Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-10-17 16:34

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Hearthstone
PostPosted: 2014-01-25 13:31 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Norėjau rašyti prie ką dabar žaidžiame, bet pagalvojau gal nusipelnė atskiros temos.

Patinka: neblogas humoras, gerai padaryta techninė pusė (UI ir pan.), lengva suprasti taisykles, pakankamai nemažai strateginio gylio kad būtų įdomu, Warcrafto pasaulio veikėjai neatsibosta nors jau reusinami nežinau kelintą kart. Patinka arena, mechanika panaši į MtG draftą, kur žaidi tuo pačiu draftintu decku kol pralaimi tris kartus, ir tada pagal pergalių kiekį gauni atitinkamo dydžio prizą kortomis ir in game goldu. Kitam runui decką reikia draftinti iš naujo. Arenos runas kainuoja 150 in game goldo ir žmonės sako kad atsiperka jei laimi bent keturis sykius, t.y. ~50%.

Nepatinka: neleidžia mainytis kortomis, tai reikalingas gali gauti nebent „disenchantindamas“ nereikalingas ir iš gautų miltukų kurdamas kitas, santykiu maždaug 4:1 jei nori kurti tokio paties rarity kortą. Tas procesas lėtas ir nuobodus nes in game goldo pirkti boosteriams nėra labai lengva gauti, ypač jei prisižiūri gerų kortų internete ir užsinori jų visų išsyk. Tai suprantama yra galimybė boosterius pirkti už tikrus $, but oh well, ne kitaip visuose CCG. Per oponento turną gali alt-tabint ir žiūrėti filmą, nes nieko nepadarysi. Na ir last but not least, palyginus nedaug skirtingų kortų, bent jau pripratus prie MtG kur jų bazilijonas. Nieko keisto, žaidimas ką tik išėjęs betoje.

Pats gameplay nuo Magic: the Gathering atsilieka kokiu pusantro šviesmečio, bet still pakankamai smagus kad pažaisti karts nuo karto. Sakyčiau tarsi dvigubai supaprastinta M:tG versija.

Pagrindiniai skirtumai yra pakeista manos sistema, pradedi su 1 ir kiekvieną turną gauni dar po 1, bei atsistato visi išnaudoti iš seniau. Yra maną įtakojančių kortų ir mechanikų, bet jokių mana denial dar nemačiau. Decke 30 kortų, max 2 vienodos (minėjau, kad dvigubai supaprastinta?), nėra visiškai nieko ką galėtum daryti per oponento turną, tačiau yra „secrets“ kurias sukeri per savo turną ir oponentas nežino kas te yra, bet mato kad kažkas yra - o suveikti (automatiškai) gali ir per jo turną. Pvz., counterspellas pasitriggerina ir counterina pirmą oponento spellą. Creaturai ėjimo gale defaultu neregeneruoja life, kiek gavo žalos tiek turės suvisam. Atakuojantis žaidėjas renkasi pulti priešininką ar kitą creaturą, besiginantis nesirenka nieko - labai keičia visą žaidimą, lyginant su MtG. Gana daug creaturų turi savybę „taunt“ kuri verčia priešą atakuoti būtent juos, jei nori ką nors atakuoti, artimiausias dalykas MtG gynybai creaturais. Pradedi su 30 life ir nemačiau būdo jo pasididinti, t.y. „heal“ kortos su +x life pagydo iki max starting life bet ne daugiau. Pats tavo avataras irgi gali dalyvauti kovoje, atakuoti žaidėją ar creaturus ir daryti/gauti dmg, jei turi attack value, ko defaultu neturi niekas, bet gali gauti iš tam tikros kortų klasės „weapon“ kurių vienu metu gali equipintis vieną, ar kitais būdais. Jei rankose turi per daug kortų, naujai traukiama korta išsyk discardinama, o jei kortos pasibaigia library - kiekvieną ėjimą vietoje kortos traukimo gauni dmg, pradedant 1 ir vis daugiau kiekvieną turną.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Hearthstone
PostPosted: 2014-01-27 18:52 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1513
Location: Vilnius
šiaip patinka, nes bandoma išspręsti mtg problemas (mana ir kas pradeda pirmas) ir tai daro visai sėkmingai. Nervina tik lėti oponentai per kurių turną galima visus namų darbus nudirbt.. (gal čia taip ir intended)

Tikrai rekomenduoju su kortų žaidimais nesusijusiems žmonėms dėl paprastumo, bet kartu ir mtg žaidėjams dėl esančio ir kiek gilesnio žaidimo.


Top
   
 Post subject: Re: Hearthstone
PostPosted: 2014-01-28 12:49 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Dėl tos manos tai aš neapsisprendžiu patinka ar ne. Aišku supaprastina ir padeda išvengti pralaimėjimų dėl blogai atėjusių kortų (per mažai landų), bet kita vertus ar tokie jie jau dažni magice, jei gerai pasidarai ir gerai išsimaišai kaladę? O strateginio gylio prarandama daug.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Hearthstone
PostPosted: 2014-01-28 14:57 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad, bandęs šitą?
http://duelofchampions.com/en/index.aspx

HoMM motyvais kortų žaidimas. Asmeniškai man kur kas įdomesnis. Tik, įtariu, dabar pradėt nuo nulio būt kur kas "sunkiau", nei man kažkada open betoje...


Top
   
 Post subject: Re: Hearthstone
PostPosted: 2014-07-23 10:19 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Vakar išėjo Naxxramas mini ekspansija, kur kauniesi prieš AI "bosus" iš Naxxramas Arachnid Quarter (WoW Raidas), plius "class challenges" kur prieš juos kauniesi specialiais tau duotais deckais, plius "heroic mode" kur jie yra tipo nesąmoningai sunkūs (bet not really), ir už savo vargus gauni naujų kortų. Kurių kitaip nėra kaip gauti. Šiandien ryte matau serveriai jau atsigavę po masinio userių antplūdžio, ir galima iš tiesų žaisti be lūžinėjimų ir lagų. Parašykit įspūdžius kas mėginot ;) Aš pats jau perėjau viską kas ten yra, sakyčiau visai įdomu, ir heroic trečias bei ypač pirmas bosas iš tiesų buvo kažkiek challenging, bet žaisti prieš žmones aišku įdomiau.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited