprenumeravusiems adresu naujienos [eta] tolkien.lt) siunčiamame naujienlaiškyje bei "Facebook" grupėje ir puslapyje (taip pat sukuriamas "Facebook" įvykis).

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/